Kocamın kadın iş arkadaşı ve evden kovması

Bizim işyerinde kimin arabası varsa aynı yöne gideni de bırakır. Evli bekar kız erkek irdelemez kimse. Bu kadar garip bi durum gibi lanse edilmesine şaşırdım.
+1 bende şaşırdım benim eşimin işyerindede öyle yeri gelir eşim bırakır yeri gelir bayan arkadaşları var onlar bırakır ne var bunda anlamadım hayır yani aldatcak olsa bütün gün dip dibe çalışıyolar zaten yapar arabaya binse ne binmese ne

Eşinize güveniniz yok, saygınız yok, sabrınız yok. Lafınızında arkasında duramamışsınız. Olay bitmiş, yapılacak bir şey kalmamış ki. Özür dileyin eşinizden. Abarttığınızı, haksızlık ettiğinizi anlatın, madem döndünüz.

evet kızın akşam mesaj atması bence de hoş değil. yani ben olsam yapmazdım ama bazı insanlar daha rahat, onun tarzı da bu olabilir.
eşinizle başka sorunlarınız var mı bilmiyorum ama eşinizin tavrı hoş değil. pek siz otogara gittiniz de nasıl eşinizle döndünüz? özür mü diledi?

Tepki konusunda ikiniz de abartmışsınız. Ama olayın fitilini yakan siz olmuşsunuz. Şimdi eşiniz zaten gidemiyor diye düşünmeye başlamıştır.

Durağa bırakmalar akşam mesajlaşmalar normal değil ben evliliğimde normal karşılamam ama bu kadar da gemileri yakacak bi durum yok. Tatlı dille Canım ben Böyle şeylerden haz etmiyorum bir daha olmasın olur mu deyip konuyu mi daha açmamak üzere kapatsaydınız bu hale gelmezdi. Fazla uzatmış ve büyütmüşsünüz eşinizde aynı şekilde. Şu an bence sakinleşip ortalığın durulmasını bekleyin ya da arayın özür dileyin fevri davrandım seni çok kıskandım deyin diyeceğim ama eşiniz de sizden özür dileyecek durumda. Ne demek gelin kızınızı alın?

Çok büyütmüşsün olayı. Eşin sana mesajı da okutmuş göstermişte..
Sakince sana açıklamasını da yapmış.
Siz bariz o küfürü adama zorla dedirtmişsiniz artık.
Ve bunun üstüne de "ÇOCUĞUNUZU ALMADAN" evden çekip gidiyorsunuz.
Sonra da arayıp çocuğu getir demişsiniz. "Ben olsam o çocuğu size getirmezdim."
Pardon da siz çocuk musunuz ?????? Olgunca davranın biraz !@askkkmeskk

Son düzenleme:
Eşlerinize biraz güvenin Allah aşkına. Ya da bu kadar güvensizseniz çıkıp evde otursun siz çalışın. Her kadına eşinize musallat olacak gözüyle bakmayın. İnsanlar ekmeğinin derdinde herkes pusıya yatmış kocalarınızı beklemiyo. Ayrıca madem çıkıyosunuz evden gidin. Çıkardığınız yaygarayla ve gidemeyeceğinizi kesinleştirmenizle geri dönmüşsünüz.

Kız iş arkadaşı. Her gün yüz yüze bakıyorlar. Ne ara bu kadar samimi oldular dediğiniz şeyler aslında büyük birer samimiyet göstergesi değil ki. Sıradan, basit konuşmalar. Durağa bırakması da büyük olay değil. İş çıkışı insanlar yorgun oluyor, yürümek yerine arabaya binme fırsatı varsa binmiştir işine geldiği için. Buna "vuuuu genç bir kızın arabasına bindi" diye hemen kötü tarafından bakmaya gerek yok. Kız lafı uzatmış ama bu da eşinize ilgi duyuyor demek olacak değil ya, belki sadece düşük çeneli. Eşiniz nezaketen cevap vermiş. Gizli kapaklı bir iş de yok ortada. Eşinizden başka nedenlerden ötürü şüpheleniyorsanız, gözlerinizi açık tutun, sorunlarınızı konuşun ama böyle basit mevzular için olay çıkarırsanız, şimdi olduğu gibi zararlı duruma düşersiniz.

