Kolajen(Collagen) Takviyesi

Selam Supra yı ne kadar süre kullandınız acaba bir etkisi oldu mu? Başlayacağım ama bir türlü marka seçemiyorum :KK43:
Ben bırakmıştım, tekrar geri döndüm, 3 gün kadar oluyor. İşe yarıyor mu biraz bekleyin, birkaç hafta yazarım, çünkü gözle kıyas yapabileceğim 2 durumum var. Onları gözlemliyorum. Araştırıp almıştım ben, o sebeple içim rahat üründen yana.

ben voonka kullandım 1 ay ama hiçbir değşiklik görmedim. Gerçekten işe yarar bir kolajen varsa yazarsanız sevinirim.

Hangisi daha iyi karar veremiyorum bende. Doppelherz kullandım 3 ay ama Balık kolejeni az içinde. Balık
yoğun olanı kullanmak istiyorum. Önerisi olan var mı?

Ben hiç başka markalara bakmadım bile venaturaya güvenim öyle tamki, hayal kırıklığı yaşamıcağıma eminim. Hem hidrolize hem balık hem 5000 hemde şase. Evet tadı berbat açıkçası lakin içtikçe alışırım. 4. Dozumu içtim dün sigarayı bırakalı 1 hafta oldu, sindirim problemim vardı anında çözüldü, bende 3 ay kullanmaya kararlıyım.

Ben hiç başka markalara bakmadım bile venaturaya güvenim öyle tamki, hayal kırıklığı yaşamıcağıma eminim. Hem hidrolize hem balık hem 5000 hemde şase. Evet tadı berbat açıkçası lakin içtikçe alışırım. 4. Dozumu içtim dün sigarayı bırakalı 1 hafta oldu, sindirim problemim vardı anında çözüldü, bende 3 ay kullanmaya kararlıyım.

tadı nasıl çok mu berbat ve de neyle karıştırıp içiyorsunuz.
aç karnına mı tok mu. çok sordum ama ben de venaturayı araştırmaktayım.
bir de ne kadara aldınız.

Collajeune kullanan var mı içeriği iyi gözüküyor 8.800 mg kolajen gözüküyor içerikte ve 3000 dalton civarı vs... bi de kolajen kuru yaparken ekmek,şeker vb zararlı şeyler tuketilmemeliymis... yoksa kolajen boşa gdiomus zaten .bol su sağlıklı beslenme ile kur yapilmaliymis

Collajeune kullanan var mı içeriği iyi gözüküyor 8.800 mg kolajen gözüküyor içerikte ve 3000 dalton civarı vs... bi de kolajen kuru yaparken ekmek,şeker vb zararlı şeyler tuketilmemeliymis... yoksa kolajen boşa gdiomus zaten .bol su sağlıklı beslenme ile kur yapilmaliymis
Ben 15 gündür kullanıyorum. Henüz bir etki göremedim. Ama dediğiniz gibi ekmek, şeker vs kesmedim.

Eveeeeet, gelelim gözlemlediklerime. Geçen gün bir başlığa yazmıştım ama başka kolajen konusuymuş sanırım.
Şikayetlerim tırnaklarımın aşırı kırılmasıydı, ki hiiiiç alışkın olduğum bir durum değildi bu, asla kırılmamıştır, hep ojelidir, uzundur.
Birkaç aydır saçımı yıkarken bile kırılmaya başlamışlardı. Saç yıkıyorum, hop gitti bir tırnak, bulaşık makinesinin kapağını açıyorum, gitti diğeri. Yere düşen anahtarımı alırken bir başkası. Gerçekten aşırı mutsuzdum. Bitti. Supra marka kullanıyorum ben, buna çare oldu.
Bir başka sıkıntım ayağımda bağlar kopmuştu ve düzelmiyordu, uzun hikaye bu. Kısacası iyileşme sürecimi kısalttığına inanıyorum. Psikolojik olabilir, yani ben öyle olsun istiyorum diye böyle düşünmüş olabilirim, ama tırnak olayı garanti. Yine oje reklamlarına çıkabilecek güzellikte tırnaklarım var.
Son olarak, kesin değil önümüzdeki zamanlarda daha çok dikkat edeceğim, saçım bir tık daha hızlı uzuyor gibi.
Ucuz olan Supra'yı alıyorum, nisan gibi tek kullanımlık paketlenmişlere geçebilirim. Onda başka vitaminler de varmış. 300 tlye yakındı sanırım fiyatı, değer mi göreceğiz.

