Kocayı avucunun içine alma taktikleri

Cinselliğin çok önemli olduğunu düşünüyorum evlilikte ben bunun eksikliğini yıllarca yaşadım. Şimdi bunu halletmişken her şey daha iyi olsun istiyorum. Yoksa onu sınamam zaten 4 yıl bekledi adamcağız

Dişil enerji hikaye, dişil enerjiyi tetikleyecek bir koca lazım. Kocada iş yoksa geyşa olsan ne yazar.

Taktik; içinden ne geliyorsa o, ilişki dinamiğinize göre değişir.
İlişkimiz çok rutin normal. He mutlu değilim desem yalan olur mutluyum. Ama genelde eşimin dedikleri olur benimde sözüm geçsin istiyorum bazı yerlerde. Naz mı yapmak lazım libidomu yüksek tutmak lazım bunun için taktik istemiştim

Kukla değil ya bana aşkla baksın istiyorum. Herkes bizim aşkımızı konuşsun falan
Dört senelik evlilik için fazla iddialı ya
Beklentileriniz komik geldi bana.
Evde genelde benim sözüm geçer, en başından beri iyi bir seks hayatımız vardır. Ama bunla alakası yok durumun. Benim sözüm geçiyor çünkü nen kolay biri değilim. Adam artık direnmiyor sadece bana
Yani senelerdir aynı evde her gün gördüğün insana neden aşkla bakasın ki Özlem yok hep dibinde. Olacak şey değil bence.
Ha böyle bir an olur aşkla bakar da herkes konuşsun görsün diyecek kadar aşkla mıçmıç bir çift olamazsın sonradan yani.

Kukla değil ya bana aşkla baksın istiyorum. Herkes bizim aşkımızı konuşsun falan
80lerde bir mahallede miyiz? Birbirine çok aşık olduğunu düşündüğüm insanlar var ama konuşmuyom aşklarını.

Biri vardı evlenince aşkım ömrüm cartım curtum durup durup kocasını paylaşıyodu sürekli bak onu konusmuştum bu ne ıyy diye. Bu tarz da ilerleyebilirsiniz.

Kimi çok seversen uzaklaşıyor o yüzden sevsende çok belli etme bence kendini bir tık uzakta tut

Evet neden olmasın romantiklik güzel şey sürekli birbirini arzulamak falan

Dizi çekmiyorsun ki.
Kim kimin aşkını konuşacak şu ekonomik buhranda hshs
Ay bi de seneler geçmiş aynı evde seks yapıyorsun diye neden aşkla baksın ki
Senelerdir aynı evde olduğum insana hiç öyle bakamam yani.
Bakanların da aşkını konuşmam. Amaan bana ne derim.
Çevremde çift görüştüğüm insan dolu aşkıyla ilgilenmiyorum valla bana ne

19 yıllık evliyim adamı boğacak gibi bakıyorum hshs

Ben çevremde birbirine aşkla bakan çiftler görünce imrenmiyor değilim

Evet bunu annemde sürekli söylüyor. Sürekli kendimi eksik hissediyorum
Hah işte bundan dolayı.
Gerçekten diyorum hayal aleminden çıkın.
Birbirinize saygınız, sevginiz olsun kafi.
7/24 saat kimse kimseyi düşünmesin, bırakın.
Anlıyorum yeni yendiniz vajinismusu artık tamamım, başardım şimdi sahne bende minvalinde yaklaşmanız heyecan verici olabilir ama tez elden olağan hayatına dön.

İstemediğiniz şeyleri kabul etmek zorunda mı kalıyorsunuz? Bir karar verilecekse fikir sormadan emrivaki mi yapıyor?

İnanın o eksikliği 4 yıldır iliklerime kadar hissettim. Her şeyi ona bağladım o olmuyor diye öyledir dedim. Şimdi olmuşken belki başka şeyler değişebilir diye düşünüyorum

Eşimde böyle düşündüğü için belki de ilişkimiz çok rutinleşti. Ben öyle istiyorum hep birbirimize sevdiğimizi söyleyim falan
Yapma işte.
Bıkar adam.
7/24 saat beni düşün şeklinde bir psikolojik baskıyla darlama adamı
Sen sevişebildigin için çok mutlusun ama eşin emin ol senin kadar bu durumu içselleştirmemiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…