Kocamın kadın iş arkadaşı ve evden kovması

Burda ustüne gelenlere aldırma.hepimiz insaniz hata yapabiliriz.Hassas bir anindaymissin.Kurdugunuz sert cumleler ve tavirdan dolayi olay bu noktaya gelmis.Düzelmeyecek birsey degil.Buradaki bazi kalp kiricilara da bir cift lafim var.Kadin ne hallerdeyim çok kötüyüm diyor yardim istiyor, siz üzerine variyorsunuz.El insaf!

Eşinize onu çok sevdiğiniz için çok kıskandığınızı anlatın. Hala adama o hatalıymış gibi davranmayın. Suçu olsaydı açıklamaya çalışmazdı. Ki o mesajlarda bir yanlışlık yok. Abartmayın. Gönlünü almaya çalışın. Sevdiği yemekleri yapın. Konuşamıyorsanız mektup yazın.

Son durum ne canım konuşabildiniz mi? merak ettim.Benim eşim de kavgalarda eğer haklıysa günlerce süründürür beni .Bense onu hemen bi özürle affederim.Bu huyumu hiç sevmiyorum ama değiştiremiyorum.whatsaptan engelleme konusuna gelince çok sinir bozucu.Kendini ifade edesi bile gelmez insanın çünkü karşı taraf senden bişey almak istemiyorum diyo besbelli.Bende defalarca yaşadım bunu ve üzerne gitmeyince o engel kalktı onun konuşası geldi.O yüzden üzerine gitme konuşmaya çalışma iyice kasmasın kendini zaten kötü bi duruma düşmüşsün üzgünsündür ona da sadece üzgün olduğunu belli et sessiz kal bekle

Böyle gereksizler her yerde olabiliyor maalesef. Fevri olmayı bırakmalısın. Tamam eşinle konuşması da hoş değil ama zina gibi büyümüş mesele.

Ne kadar sakin kalirsan o kadar karlı çıkarsın şimdi kiskanman normal tabi ama sen bu şekilde tepki vererek eşinin aklına ayşe yi sokuyor gibi de oluyorsun olmayacak birşeyse bile adam şöyle düşünebilir ulan zaten güvenmiyor bakayim ayse de fena degilmis gibi gibi gibi bu uzar gider o yüzden sakin kalmak cok önemli kiskansan da belli etmicen

Sadece konuyu okudum arada bir gelişme olduysa bilmiyorum.

Yahu kız arabayla evine bırakmış eşini, eşin arabasına güzel demiş şakalaşmışlar bunda kıskanacak ne var. Evi falan niye terk ettiniz şimdi. Ben öyle geniş bir insan değilim yılışıklığı da sevmem buna rağmen konuşmalarının içeriğinde nasıl bir kötülük var allah aşkına, hiç mi insan içine çıkmıyorsunuz iki iş arkadaşı birbiriyle hiç mi konuşmayacak. Vallahi sizin gibi insanlar yüzünden erkek iş arkadaşlarıma önemliyse bile töbe billah mesaj atmamaya çalışırım neme lazım sizinki gibi bir karısı vardır al başına belayı, üstelik boşanmış falan da bir kadınım kaparım adamı mazallah.

Bir de büyük bir oda düşünün ikisi o odada yan yana masalarda çalışıyor demiş arkdaş,bunu hiç anlamadım
İş ortamı bu değil midir zaten? Biz bazen tek masaya iki sandalyeyi yan yana çekip çalışıyoruz, iyice ölelim öyleyse demek kötü şeyler geliyor akla hemen.

yorumları okumadım.. evi terk ederken oğlunuzu nasıl almadınız?
bu kısmı çok saçma gerçekten..
valiz toplayana kadar..
konuyu abartmışsınız zaten. eşinizi kışkırtmışsınız o da çirkinleşmiş.

sakinleşin birbirinizden özür dileyin.
o küfrettiği için, siz de abarttığınız için..

Arkadaşım çok tepki vermişsin hoş herkes yazmış ama bende yazayım dedim bende 14 yıldır çalışıyorum yeri geldi erkek çalışma arkadaşımı eve bıraktım yeri geldi aynı araba ile yemeğe gittik iş ortamı akşam mesaj da atılabilir hemen triple kavgalar yazık ilişkiniz yıpranır.eşiminde bayan arkadaşlarını çok severim her fırsatta dile getiririm çok iyi kızlar diye yapmayın etmeyin en güzel yıllarınız yazık olur

Hanfendinn akşam 9 da msj atmasına ne demeli?
Arabama nazar mu değdirdn falan..
Hoş mu?
Tek taraflı değil eşimde suçlu ki ona bu fırsatı sunmuş

Akşam 9 da derken yani benim bildiğim 9 normal bir saat hele ki yaz vakti siz saati bahane etmeyin bari 9 değil 6 da da yazsa '' Hanım efendi akşam 6 '' derdiniz bu kafa ile...

