Kolajen(Collagen) Takviyesi

ben şu an vonka tıp 123 ve vonka 32 tablet olanı kullanıyorum .Toz olanı gece, hap olanı gün içerisinde içip bol su tuketmeye devam edıyorum henuz 2. gunum.

Ben 1 ay sudocolojen 1 ay venatura kullandim. Simdide collanex diye bi marka aldim icinde glutatyonda varmis. Acikcasi oyle pek bi degisiklik gördüğümü soyleyemem. Bide kremler serumlar filanda kullanmaya basladim. Cildimde nemlenme var ama hangisinden kaynakli bilmiyorum
Ben yaklaşık 15 gündür Hud collogen plus kullanıyorum ilk bir hafta içinde eklem ağırlarımın azaldığını farkettim dün de aynada bakarken yüzümdeki çillerin neredeyse tamamının yokolduğunu gördüm kendimi bildim bileli yüzümde aşırı olmasa da çillerim vardı bu kolojen tip1,2 ve 3 kolojen içeriyor. Özellkle intden araştırıp yorumları okuyup öyle aldım. Bugün 2. kutuyu da sipariş verdim. Doğal ürünlerin satıldığı bir firmanın satışını yaptığım ve uygun fiyatlı alma imkanım olduğu halde fiyatının pahalı olması ve 3 tip kolojenin birarada olmaması nedeniyle bu kolojeni aldım herkese tavsiye ederim. fiyatı 160 tl daha pahalı satan yerler de var alacaksanız araştırın içimi yoğurtla fena değil ama suyla tadı çok kötü

collagen başlamak istıyorum ve deneyen arkadaşlar lutfen görüşlerini yazabilir mi:işsiz:

Ben yaklaşık 15 gündür Hud collogen plus kullanıyorum ilk bir hafta içinde eklem ağırlarımın azaldığını farkettim dün de aynada bakarken yüzümdeki çillerin neredeyse tamamının yokolduğunu gördüm kendimi bildim bileli yüzümde aşırı olmasa da çillerim vardı bu kolojen tip1,2 ve 3 kolojen içeriyor. Özellkle intden araştırıp yorumları okuyup öyle aldım. Bugün 2. kutuyu da sipariş verdim. Doğal ürünlerin satıldığı bir firmanın satışını yaptığım ve uygun fiyatlı alma imkanım olduğu halde fiyatının pahalı olması ve 3 tip kolojenin birarada olmaması nedeniyle bu kolojeni aldım herkese tavsiye ederim. fiyatı 160 tl daha pahalı satan yerler de var alacaksanız araştırın içimi yoğurtla fena değil ama suyla tadı çok kötü

Orjinallik konusunda celiskideyim siz nereden aldiniz

Bende uzun zamandır araştırıyorum ama hiç bir markaya güvenemiyorum. biran önce başlamak istiyorum. Meiji ve shesiedo markalarının iyi olduğunu okudum yorumlardan ama onlara da ulasamiyorum.😔

merhaba arkadaşlar bende swedish Nutra collgene başladım 5 gün oldu ama gerçekten cildimin parladığını ve nemlendiğini özellikle hissettim. İlk defa kullanıyorum. biraz pahalı ama sonuç alırsam değer devam ederim. ms isveç içerik 10000 mg balık kollagen baya bi vitamin vs var

Ben trendyoldan aldım swedish nutra collagene yazın çıkar şurup gibi kullanımı tadı güzel bence

merhabalar , şuan yeni kolojen arama içerisinde iken yorumları okurken yazmak istedim. : ) 2 haftadır kullanıyorm şimdilik bir etki yok , zamanla mahakkak olur heralde . 3 kutu arka arkaya kullanmak gerekiyormuş. 3 ay kullanıp 3 ay ara vermek.

bu marka yurtdışında 18 euro iken 170tl civarı burada 300 tl , gümrüğü bilmem neyi olsa da 250 tl olsun çok pahalı almayı düşünmüyorum daha da. talep arttıkça fiyatı arttırıyorlar.

merhabalar , şuan yeni kolojen arama içerisinde iken yorumları okurken yazmak istedim. : ) 2 haftadır kullanıyorm şimdilik bir etki yok , zamanla mahakkak olur heralde . 3 kutu arka arkaya kullanmak gerekiyormuş. 3 ay kullanıp 3 ay ara vermek.

