Kocayı avucunun içine alma taktikleri

Esinin tüm eksi yanlarını iliski yasamamaya baglamıssın, alakası yok. Karakteri bu. Cinsellik düzene girince hokus pokus hersey çözülecek sanıyorsun, sanma 😂 cinsel hayatı çok iyi olan kişiler bosanabiliyor. Cinsellik çok şey ama hersey değil :)

Çok da boş bir hayatım yok. Tarım da ziraat mühendisiyim. 3 yaşında kızım var. 4 yıl o ezikliği yaşamışken bana göre en imkansız şeyi başarmışken bazı şeyler de farklı olabilir diye düşünüyorum.. belkide akışına bırakmak lazım dediğiniz gibi
Neden dört yıl çektiniz?

Evet hala kremle yapıyorum. Kremsiz denemedim daha. Bilmiyorum ki bu bile benim için çok büyük birşey
Seksi kocanızı elinizde tutmak için yapmayın.
Kendinize ve ilişkinize yapacağınız en büyük iyilik seksi kendiniz için zevk için yapmanız olur.
Siz hala kremlerle kocanız için yapıyorsunuz. Bu hala seks hayatınızı sorunsuz seks hayatı yapmıyor.
Önce seksi keşfedin. Zevk aldığınız şeyleri keşfedin.
Siz hala görev gibi elde tutmak için yapıyorsunuz

Şimdi buraya yazsam daha fazla linç yerim 😅 çok açık örnekler vermeyeyim. Ama genel olarak o ne derse ben okeylerim okeylemesem kavga ederiz

Bu adam sana saygi duymuyorki gözlerine derin derin aşkla baksin.
Sen sallabaş olmuşsun.
Ne demek okeylemesem kavga? Köle rölünü neden üstlendin? Vajinusmus olduğun için kendini eksik görmüş olabilirmisin?

Seksi kocanızı elinizde tutmak için yapmayın.
Kendinize ve ilişkinize yapacağınız en büyük iyilik seksi kendiniz için zevk için yapmanız olur.
Siz hala kremlerle kocanız için yapıyorsunuz. Bu hala seks hayatınızı sorunsuz seks hayatı yapmıyor.
Önce seksi keşfedin. Zevk aldığınız şeyleri keşfedin.
Siz hala görev gibi elde tutmak için yapıyorsunuz
Hayır burda yanıldınız. Ben en çok kendim için yenmek istedim. Nasıl bir şey olduğunu bilmek için o zevki almak için. Diyorum ki adam 4 yıl beklemiş. Yeni mi görev edineceğim kendime ?

Şimdi baktım da eski yazdıklarınıza. Siz hala tam olarak yenmemişsiniz.
Tek pozisyonda elma kremle cinsel ilişkiye giriyorsunuz. Doktora da hiç gitmemiş kendiniz denemişsiniz.
Belki en başından doktora gitseniz bu kadar uzamayacaktı.
Kremle denerken başka pozisyonları da deneyin. Tek pozisyonla yaptığınız şey harika bir seks tanımına girmiyor.
Kocayı bırakın siz kendiniz için başka pozisyonlar deneyin. Kendi hoşunuza gidenleri keşfedin sonra da kremi bırakıp normal bir seks hayatına kendiniz için geçin

Bu adam sana saygi duymuyorki gözlerine derin derin aşkla baksin.
Sen sallabaş olmuşsun.
Ne demek okeylemesem kavga? Köle rölünü neden üstlendin? Vajinusmus olduğun için kendini eksik görmüş olabilirmisin?
Evet onun eksikliğini 4yıl boyunca iliklerime kadar yaşadım. Ama eşim 1 kere bile başıma kalkmadı. Peki bana ve kararlarıma daha fazla saygı duyması için ne yapabilirim

Şimdi baktım da eski yazdıklarınıza. Siz hala tam olarak yenmemişsiniz.
Tek pozisyonda elma kremle cinsel ilişkiye giriyorsunuz. Doktora da hiç gitmemiş kendiniz denemişsiniz.
Belki en başından doktora gitseniz bu kadar uzamayacaktı.
Kremle denerken başka pozisyonları da deneyin. Tek pozisyonla yaptığınız şey harika bir seks tanımına girmiyor.
Kocayı bırakın siz kendiniz için başka pozisyonlar deneyin. Kendi hoşunuza gidenleri keşfedin sonra da kremi bırakıp normal bir seks hayatına kendiniz için geçin
Dün gece tüm pozisyonları yaptık kremlede olsa

Heralde vajinismusu çözmeden olmuş çocuk. Zaten kendi aranızdaki problemi çözmeden araya çocuk eklemişsiniz. Yani şu anki durumunuza biraz şükür etmeniz gerekiyor eğer tek sorununuz söz dinletmekse. Bu cinsellikten ayrı bir olay. Rahat ve sorunsuz cinsellik sunarak çözülecek bir mesele değil bu. Çatışmayı ve riski göze almanız lazım. İlişki dinamiği kolay değişmiyor.

Merhaba canım hemcinsler. 4 yıllık evliyim ve vajinusmustum yeni yendim. Bi ilişkide cinsellik çok önemli. Eşimi avucumun içine almak istiyorum gözlerimin içine baksın istiyorum her dediğimi yapsın istiyorum 😅 fazla cilveli biri değilim. Sizce napabilirim? Çok cilveli olmak istiyorum. 7/24 beni düşünsün bana karşı çok ince olsun istiyorum. Aşkımızı daha da kuvvetlendirmek için neler yapmalıyım var mı öneriniz ? ❤️
Kalpleri birbirine ısındıran yalnızca Allah tir

X