Kocayı avucunun içine alma taktikleri

Ben de İstanbul’da bir doktora gidecektim. Önce yaşadığım güneydoğu şehrindekini denemek istedim. Ve gittiğim doktora çevre illeri geçtim, daha doğudaki uzak şehirlerden gelenler de vardı. Millet ya parasına kıyamıyor, ya kocadan izin koparamıyor. Yoksa neden yapılmasın?
Vajinismus evde aşılacak birsey değil ki zaten, kesinlikle profesyonel destek alınmalı, İstanbula giden arkadaşım bu sorunu ağlaya ağlaya bana anlattığında hemen klinik araştırmıştık ve 1 sene dolmadan bu sorunu aştılar şimdi gayet mutlu , bazıları da birileri duyar diye toplum baskısından gitmiyor kimi de dediğiniz gibi para mevzularından...

Ay yapmayın Allah aşkına eski konulara yazdıklarınız silinmiyor. Evliliğin ikinci ayında oldu sadece ucuyla oldu ama ben belime yastık koyup yattım demişsiniz. Daha ilişkiye giremeden belde yastıkla yatmışsınız iki aylık hamileyken
Kendiniz iyileşmeden hamile kalmak için çabalamışsınız
Şimdi işte o hataları başa döndüremezsiniz.
Genelde bu tarz problem yaşayan bireyler hemen hamile kalmak istiyorlar, psikolojik olarak eğer hamile kalırsam eşim beni bırakmaz mantığı...

Genelde bu tarz problem yaşayan bireyler hemen hamile kalmak istiyorlar, psikolojik olarak eğer hamile kalırsam eşim beni bırakmaz mantığı...
Çok cahilce ama ya. Bu ülke kadınlarının çektiği nedir 🤦🏻‍♀️

Doktora gidemedim. Çocuk hiç beklemediğim zaman oldu. Vajinusmusum diye çocuğu aldırmadım kusura bakmayın
Gebelik olur insallah Diye umuyorum ya
Yalanla dolanla burdan mantıklı çözümler bekleyemezsiniz. Bile isteye oturmamış evliliğinize çocuğu siz dahil etmişsiniz. Daha seks yapamadan balayı yaşayamadan çocuk sahibi olup şimdi de ben başardım beni kutlayın diyorsunuz ama bana mantıklı gelmedi.
Sizin için üzülüp ciddi ciddi açıklamalar yapıp geçmişe dönemeyeceğinizi anlattık ancak sizin bence çözüme ihtiyacınız yok gayet bildiğinizi okuyorsunuz. Çocuktan sonra da zaten istediğiniz kadar afrodizyak kullanın parfümler iç çamaşırları doldurun emla kremi sürün cicim aylarındaki şehveti heyecanı yakalayamazsınız. Ben yaptım ben yaşıyorum durumu sizinki.

Çok cahilce ama ya. Bu ülke kadınlarının çektiği nedir 🤦🏻‍♀️
Kadınların suçu yok ki , böylesine ataerkil bir toplumda bu şekilde ayakta kalmaya çalışıyorlar, eskideki kadınların ha bire çocuk yapması da bu yüzdendi, ne kadar çocuk o kadar bağlayıcılık ve değer...

Kadınların suçu yok ki , böylesine ataerkil bir toplumda bu şekilde ayakta kalmaya çalışıyorlar, eskideki kadınların ha bire çocuk yapması da bu yüzdendi, ne kadar çocuk o kadar bağlayıcılık ve değer...
Bu şekilde bağlanmadıkları da ortada halbuki. Hala güncellenmedi bu bilgi kadınlarda. Çocukla birlikte sorunlu evlilikler daha da içinden çıkılmaz hale geliyor. Çocuk hiçbir şeyi birbirine bağlamıyor.

Aslında anlayabiliyorum üzülüyorum da ama çok saçma bir hareket. Kendilerini düşünerek sadece bencillik yapıyorlar. Düzgün gitmeyen bir evliliği toparlayacak olan o küçük sabi değildir. Küçücük çocukları saçma sapan evliliklere dahil ediyorlar sonrası zaten belli. Konu sahibinden ayrı olarak söylüyorum bu durumu evliliğiyle ilgili detay bilgi almadığımız için ancak o da aynısını yapmış tahminimce.

