Kolajen(Collagen) Takviyesi

Kızlar piyasada bir sürü marka var, daha önce kullananlar fayda görenler yorum yapabilir mi kafam karıştı. Collagen forte den bir yakınımız çok memnun kalmış ama çok sayıda şikayet okudum vazgeçtim. Suda ve voonka var bunlarla ilgili de çok memnun kalan görmedim açıkçası. Daha evvel supra collagen kullandım toz olanını 1 aylık, en az 3 ay kullanmak gerekiyordu işten ayrılmıştım o ara devam edemedim. Sitelerinde hemen cevap veriyorlar her Sorunuza o anlamda memnunum, ticari düşünerek en pahalı ürünü tavsiye etmiyorlar yani. Beauty formüla diye bir ürünleri var o mesela 369 lira ama yine 1 aylık 169 lira olan başka ürünleri var güzellik için bunu da kullanabilirsiniz dedi bana satıcıları o zaman güzellik paketine neden 369 lira verelim niye bu şekilde farklı ambalajlar çıkarmışlar kafa karıştırıyor. Fiyatlar biraz uçuk hangisini alacağımı şaşırdım.

Merhaba ben Japonya'da yaşıyorum, buradaki drugstorelarda hapı, sıvısı, tozu her neviden satılıyor. Şimdilerde hem toz hem de sıvısını içiyorum. Meiji ve shiseido markalarının.

Farklı markaları deniyorum. Şimdi Meiji ve shiseidonun ürünlerini kullanıyorum, memnunum.
shiseidonun colojenını nerden alabilirim ?

Kullanıyorum kolajen ve çok memnunum naturagen kolajen kullanıyorum bence güzel tavsiye ederim

Valla ben artık kasaptan ilikli kemik alıp kaynatıp buzluğa koymaya başladım. Normalde her gün bir çay bardağı ya da normal bardak ölçüsünde içenler varmış, ben şimdilik çorbaya pilava ekleyerek tüketiyorum, elbette her gün değil.
Yani ülkenin ekonomik çöküşünden her şey acayip pahalı ve pahalandı. Düzgün mg içeren kollajenler olmuş 269 tl, 229 tl ne oluyorsunuz yani nedir bu... Daha da pahalı olanları bile var, uygun fiyatlıların içerdiği mg düşük, 2000-3000.
Rezalet.

Kızlar ben cildime kolajen takviyesi yapmak istiyorum artık yaşlanma belirtileri olarak sarkma filan başlayacak hissediyorum cildimde ...hap olarak buldum sıvı yüze srülen var mı biliyor musunuz? bir de kullanan faydasını gören oldu mu?? cilt emer mi mesela süreceğiz ama :deli:
Tatlım 2ayda bir dermaroller yap birde kolojen iç.) Dermaroller set olarak satılyor ondan al

arkadaşlar merhaba naturagen kolajen sizce nasıl kararsız kaldım ve ne kadar zaman kullanmak lazım

naturalifti duymadım araştırayım . hud kolojen aldım diğeri bitince buna devam edeceğim, indirimli yerlerde alın ama , diğeri çok pahalı 17-18 euroluk ürünü iki katına satılıyor. maalesef tek yerde var . 350tl ne demek.
merhaba hud kolajen aldığınızı söylemişsiniz faydasını gördünüz mü?

Kızlar ben cildime kolajen takviyesi yapmak istiyorum artık yaşlanma belirtileri olarak sarkma filan başlayacak hissediyorum cildimde ...hap olarak buldum sıvı yüze srülen var mı biliyor musunuz? bir de kullanan faydasını gören oldu mu?? cilt emer mi mesela süreceğiz ama :deli:
Merhaba ben de kolajen kullanmaya başlayacağım. Kolajenin toz formda olması (hücre emilimi açısından hap ve krem formlar kısa süreli işe yarıyormuş) ve günlük alım miktarının en az 10.000 mg olması gerekiyormuş. araştırmalara devam. ben sanırım Qatre collagen deneyeceğim.

Merhaba , amerikadan her ay kolajen getiriyorum. Bilginiz olsun hanımlar neocell markasını türkiye de bulunmuyor kendime anneme fln getirirken fazladan getiriyorum..

merhaba hud kolajen aldığınızı söylemişsiniz faydasını gördünüz mü?
merhaba, önce bir kutu Swedish Nutra Collagen almıştım, tatlandırıcı olmadığı söylense de bariz tatlı üç tane tüketmek gerekirmiş net sonuç almak için, yurtdışında tanıdığınız varsa oradan getirtin burada iki katı fiyatı ile satılıyor. (yurtdışına göre iki kat fiyatlı satılması nedeni ile başka almadım dolayısı ile bir fark ta göremedim.)

hud kolajen i trendyol vs indirim günlerini takip ederseniz indirime giriyor. ikinci kutuda biraz fark hissediyorsunuz, ama cildinizda bariz canlılık , gerginlik vb abartılara inanmıyorum böyle olsa imkanı olanlar botoks tu vb idi şeylerle uğraşmaz dı.
diğer markaları ise bilmiyorum.

Merhabalar ben de voonka colegen şase kullanıyorum..2.kutum henüz bitmedi ancak inanılmaz şiştim pantolonlarım dar geliyor.. yüzümde çok guzelneykıletını gördüm göz çevrem aydınlandı sanki dolgu botoks var gibi gerildi.. ama kışımdaki değişiklikten ben de çok rahatsizim.. Siz bıraktıktan sonra kilonuzda inme oldu mu tecrübe ettiniz mi acaba?

Merhaba , amerikadan her ay kolajen getiriyorum. Bilginiz olsun hanımlar neocell markasını türkiye de bulunmuyor kendime anneme fln getirirken fazladan getiriyorum..
merhaba,
bende daha önce kardeşime amerika'dan getirtiyordum ama pandemiden beri gidemedikleri için mümkün olmadı. yardımcı olabilme imkanın olabilir mi acaba?

merhaba,
bende daha önce kardeşime amerika'dan getirtiyordum ama pandemiden beri gidemedikleri için mümkün olmadı. yardımcı olabilme imkanın olabilir mi acaba?
Evet şuan baya bi stok mevcut siz hangisinden kullanıyorsunuz? Amerikadanguzelligimgelsin bakabilirsiniz instagram hesabim şuan olan markalar var 🍀

Herkese merhaba, başlıktaki birçok yazıyı okuduktan sonra swedish nutra kullanmaya karar verdim ama stokta kalmamıştı, hoş ben aldıktan sonra stoğa gelmiş :KK43: Bundan dolayı Voonka'nın multi collogen'ini aldım hem kendime hem anneme. Takip edip olumlu olumsuz gelişmeleri sizlere bildireceğim. Umarım olumlu olur :)
merhaba, dediğiniz urunu kullandınız ve memnunmusunuz?

X