Kocayı avucunun içine alma taktikleri

Siz eşinizin karakterini hep vajinismus olmanıza bağlamışsınız ama alakası yok. Baskın karakter demek ki.

Mesela ben vajinusmusla nasıl hamile kalıyorsunuz anlamıyorum.
Siz de bir mantıkla düşünün yeni evli gibi olmak istiyorsunuz ama 3 yaş çocuk var evde.
Sorunu çözmeden çocuk yapmak da sağlıklı değil ki?
O bahsettiğiniz yeni evli çiftler çocuk da yok evin her köşesinde oynaşıyor sevişiyor. Aşkla bakar tabii. Siz çocuk duymasın diye kenar köşe kovalıyorsunuz.
Yanlış zamanda beklentileriniz var.
En fazla rutinden farklı yapacağınız bakan varsa çocuğu bir aile büyüğüne verip tatile gitmek olur. Mesela sonbaharda Ağva romantiktir. Jakuzide sevişirsiniz renk katarsınız. En fazla bu yani

Son düzenleme:
İşte ona o arzuyu nasıl sağlayabilirim. Nazlı bir bebek mi olayım? Libidom sürekli yüksek mi olsun ne yapmam lazım daha sağlıklı bir cinsel hayat için daha mutlu aşkolu koşkolu evlilik için
Kıyamam ya :)
Normal ol.
İstedigini belirt yaklaş.
Yaklaştıgında seni geri çeviriyor mu ?

Bilmiyorum. Belkide çok fazla şey istiyorum

Ayrıca daha Emla krem sürdüğünüz bi aşamadaymışsınız, bana çok da yendiniz gibi gelemedi vajinismusu. Evet iyi bi adım atmışsınız ama kremsiz ilişkiye girebildiniz mi? Şu kremi sürmek bile mod düşürücü bi şey sanki beyefendi için 4 senenin sonunda

Evet hala kremle yapıyorum. Kremsiz denemedim daha. Bilmiyorum ki bu bile benim için çok büyük birşey

Eniştem var mesela 4 çocukları var 30 yıllık evliler. Teyzeme bakınca gözlerinin içi gülüyor. Sürekli teyzemin ne kadar güzel şeyler yaptığını söylüyor.
O adamın karakteri ile alakalı.
Benim eşim asla toplum içinde gözlerimin içine bakmaz.
Beni övmez.
Gerek de görmez.
Ben de görmem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…