Sonra da şehvet eksikliğini hissedip beyhude bir çabaya giriyorlar.
Baştan yanlış iliklenen bir gömlek gibi. İlk düğmeyi yanlış ilikleyip şimdi gömlek düzgün dursun diyorsun.
İlk anladığında doktora gidip iyileşse, seks hayatlarını düzene oturttuktan sonra yapsa çocuğu şimdi böyle eksiklikler suçluluklar hissetmeyecekti

Migrostan çilekli kayganlaştırıcı var onu alabilirsiniz, bilinen popüler bir markanın...
Bunlar başka amaçla kullanılıyor. İlk duyduğumda çok gençtim,, çileklisi varmış çikolatalısı varmış, muzlusu varmış, öyle tatları varmış anlamamıştım. Anneme sormuştum "ne oluyor çilekli olunca? diye annem "bilmiyorum" demişti :)

Ay yapmayın Allah aşkına eski konulara yazdıklarınız silinmiyor. Evliliğin ikinci ayında oldu sadece ucuyla oldu ama ben belime yastık koyup yattım demişsiniz.
Kendiniz iyileşmeden hamile kalmak için çabalamışsınız
Şimdi işte o hataları başa döndüremezsinix
Hatayı başa döndürmek istemiyorum. Daha renkli bir evliliğim olsun istiyorum. Cinsel hayat olsun saygı sevgi olsun. Bolca aşk olsun.

Bunlar başka amaçla kullanılıyor. İlk duyduğumda çok gençtim,, çileklisi varmış çikolatalısı varmış, muzlusu varmış, öyle tatları varmış anlamamıştım. Anneme sormuştum "ne oluyor çilekli olunca? diye annem "bilmiyorum" demişti :)
Valla eskiden ben de bilmiyordum , masum olduğum zamanlar 🤣

Sonra da şehvet eksikliğini hissedip beyhude bir çabaya giriyorlar.
Baştan yanlış iliklenen bir gömlek gibi. İlk düğmeyi yanlış ilikleyip şimdi gömlek düzgün dursun diyorsun.
İlk anladığında doktora gidip iyileşse, seks hayatlarını düzene oturttuktan sonra yapsa çocuğu şimdi böyle eksiklikler suçluluklar hissetmeyecekti
Kesinlikle öyle, katılıyorum bu yoruma 👌

Merhaba canım hemcinsler. 4 yıllık evliyim ve vajinusmustum yeni yendim. Bi ilişkide cinsellik çok önemli. Eşimi avucumun içine almak istiyorum gözlerimin içine baksın istiyorum her dediğimi yapsın istiyorum 😅 fazla cilveli biri değilim. Sizce napabilirim? Çok cilveli olmak istiyorum. 7/24 beni düşünsün bana karşı çok ince olsun istiyorum. Aşkımızı daha da kuvvetlendirmek için neler yapmalıyım var mı öneriniz ? ❤️
Var mı böyle kocalar cidden ya😒

Evet çok geç kalınmış bir durum farkındayım. Tekrar yüzüme vurduğunuz için teşekkürler siz söylemeydiniz ben unutmuştum. Evde tek benim sözüm geçsin demiyorum. Sadece daha çok aşkla bakalım birbirimize. Daha fazla romantik olalıö
Yazılan yorumlar gerçekçi ama çok negatif diye moralinizi de bozmayın yani. Siz tamam hani belli bir şeyi aştım diye mutlu oldunuz, keyfini sürün. O kadar. Bu bile başlı başına bir şey, cinsellik yaşamak ve cinsellikten keyif almak önemli şeyler, bunu başardınız daha ne? Bazı erkekler romatikdir bazısı değildir, bazı erkekler illa benim istediğim olsun der bencildir, bazısı değildir. Bazısı sevgisini dışa vurur, aşkımlı cicimli konuşur bazısı hiç böyle değildir daha ketumdur. Bu tamamen karakter meselesidir, cinsellikle uzaktan yakından hiçbir alakası yoktur. Tamamen karakter. Aman herkesin evliliği çok mu mükemmel de siz mükemmeli arıyorsunuz? Yok zaten öyle bir şey. Önemli olan aranızdaki sevgi ve saygıdır. Cicim aylarında vajinismus olmuşsunuz, istediğiniz gibi geçmemiş diye dünyanın da sonu değil ya. Zamanı geriye alamamak da dünyanın sonu değil. Alsanız ne olacak cicim ayları işte bir kaç ay sürüyor geçiyor hayatın zorlukları, geçim derdi, bir yığın çevresel olumsuzluklar karşısında öyle 7/24 aşk düşünme durumu gerçekten hiç kimsede yok. Dışarıdan ya da sosyal medyada öyle görünenlerde de yok. Siz mutlu iseniz var olanın kıymetini bilin. Kendi isteklerinizi ortaya koymak için gerekirse bir terapi alın, ya da çekinmeyin söyleyin eşinize paylaşın hislerinizi istekleriniz, ama makul olanları tabi ki. Bu hafta sonu şuraya gidelim deyin, şunu yapalım deyin. Ne var canım yani Negatif bakmayın olaya. Bugününüzü yaşayın mutlu olun.