Ben olsam evden cikip giden birine cocugu asla goturmedigim gibi geri donse kapiyi da acmazdim.. bu nasil bir fevriliktir yahu, adamin aldattiginda verilecek tepkiyi geyik bir sms e vermissiniz.. o kapidan ya cikmayacaktiniz ya da donmeyecektiniz, hicbir agirliginiz kalmamis maalesef.. insanlar 10 saate yakin dip dibe calisiyor, belli bir arkadaslik ve samimiyet olmasindan normal ne olabilir? Robot mu calisan insanlar? Ya da is arkadasi = potansiyel sevgili mi? Insanlarin aklina karpuz kapugu dusurun mutlaka..
Neyse, ozur dileyip ortami yumusatin yapacak bir sey yok..

birde çocuğu bırakıp çıkmış bahane olsun diye.
adamın yerinde ben olsam dalga geçerdim bu yaptığıyla..

Öfkeyle kalkan zararla oturur derler ya tam öyle olmuş. Bence eşinle konuş ve yanlış yaptığını ama onunda küfür ederek yanlış yaptığını söyle ayrıca bu tavrın eşşeğin aklına karpuz kabuğu kaçırmak eşinin kötü bir şey yapacağı yokken sen şuan o kızı kıskanılacak birisi yaptın

Şimdi nasıl davranmam lazım eşime bana kötü davranıyor sanki suçlu benim kızlar doğal mu onun aransına binmesi sonra onun msj atması sonra yaptıkları doğal değil elbette..
Çok üzgünüm

Bana göre siz suçlusunuz zaten. Ama bu sizin fikrinizi veya kadın erkek ilişkilerine bakışınızı değiştirir mi? Size göre ateşle barut dimi?

Bütün gün yanyana mesai yapan insanlar tabiki mubabbet edecen. Gayet medenice de konuşmuşlar ayrıca.

80 küsür çalışanın olduğu yerdeyim. Eşimle aynı binadayız. Eşim mesaiyken erkek iş arkadaşlarım yakın mesafeye çok bırakmıştır. Eşime sormam bile..

Tam okumadım sildinler, krize girmeler, gözü çocuğu bile görmemeler. Tedavi olun bence. Ama tedavi size vizyon katar mı bilmem?

şunu anlasak artık bütün kadınlar sevgililerinize eşlerinize göz koymadı arkadaş abi olarak görüp muhabbet edebilir mesaj atabilir ... kendi kendinize etmişsiniz.

özel şirketlerde oluyor öyle şeyler ne var bunda adam kız günde 8 saatini geçiriyor.kızın ilgilisi olsa bile eşinin konuşmaları önemli hepiimiz az çok özel şirketleri biliyoruz insanlarda samimi oluyor ister istemez 8 saat kolay mı evde sein okdr görmüyor. durağa bırakıyor ne var bunda eşin cizgiyi bilcek sende eşini tanıcan .ben bekarken evli bi abi iki kızdık hergun bizi durağa bırakırdı yerdik içerdik işyerinde ama ikimizde abi gözüyle görurduk Allah var adamda hiç bakmazdı o gözle niyet önemli te ilk msjdan sen niyeti nerden çıkardın kaprise girmişsin.benim şimdi eşime işyerinde grupça kız erkk karışık yemeğe gider ayda bir benide çağırır ben gitmem senin arkadaşların sen eğlen derim .karışmam iki tarafın niyeti ve güveni önemli

Biraz abartmışsınız. Evet tavır alabilirsiniz ama bu şekilde büyütmemelisiniz. Eşlerin en tahammül edemediği şey güvensizliktir. Eşinize kızacağınıza keşke Ayşeye kızıp ''bu saatte mesaj atıyor ne kadar ayıp aşkım sen çok uzatma boşver vs. '' gibisinden konuşup hem sinirinizi çıkarıp hem de eşinize sana güvenim tam mesajı verebilirsiniz. bence bundan sonra bu olay karşınızda çıktığınızda eşinize değil karşı tarafa kızın. Ayrıca eşiniz yazmamış ki Ayşe yazmış. Biz kadınlar biraz fevri davranıyoruz bende aynısını yapıyordum ama artık bu taktiği kullanıyorum ve gayet başarılı sonuç alıyorum :)
Bir de...
Öyle herşeye kapıyı çekip çıkmayın - bu kadar basit olmamalı evlilik- ki ciddi bir durum olduğunda sizi kaybedebileceğini düşünebilsin...

Reactions: Cac
Şimdi nasıl davranmam lazım eşime bana kötü davranıyor sanki suçlu benim kızlar doğal mu onun aransına binmesi sonra onun msj atması sonra yaptıkları doğal değil elbette..
Çok üzgünüm

Cok dogal hanimefendi cok dogal
Bende biniyorum is arkadasimin arabasina
Araba bu yahu , fantezi yuvasi degil
Oglen yemege de cikiyorum is arkadaslarimla , kocam bosasin mi beni?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…