bu marka yurtdışında 18 euro iken 170tl civarı burada 300 tl , gümrüğü bilmem neyi olsa da 250 tl olsun çok pahalı almayı düşünmüyorum daha da. talep arttıkça fiyatı arttırıyorlar.
Evet pahalı gerçekten ama ben balık olduğu için özellikle tercih ettim gerçekten tırnak ve cildimde sacimda nemliligi fark ettim baya. 1 .kutuyu bitirmek üzereyim 3 haftalık diyor ama ben 1 aya yetecek şekilde kullandım :) belki ilk defa kolejen kullanıyorum ondan bana iyi geldi daha iyi gelen varmı bilmiyorum. Ama araştırmalarım sonucu cilt için balık kolejeni kullanılması tavsiye ediliyor. Kemik için sığır. Tabi balığın ne tür olduğu nerede nasıl yetiştiği çok önemli bu markada İsveç te özel yetiştirilen bir balıktan elde ediliyor diye okudum ama okyanus balığı olması gerekiyormuş asıl o markayida buldum bazı yerlerde satış vermiş sayılı fiyatı 1 aylık kullanım iicn 2 katı morine balığı olması gerekli imiş. Naturalift markasida ondan mı alsam bilemedim başka kullanan varsa bilgilendirirse sevinirim :))

Selam kızlar,
Buradaki yazışmaları takip ediyorum; ben de Naara isimli bir kolajene başladım. Aldığım sonuçlar çok şaşırtıcı, paylaşmadan geçemedim :)

- Cildim inanılmaz parlamaya başladı ve yüzümdeki ince çizgiler açılmaya başladı, yine yüzümdeki akne lekeleri çok düzeldi
-Elimdeki güneş lekeleri çok açıldı.

Annem benden daha önce kullanmaya başlamıştı; onun yüzündeki lekeler çok açıldı, saçları sıklaştı ve kırışıklıkları gözle görülür şekilde azaldı. Sadece 1 aylık kullanımda bu oldu. İlk haftada değişimleri görmeye başladık, çok şaşırdık. Bu arada ikimizin de enerjisi arttı ve sindirimi düzenlendi.

Araştırdım; kolajen tip 1-2-3 gibi numaralandırılıyor. Piyasadaki ürünler genelde tek tip oluyormuş ama bu üründe 5 tip kolajen aynı anda yer alıyor, ayrıca dogal meyve özleri de içeriyor. O nedenle bu kadar çok etki ediyormuş zaten.

suya karıştırılıp içiliyor, kullanımı kolay.

Fiyat olarak da piyasadakilere göre uygun. İçerik olarak piyasadakilerden çok daha zengin. Bazı eczanelerde var. Ancak ben arkadaşımın tavsiyesiyle şu siteden aldım; orada ürün hakkında bilgi var. Ayrıca site üzerinden mesaj atarsanız size dönüş de yapıyorlar.

Arkadaşım da çok memnun kaldığını söylediğinde o kadar inanmamıştım :) taa ki annemdeki değişiklikleri görene kadar
hangi siteden alabiliriz yardımcı olurmusunuz :)

Evet pahalı gerçekten ama ben balık olduğu için özellikle tercih ettim gerçekten tırnak ve cildimde sacimda nemliligi fark ettim baya. 1 .kutuyu bitirmek üzereyim 3 haftalık diyor ama ben 1 aya yetecek şekilde kullandım :) belki ilk defa kolejen kullanıyorum ondan bana iyi geldi daha iyi gelen varmı bilmiyorum. Ama araştırmalarım sonucu cilt için balık kolejeni kullanılması tavsiye ediliyor. Kemik için sığır. Tabi balığın ne tür olduğu nerede nasıl yetiştiği çok önemli bu markada İsveç te özel yetiştirilen bir balıktan elde ediliyor diye okudum ama okyanus balığı olması gerekiyormuş asıl o markayida buldum bazı yerlerde satış vermiş sayılı fiyatı 1 aylık kullanım iicn 2 katı morine balığı olması gerekli imiş. Naturalift markasida ondan mı alsam bilemedim başka kullanan varsa bilgilendirirse sevinirim :))

naturalifti duymadım araştırayım . hud kolojen aldım diğeri bitince buna devam edeceğim, indirimli yerlerde alın ama , diğeri çok pahalı 17-18 euroluk ürünü iki katına satılıyor. maalesef tek yerde var . 350tl ne demek.

B

X