Var mı böyle kocalar cidden ya😒
Yok tabi ki . Tabiata aykırı. 4 saat istanbul trafiğinde cebeleşeceksin, patronun şey yapacak, çocuk okuldan gelecek dersim diyecek, ev sahibi arayacak kirayı şu kadar yap yoksa.. diyecek siz de yüreğinizde pembe kelebekler uçuyormuş gibi 24 saat aşkıma cicim diyeceksiniz.

çok güzel moral ve motivasyon veriyorsunuz. Teşekkürler 😊
Çok müthiş seks yaptığınız için dominant sözü geçen kişi olamazsınız o şekil söz geçirilen erkeklere çok afedersiniz ama .msalak denir halk arasında.
femdom kılıç kırbaç işleri desen o da düz çocuklu hayatta işe yaramaz yatakta biter.

Merhaba canım hemcinsler. 4 yıllık evliyim ve vajinusmustum yeni yendim. Bi ilişkide cinsellik çok önemli. Eşimi avucumun içine almak istiyorum gözlerimin içine baksın istiyorum her dediğimi yapsın istiyorum 😅 fazla cilveli biri değilim. Sizce napabilirim? Çok cilveli olmak istiyorum. 7/24 beni düşünsün bana karşı çok ince olsun istiyorum. Aşkımızı daha da kuvvetlendirmek için neler yapmalıyım var mı öneriniz ? ❤️
30 TL farkla buyuk boy olsun ister misiniz 😂😂😂

4 sene sizi ev, asker arkadasi olarak goren adam sizin avucunuzun icine girmez, sizi istediginiz kadar dusunmez vs vs vs

Yorumlar beni şok etti, ne kadar kolay yargılayıp asıp kesebiliyorsunuz başkalarının yuvası hakkında karar verirken ne kadar cesursunuz ya.
Öncelikle boşan tarzı yorumlara aldırış etmeyin, çocuğunuzu da Allah bağışlasın. Bir psikolojik danışman olarak çevrenizde yoksa bile online psikolojik danışmanlık/cinsel terapi almanızı tavsiye ederim. Birçok kişi vajinismus olduğunuz için kendinizi eksik gördüğünüzü yazmış, aslında kendinizi eksik gördüğünüz için vajinismus olma ihtimaliniz daha yüksek.
Eşinize herhangi bir borcunuz yok ama dört yıl saygı ve sevgiyle sizi suçlamadan sürecinizi tamamlamanızı beklediyse saygıyı hak etmiş demektir. Boşan ne demek? Her ilişkide bir taraf daha baskın olabilir. Eşinizle bunları kavga etmeden sakin kafayla normal iletişim yoluyla ifade ederek çözmeye çalışın. Gerekirse bir çift terapistinden destek alın, online da olur. Çiftlerle içsel aile sistemleri ve aile terapisi çalışan hocalarım var, bu konuda yönlendirme de yapabilirim.
Çalışan bir kadın olarak ruhsal sürecinizi destekleyecek bir uzmandan mutlaka yardım alın. Vajinismus biyolojik bir sıkıntıdan ziyade ruhsal bir yaralanma sebebiyle ortaya çıkıyor.
Eşinizin mizacını değiştiremezsiniz fakat ilişki dinamiğinizi her zaman değiştirebilirsiniz. Yorumların saçmalığına hiç girmiyorum bile. Cinsel Sağlık noktasında banu çiftçi, ayşe duman'ın (şiddetle öneriyorum) videolarına bakabilirsiniz. Yukarıda yazıldığı gibi Tülay Kök'ün videolarını şiddetle öneririm. Yine ilişki dinaminiğinizi desteklemesi açısından Fatih Reşit Civelekoğlu'na bakabilirsiniz.
Önce kendimize değer vermenin yolunu aramalıyız. Siz kendinize değer verip değişiminizi yaşadıktan sonra eşiniz de size uyum sağlayacaktır. Siz bir kadın olarak ilişkinin en kıymetli ve sevilesi parçasısınız, sık sık kendinize telkin edin. İyi akşamlar dilerim.

X