Kocamın kadın iş arkadaşı ve evden kovması

Hanfendinn akşam 9 da msj atmasına ne demeli?
Arabama nazar mu değdirdn falan..
Hoş mu?
Tek taraflı değil eşimde suçlu ki ona bu fırsatı sunmuş

Hala aynı şeyleri tekrarlıyorsunuz. Yok yok siz akıllanmazsınız.
Sizin yere göğe sığdıramadığınız herkesin peşinde koştuğunu sandığınız eşiniz başkaları için sadece bir insan. Bir iş arkadaşı..

Ben çok üzülüyorum sizin gibi kadınlara. Eşinizin gözünde değeriniz düşüyor. Biraz özgüvenli olun.
Allah eşinize bol sabır versin diyecek başka şey yok..

Üst üste hata yapmışsınız, hala da devam ediyorsunuz.
Basit bir mesaj yüzünden çıkardığınız kavgada adamın aklına soktuğunuz şeyler şunlar:
1. Eşim beni inanılmaz kıskanıyor, demek ki süper biriyim.
2. Eşim beni mesaj atan kişiden kıskandı, demek ki istesem mesaj atan kadın ya da bir başkasını çok rahat etkilerim.
3. Eşim beni elinden kapacaklar diye korktuğuna göre demek ki kendisi benim dengim değil.
4. Haklı olduğunu düşündüğü halde, küfür edip kovduğum halde ben çağırmadan geri döndü. Demek ki aldatsam bir yere gidemez.

Adama verdiğiniz mesajlar net olarak bunlar. Egosunu bu kadar şişirdikten sonra da gönlünüzü almasını bekliyorsanız çok beklersiniz. Şu andan sonra trip de atsanız, özür de dileseniz sizin için iyi olmayacak.
Yapmanız gereken tek şey sorununuz neyse iki olgun insan olarak oturup konuşmanız.
Önce kendinize, sonra da bir ömür beraber olmayı seçtiğiniz insana güveniniz olsun biraz. Aldatmak isteyen bir fırsatını bulur ve yapar. Kıskanıp kısıtlamanız buna engel olmaz. Kısıtladığınız adam kısıtladığınız için yanınızda duracaksa da hiç durmasın daha iyi.

Şimdi nasıl davranmam lazım eşime bana kötü davranıyor sanki suçlu benim kızlar doğal mu onun aransına binmesi sonra onun msj atması sonra yaptıkları doğal değil elbette..
Çok üzgünüm
Çünkü suçlu sensin. Hayatımda gördüğüm en itici kadın tipi. Adam çok bile dayanıyor size. Ben olsam barismazdim bile. Hazir gittiniz firsat bu firsat derdim.

Aynen. Benim eşim de evden arabayla çıkarken apartmandan biri yürüyosa hemen durup teklif eder bırakayım diye. Yanında ben olayım olmayayım. Aksine benim hoşuma gider böyle ince düşünmesi.

Durum son derece insani.
Bir iş arkadaşı diğerini durağa kadar bırakabilir. Hatta eve dahi bırakabilir.
Eğer yabani değilseniz sosyal hayatta bu gibi olayların yasanabilirligini anlamaniz lazim. Ha bir de madem gidemeyeceksiniz o halde triplere girip kendinizi rezil etmeyin.

Valla korktum bundan sonra eşim dışında erkek hiçbir canlıya mesaj atmayayım. Ya bu ne kıskançlık, kimse kocanıza Göre dikmemiş. Ben herkesi kendim gibi bildiğimden iş veya okulla ilgili bir durumda arama yerinde mesaj atmayı uygun bulurdum. Demek ki böyle düşünen hem cinslerimizde varmış.

Ha bu kızlar da B.k var evli adamlara mesaj atıyorlar.. Benimde çok samimi arkadaşlarım vardı, gece gündüz yazardık.. Ama bir taraf evli olunca dikkat etmek lazım.. Sabah iş yerinde söyleseydi, araba bozuldu diye.. Anında yazmaya ne gerek var.. Sizinde fevriliğiniz olmuş tabi.. Böyle durumda takip etmek lazım, sessizce.. Güven kontrole tabidir.. Eşinize de güzelce açıklayın.. Başına o kadar olay gelmiş, araba bozulmuş, o zorlukta sana nasıl mesaj atıyor diye..

Aslında eşiniz gayet rahat bir şekilde açıklamasını yapmış mesajlar yanınızda gelmiş ve size göstermiş. Mesaj atması da tüm gün beraberler e haliyle bir dostluk oluşmuş olması normal ayrıca abi diye hitap eden biriymiş biraz fazla tepki vermişsiniz objektif bakınca öyle. Bende bu tür durumlarda maalesef çok fevriyim sizi anlıyorum ama sonrasında sakinleşince anlıyor insan. Gizli saklı bir durum olsa kadın o saatte sizin olduğunuzu bile bile yazar mıydı hayır..içiniz rahat olsun. Bence eşiniz bir özür bekliyor siz büyüklük gösterin ve eşinizin gözünde saygı hak etmeyen bir kadın olmayın bir an önce toparlayın uzadıkça uzamasın..

