Kocayı avucunun içine alma taktikleri

İstemediğiniz şeyleri kabul etmek zorunda mı kalıyorsunuz? Bir karar verilecekse fikir sormadan emrivaki mi yapıyor?
Şimdi buraya yazsam daha fazla linç yerim 😅 çok açık örnekler vermeyeyim. Ama genel olarak o ne derse ben okeylerim okeylemesem kavga ederiz

Ben çevremde birbirine aşkla bakan çiftler görünce imrenmiyor değilim
Yeni evlidir onlar 😄
Şaka bir yana da sevgililik başka yeni evli olmak başka senelerdir evli olmak başka.
Bazen bir şey olur mutlaka aşkla bakarsınız birbirinize olur tabii de. Böyle aynı ev içinde yaşadığın adamla herkesin of aşka bak diye göze batacağı kadar olmaz. Çünkü rutin bir durum zaten evlilik her gün dibinde

İnanın o eksikliği 4 yıldır iliklerime kadar hissettim. Her şeyi ona bağladım o olmuyor diye öyledir dedim. Şimdi olmuşken belki başka şeyler değişebilir diye düşünüyorum
Yok kuzum.
Kocalar sevişemediği için böyle degil, karakteri o olduğu için öyleler.
Sen dünyayı yendim hevesindesin ama çok fazla beklentiye girme üzebilir seni.

Yapma işte.
Bıkar adam.
7/24 saat beni düşün şeklinde bir psikolojik baskıyla darlama adamı
Sen sevişebildigin için çok mutlusun ama eşin emin ol senin kadar bu durumu içselleştirmemiştir.
Evet olması gereken zaten bu diyor. Aynen olması gereken bu bende farkındayım. Ama ne bileyim bunu başardığım için biraz daha ilgi isterdim

Valla ben düşünüyorum
Biraz boş bir hayatınız olabilir mi? Tüm derdi kocası olan kadınların başka bir meşgaleleri olmuyor genelde. Durum tespiti açısından böyle söyledim.
Ayrıca cinsellik size hayatınızda yeni de olsa,4 yıldır beraber yaşıyorsunuz. İlişkinizin belli bir rutini vardır. Bunu taktikle falan değiştiremezsiniz.
Eşinize sürekli öyle olalım, böyle olalım gibi isteklerde bulunmayi bırakabilirsiniz ama bu kendiliğinden olur, 4 yılda olmadıysa olmaz yani.
Ayrıca etrafımda mutlu çiftler ama öyle imrenerek bakmak falan yok, kimse kimseye öyle bakmıyor, bunu da geçmek lazım.

Evet olması gereken zaten bu diyor. Aynen olması gereken bu bende farkındayım. Ama ne bileyim bunu başardığım için biraz daha ilgi isterdim
Hah işte adam bu yani.
Açıkçası eldeki malın bu kuzu, onu şekillendirmek zaman ister ama gördüğüm kadarıyla o seni şekillendirmiş.
Kusuru kendinde buldugun için sürekli ne derse he deyip geçmisşin.
Şimdi bu adamı nasıl avuçlarının içine alacaksın ?

Biraz boş bir hayatınız olabilir mi? Tüm derdi kocası olan kadınların başka bir meşgaleleri olmuyor genelde. Durum tespiti açısından biyek söyledim.
Ayrıca cinsellik size hayatınızda yeni de olsa,4 yıldır beraber yaşıyorsunuz. İlişkinizin belli bir rutini vardır. Bunu taktikle falan değiştiremezsiniz.
Eşinize sürekli öyle olalım, böyle olalım gibi isteklerde bulunmayi bırakabilirsiniz ama bu kendiliğinden olur, 4 yudla olmadıysa olmaz yani.
Ayrıca etrafımda mutlu çiftler ama öyle imrenerek bakmak falan yok, kimse kimseye öyle bakmıyor, bunu da geçmek lazım.
Çok da boş bir hayatım yok. Tarım da ziraat mühendisiyim. 3 yaşında kızım var. 4 yıl o ezikliği yaşamışken bana göre en imkansız şeyi başarmışken bazı şeyler de farklı olabilir diye düşünüyorum.. belkide akışına bırakmak lazım dediğiniz gibi

Ama şu yönden bakın bir de. İlk evlendiğinde her şey yeni ve çok daha ilgi çekiciyken seks yapmak başka. Dört sene sonunda artık her şey rutine bindikten sonra karşılıklı duygular eskisi kadar şelale değilken aynı evde senelerdir beraber olduğun insanla sekse başlamak başka.
Siz zaten o hevesli dönemleri geçirmişsiniz. Aynı şey olmayacak.
Keşke ilk anladığınız anda tedavi yoluna gitseydiniz de dört sene siz de eşiniz de ilişkiniz de yorulmuş doğal olarak

Şimdi buraya yazsam daha fazla linç yerim 😅 çok açık örnekler vermeyeyim. Ama genel olarak o ne derse ben okeylerim okeylemesem kavga ederiz
Cinsellikle alakası pek yok. İlişki rutininiz bu olmuş. Sözünüz geçsin istiyorsanız gerekirse çatır çatır kavga edeceksiniz. Sonra sonra alışır 😅

Ama şu yönden bakın bir de. İlk evlendiğinde her şey yeni ve çok daha ilgi çekiciyken seks yapmak başka. Dört sene sonunda artık her şey rutine bindikten sonra karşılıklı duygular eskisi kadar şelale değilken aynı evde senelerdir beraber olduğun insanla sekse başlamak başka.
Siz zaten o hevesli dönemleri geçirmişsiniz. Aynı şey olmayacak.
Keşke ilk anladığınız anda tedavi yoluna gitseydiniz de dört sene siz de eşiniz de ilişkiniz de yorulmuş doğal olarak
Bir çok tedavi yöntemini denemiştim. Olmuyordu bir türlü

X