Voonka 32 li tablet bitecek neredeyse hiçbir işe yaramadı solgar kullanmıştım diğer gün hemen tırnaklarım sertleşti ve cildim parlamıştı

Ben solgar markasının 'hyaluronic acid collagen complex' adlı takviyesini kullanmıştım.
Yüzümde renk eşitliği, parlaklık ve dolgunluk yaptı. Ayrıca cildim de bebek gibi olmuştu.
Ancak maalesef kilo aldırdı bana, daha doğrusu şişirdi. Ödemden kaynaklandığını düşündüm. Ne kadar su içsemde bu etkisinden kurtulamadım ve bıraktım. Hatta daha sonra (bıraktıktan aylar sonra) bir şans daha vermek için tekrar aldım ve denedim ama maalesef yine aynı problemi yaşadım.
Ben bu etkinin içeriğindeki kolajenden değil de hyolüronik asitten kaynaklandığını düşünüyorum. Kayda değer miktarda hyolüronik asit içeriyor çünkü. (Tabi bu benim tecrübem, bir başkasında bu etki hiç olmayabilir de)

Bu yüzden sadece kolajen içeren bir takviye arayışındayım artık.

merhaba kolajen.cilt.uzerinde malesef emilmiyor cilt sac ve kemikler disardan asla beslenmez agizdan.alinmasi lazim. ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben solgar markasının 'hyaluronic acid collagen complex' adlı takviyesini kullanmıştım.
Yüzümde renk eşitliği, parlaklık ve dolgunluk yaptı. Ayrıca cildim de bebek gibi olmuştu.
Ancak maalesef kilo aldırdı bana, daha doğrusu şişirdi. Ödemden kaynaklandığını düşündüm. Ne kadar su içsemde bu etkisinden kurtulamadım ve bıraktım. Hatta daha sonra (bıraktıktan aylar sonra) bir şans daha vermek için tekrar aldım ve denedim ama maalesef yine aynı problemi yaşadım.
Ben bu etkinin içeriğindeki kolajenden değil de hyolüronik asitten kaynaklandığını düşünüyorum. Kayda değer miktarda hyolüronik asit içeriyor çünkü. (Tabi bu benim tecrübem, bir başkasında bu etki hiç olmayabilir de)

Bu yüzden sadece kolajen içeren bir takviye arayışındayım artık.

merhabe iceriginde tatlandirici varsa veya vitamin kilo aldirir. ben saf kolajen kullaniyorum cok memnunum tavsiye ederim😊 ...

merhaba kolajen.cilt.uzerinde malesef emilmiyor cilt sac ve kemikler disardan asla beslenmez agizdan.alinmasi lazim. ....

Reklam yapıyorsunuz bence. Yeni üye olmuşsunuz ve diğer bütün mesajlarınız da bu markayı tanıtmak üzerine. İnanmadım.:63:

ben ... kullaniyorum icerigi saf kilo yapmiyor alerji yapmiyor . kolajeni mutlaka toz halinde almsk gerekiyor. cildim de cok guzel etkileri oldu saclarimin dokulmesi durdu mucizevi bir sekilde. tavsiye ederim ...

tek kullandigim urun bu cunku😊
yeni uye olmus olmam reklam yapmami gerektirmiyor insanlarin yorumlarini okuyorum herkesin yaptigi gibi bende yorum yaziyorum bundan daha dogal birsey olamaz🙋‍♀️

ben bir aydır supra kullanıyorum fiyatı diğerlerine göre daha uygun , henüz gözlemlenecek bir etkisi olmadı, faydası zararı hep kulaktan dolma deneyerek görmek lazım bazı insanlar bir hafta kullanıp hiç etkisi olmadı diyor , zaten etki süres en az 2 ay diye belirtiliyor. ben ek olarak solgar ester C 1000 mg da kullanıyorum. c vitamini etkisini artırdığı için , cildim de kolajen azalmış olacak ki kendini yenilemiyor kolayla derim. mesela ;2.5 yıl önce göğüs estetik ameliyatı oldum hala yaralarım taze , rengi dahi solmadı . yüzümde ise sürekli sivilce çıkıyor özellikle çene bölgemde , kimisi hormonel diyor kimisi beslenme diyor ama sadece sivilce değil cildim yenilemiyor kendini farkındayım bunun en temel nedeni kolajen kaybı bununda farkındayım bu sebeple en az 3 kutu bitirip öyle kesin yorum yapmak istiyorum
merhaba uzun süre olmuş tecrübeleriniz nedir supra hakkında

X