Konuda tarafları yer değiştirelim aynı durumda kadın olsun iş yerinden arkadaşının arabasına binsin sonra kadın eve gelince adam kadına mesaj atsın mesajlaşsınlar ve mesajları silsin koca nasıl tepki verir acaba? Bu adam senden yüz buldu da mesaj attı der elbet. Ama siz kendinizi düzgün ifade ederseniz ve ortada art niyet yoksa eşiniz üsteler mi sizin gibi? Sanırım ben olsam bende kıskanırdım ama siZ kendinizi o kadar haksız duruma düşürmüşsünüz ki adam sizi bi kere evden kovmuş siz geri dönmüşsünüz ve eşimle aramız nasıl düzelecek diyorsunuz. Biraz zaman sanırım..

Saçmasapan bir kıskanma olmuş sonunda olan size olmuş daha mantıklı ve daha sakin olun bundan sonra hiç iş hayatınız olmadı mı illa tüm is arkadaslari kotü mü bakacak birbirine..

Saçmasapan bir kıskanma olmuş sonunda olan size olmuş daha mantıklı ve daha sakin olun bundan sonra hiç iş hayatınız olmadı mı illa tüm is arkadaslari kotü mü bakacak birbirine..

Ne kadar abartmışsın canım, ben hiçbir anormallik görmedim sonuçta iș arkadașı msj yazmasa sabah officede anlatacak, boşu boşuna gerginlik yaratmișsın.

Eğer gerçekten ortada yanlış birsey yoksa eşiniz haklı burda ortada hiçbirşey yok. küfretmesini tabiki onaylamıyorum ama erkek de olsam karşımda gıdıyorum dıyene asla dur demem üstelık çocugunu bırakıp gıdene asla ama asla demem. Aile demek bu demek değil güvenmiyorsanız geri dönmıcektiniz

Yorumlar konudan daha saka gibi
Evli adama mesaj atılmazmış ne yapalim evli diye güvercinle mi haber yollayalım
Evli adam durağa bırakılmazmış sanırsın kız adamı kucağında taşımış
Ah sizin bu kocamı kimse kapmasın ve herkesin gözü kocamda kompleksleriniz
Yazık

Hanfendinn akşam 9 da msj atmasına ne demeli?
Arabama nazar mu değdirdn falan..
Hoş mu?
Tek taraflı değil eşimde suçlu ki ona bu fırsatı sunmuş
Akşam 9 çok normal bi saat değil mi duyanda 12de mesaj attı sanacak.

Tüm sayfaları okumadım ama çok merak ediyorum siz çalışıyor musunuz yada daha önce çalıştınız mı?

İnsanların bu davranışı bana çok enteresan geliyor ben anormalmişim gibi hissediyorum. Yıllarca çalıştım dünya kadar erkekte kızda iş arkadaşım oldu. Yanyana olunca samimide olunuyor haliyle. Eşine ve kendine güveniyorsan zaten problem etmezsin. Güvenilmiycek biriyse o adam arabaya binmeden de akşam mesajlaşmadan da işini halleder zaten.

Geçenlerde eşim servisten inince eski iş arkadaşı bi bayanı görmüş, kız abi çay içelim ne zamandır görüşemedik demiş . Oturup çay içmişler beni aradı haber verdi, selam söyle dedim.
Ertesi gün arkadaşımla muhabbet sırasında arkadaşıyla karşılaşmış biraz geç geldi gibi bir konu geçti. Gözleri büyüdü nasıl yani kızla oturup çay içiyor ve sen normal karşılıyorsun bu ne rahatlık dedi. Arkadaşım daha önce hiç çalışmamş.

Ee bende iş arkadaşlarımla yemeğe de giderdim çaya da. Yeri gelir arabasına binerdim. Yeri gelir akşam mesaj atardım. Hayat tarzıdır karakterdie ama bana çok sıradan gelen şeylerin insanlara bu kadar anormal gelmesine şaşırıyorum.
Evi terkedecek, bağırıp çağıracak bişey göremedim nedense. Içten içe kıskanıp hafif bi trip atma modunda olsaydınız yine bi nebze anlardım ama siz çok abartmışsınız ve aileniz bile girmiş devreye, yazık olmuş.

Biraz gereksiz yere tartışma çıkarmışsın
Sonuçta msjı görmüşsün seninle paylaşmış
Ortada şüphelenecek durum şimdilik yokmuş
Ama ne gereği var bukadar yakıp yıkmaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…