Zaten bahsettiğiniz gibi konumu iyiyse kendine güveni tam bir bayandır ve sizin ölüp ölüp dirildiğiniz kocanızın (yani çocuklu bi adamın) peşinde koşmaktansa onun gibi 10 tane bekar adam bulur. Merak etmeyin sizin kocalarınıza bekar kızlar ölüp bitmiyor. Aynı duruma defalarca şahit oldum yeri geldi abi dediğim insanların eşlerinin problem yarattığını duydum. Açıkçası evli çocuklu bi adama asılmak şöyle dursun dönüp farklı gözle bakmam bile. Bir de çalıştım diyorsunuz. çalışmış olmanıza rağmen ofis ortamındaki ve genel hayattaki pek adab-ı muaşeret kanununlarından haberiniz yok. normal bi saatte atılan bir mesaja normal bi şekilde cevap verilir, sonuçta aynı iş yerinde bütün gün yüzyüze bakıyorlar. kusura bakmayın yeri geliyor sizden çok iş arkadaşlarının yüzünü görüyor. Sırf karısı boş yere huzursuzluk yapıyor diye de kalp kırmaması çok doğru.. Sizinki aleni şekilde çekememezlik. Sizin pasif kalıp yapadığınızı başkaları yapınca deliye dönüyorsunuz. işte maalesef Kadın var -- kadın var...

Ayrıca çocuğu almadan gitmek nedir ya?
valizi hazırlayıp almak aklınıza geliyor ama çocuğu evde unutuyorsunuz? valiz kadar önemi yok demek ki çocuğunuzun.

Aleni şekilde ''-dur ben şu valizi alıp sinirli sinirli gideyim de çocuğu unuttum bahanesi ile adamı çağırayım belki korkar geri götürür olmadı ben evladımı(!) bahane ederim dönerim'' olmuş bu.

erkekler bu kadar da aptal değil yapmayın lütfen.

Size de biraz öz güven öz saygı temenni ediyorum. Hayattaki tek başarınız bi adamı koca yapıp ondan çocuk yapmış gibi davranmayın yapmak isteyen adam her türlü yapar. Korkunun ecele faydası yok kocanızın karakteri ile alakalı.

Ama ben yapamam napiiiiiim kıskancım çok kıskancım diyorsanız da bulun dolgun maaşlı bir iş kocanızı oturtun evde çocuk baksın ev işi yapsın siz çalışın eve bakın. Ama yine de dikkat bu seferde konu komşu bakkal manav market dişilerden geçilmiyor onlarda kapabilir...

içim şişmiş yemin ederim...

Çoğumuz sana eşinle konuşma yazmadık ki.
Çoğumuz kızı ve eşini haklı bulduk. Hala konuşmama kararı alıyorsan sen bilirsin.

Dimi ama?
Valizi kendine hazırladıysan çocuğun eşyaları yoksa ne demeye otogara çağırıyorsun?
Çocuğa ne giydireceksin gittiğin yerde derler adama..
Biz çocukla bir tatile çıkıyoruz valizin biri çocuğun bir valiz eşim ve benim.
Ayrıca bir annenin çocuğunu nasıl gözü görmez? Kafamda deli sorular

Bariz blöf için çocuk bırakılmış. Eş otogara gelmese eve dönecekti çocuğum için gitmedim diyecekti. Adam çocuğu getirince o da elinde patladı bindi arabaya tıpış tıpış..

Çoğumuz konuşma diye bir şey mi yazdık??
O zaman ben o çoğunluğa ait değilim. Zira eşinden özür dilemen gerektiğini düşünüyorum.
Bu kuyruğu dik tutma çaban başına çok iş açar evlilik bu değil..

Kim yazmış konuşma diye ?
Tuhaf biri konu sahibi
Çocuk unutmalar falan,ama demekki adam da nasıl bıktıysa artık ikiletmemiş,anında getirmiş çocuğu otogara
Adam whuptan bile engellemiş
Daha da konuşmayacam yazıyor,yahu adam seninle konuşmuyor zaten

Sen su "cocugumu unutdum"- olayi cidden yasamissan sana acil psikolojik destek öneririm. Böyle sacma bir olay yüzünden bebegi oyuncak edemezsin bu bir. Ayrica davranislarin cok tutarsiz bu iki. Ego savaslarin ortasinda kalan o kücücük cocuklara acirim ancak.

Ben konuşamamya devam ediyorum oda konuşmuyor.
Engeli kaldırmş.
Barışınca ilk olarak annemi arayıp kusura bakma demesi olacak diğer konu için ben abarttım dicem bende ondan dilerim özürümü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…