Kolajen(Collagen) Takviyesi

Maalesef yapamam, çünkü hamileymişim, çoktan kullanmayı bıraktım maalesef. Belki kullanmakta sakınca yoktur ama doktora sormayı hep unutuyorum bu yüzden öylece duruyor.
Ben de kullanmamıştım hamileliğimde ama zararı yok demişti doktor. Kolojen olduğu için aksine faydalı da ama yine de içeriği gösterin, sorun doktorunuza :)

netten voobkayı nereden alabiliriz bazı sitelerde çok uygun ama insan orjinal olmama ihtimali için korkuyor. çok ünlü bibstiede war mesela ama aklına takıldığı için alamadım bi türlü

Ağızdan alınan kollajenin bazıları bağırsaktan emilmediğini söylüyor. Ciddi fayda gören var mı acaba, ya da öncesi sonrası fotosu olan ?

Ağızdan alınan kollajenin bazıları bağırsaktan emilmediğini söylüyor. Ciddi fayda gören var mı acaba, ya da öncesi sonrası fotosu olan ?
Ben kullandım, internet platformu olduğu için koymamayı tercih ederim ama büyük faydasını gördüm. Kemik suyu vs de ağız yoluyla alınıyor, elbette yüzde yüz emilim olmayacaktır ama sonuç olarak fayda sağlıyor, net bir şekilde söyleyebilirim.
40 yaşında birini 20 yapmaz ama cilt parlıyor, canlanıyor.. daha sağlıklı görülüyor. Ayrıca bacaklarda ağrısı sızısı olanların da rahatlıyormuş. (benim olmadığı için bilmiyoru)

Ben voonka collagen aldım daha ilk haftam ama göz kenarında ki çizgilerim minimum da olsa bi farklılar saçlar ve tırnaklar için konuşmak henüz çok erken. 22 yaşındayım bu arada kirismayi beklemedim. Trendy*oldan aldım 83 liraya. Balık ürünü diyor ama asla kokusu yok daha pis kokan takviyeler kullanmıştım tek kötü yani boyutu o da kırarak içiyorum
Bende 21 yaşındayım kullanmak istiyorum ama tereddutluyum son güncellemesini yazabilirsiniz nasıl sonuçlar 😌

Bende 21 yaşındayım kullanmak istiyorum ama tereddutluyum son güncellemesini yazabilirsiniz nasıl sonuçlar 😌
Kutu bitti vaov bir değişiklik yok devam etmeyi düşünüyorum ama tırnaklarım halen kötü saçlarımda dökülmeye devam kirisikligim olmadığı için düzeldiğini gözlemleyemedim

Kutu bitti vaov bir değişiklik yok devam etmeyi düşünüyorum ama tırnaklarım halen kötü saçlarımda dökülmeye devam kirisikligim olmadığı için düzeldiğini gözlemleyemedim
Kullanmayı bence de birakmayin bir arkadaşıma voonka yi dermatolog önermişti 3 ay aralıksız kullanıp 3 ay ara vermesini söylemiş tabiki kişiden kişiye değişir ama düzenli kullanımda gözle gorulur etkisi oluyormuş bende solgarin almayi düşünüyorum

nasıl memnun kaldınız mı voonka dan. ben de yeni sipariş verdim. 30 luk şase ,suda eritilen.acaba faydası var mı diye merak ettim.233 tl ye aldım internetten.
Siz memnun kaldınızmı?bende almak istiyorumda araştırma içerisindeyim

Ben kullandım, internet platformu olduğu için koymamayı tercih ederim ama büyük faydasını gördüm. Kemik suyu vs de ağız yoluyla alınıyor, elbette yüzde yüz emilim olmayacaktır ama sonuç olarak fayda sağlıyor, net bir şekilde söyleyebilirim.
40 yaşında birini 20 yapmaz ama cilt parlıyor, canlanıyor.. daha sağlıklı görülüyor. Ayrıca bacaklarda ağrısı sızısı olanların da rahatlıyormuş. (benim olmadığı için bilmiyoru)
Merhaba hangisini kullaniyorsunuz.Bu arada 42 yasindayim .20 degilde 30 göstersem yeter😁😁birde ne kadar zamanda etkisini hissetmeye basladiniz.Tesekkurler

Ben toz kolajen takviyesi kullanıyorum. Üzerinde 'hamile/emzirenler kullanmadan önce doktorunuza danışın' yazıyor. Eğer içinde ek maddeler yoksa zararı olacağını sanmıyorum ama bence yine de doktorunuza danışın.
hangi ürünü kullanıyorsunuz acaba

hangi ürünü kullanıyorsunuz acaba
Bmo kolajen kullanıyorum. Toz peptit halinde 2 aylık kutu bitince 1 ay ara vereceğim. Ama inanın piyasada bir sürü marka var ve sanırım her gün yenileri çıkıyor :) Ben çok faydasını gördüm ama eminim başka kaliteli markaları kullananlar da faydasını görüyordur. Çünkü gerçekten kolajen işe yarayan bir şey. Kaliteli olanı denemek ve faydalıysa da devam etmek lazım. Eczanede bana bir Alman kolajeni önermişlerdi ama içindeki kolajen azdı ve sıvı olduğu için içerisinde tatlandırıcı vardı, o yüzden onu tercih etmemiştim. Amerikada da insanlar hep toz tercih ediyorlar.

Biotin vitamini fasa fiso, ihtiyacımız olan biotini yiyeceklerden alabiliyoruz zaten, ha çok dandik besleniyordur kişi, o yüzden alamıyordur o ayrı.
Tadı dediğim gibi benim için çok kötüydü, aç karna içmiştim onun etkisi var mı bilmiyorum. Bu arada ölçme kaşığı varmış içinde. Şimdiki hedefim o kaşıkla 28 günü çıkarabilecek miyim, yoksa 3*4 gün önceden mi bitecek :KK70:
Selam Supra yı ne kadar süre kullandınız acaba bir etkisi oldu mu? Başlayacağım ama bir türlü marka seçemiyorum :KK43:

X