Kocamın kadın iş arkadaşı ve evden kovması

Dimi ama?
Valizi kendine hazırladıysan çocuğun eşyaları yoksa ne demeye otogara çağırıyorsun?
Çocuğa ne giydireceksin gittiğin yerde derler adama..
Biz çocukla bir tatile çıkıyoruz valizin biri çocuğun bir valiz eşim ve benim. :KK48:
Ayrıca bir annenin çocuğunu nasıl gözü görmez? Kafamda deli sorular :confused:

Bariz blöf için çocuk bırakılmış. Eş otogara gelmese eve dönecekti çocuğum için gitmedim diyecekti. Adam çocuğu getirince o da elinde patladı bindi arabaya tıpış tıpış.. :olamaz:

Hayır amacım gerçekten cocugu bırakmaktı çnkü gerçekten gözüm döndü o an çocugun da senin olsun.
Otogara gidince dayanamadım sinirim geçti evladımı istedim.
Oda gelince valizi alıp arabaya koydu e koyunca bende bindim ama sizinde dediğiniz gibi binmek istedim gelmek istedim evime

Sen su "cocugumu unutdum"- olayi cidden yasamissan sana acil psikolojik destek öneririm. Böyle sacma bir olay yüzünden bebegi oyuncak edemezsin bu bir. Ayrica davranislarin cok tutarsiz bu iki. Ego savaslarin ortasinda kalan o kücücük cocuklara acirim ancak.

Çocuhu
Kim yazmış konuşma diye ?
Tuhaf biri konu sahibi
Çocuk unutmalar falan,ama demekki adam da nasıl bıktıysa artık ikiletmemiş,anında getirmiş çocuğu otogara
Adam whuptan bile engellemiş
Daha da konuşmayacam yazıyor,yahu adam seninle konuşmuyor zaten

Evet benimle konuşmuyor bende onunla konuşmuyorum engeli kaldırmş.
Birde bugun iş arkadaşlaeı ile yemeğe gidecekti o kızda olacaktı
Gitmekten vazgeçmş akşam iftara evde olcam dedi bakalım neler olacak

O kız oranın bir çalışanı o da olacak tabii.
Hiç sağlıklı bir ruh haliniz yok. Doktora gidin bence.

Ayrıca o akşam çocuğunuzu evde bırakıp giden bir anne olarak çocuğunuzun yüzüne bakıp özür dilediniz mi ondan?
Eğer cevabınız hala hayır ise o an öyle düşündüm ise mutlaka doktora gidin..

Hayır amacım gerçekten cocugu bırakmaktı çnkü gerçekten gözüm döndü o an çocugun da senin olsun.
Oda gelince valizi alıp arabaya koydu e koyunca bende bindim ama sizinde dediğiniz gibi binmek istedim gelmek istedim evime
Ya işte bak birdaha böyle blöfler yapma
Elbette bir çırpıda kolay mı evi çocuğu bırakmak,
Elbette gitmeyecektin bir ders vermek istedin ama Bunu alıştırma eşine
Ve ortada gerçekten birşey Yok
Çok kıskanıyorsun bu kızı,o yüzden bu abartılı olaylar
İnan ortada birşey yok

Çocuğunda senin olsun mu? Hemde daha bebek? Şakamısınız siz. Bir anne nasıl kocasına kızıp evladını bırakabilir? Ne kadar sinirli olursa olsun benim bildiğim ilk aklına gelen şey evlattır...

Çocuhu

Çnkü arabası bozulunca onca işi gücü bırakıp msj atması hoşuma gitmedi

Sizin gerçekten tedaviye ihtiyacınız var yaptığınızın hala ne kadar anormal olduğunu farkına varamadınız o kadar yazılana rağmen. Adama abi demiş demek ki siz de abi dediğiniz birine zamanla yaklaşabilirsiniz herhangibi bir sakıncası değer yargınız yok anlaşılan hala böyle (ISRARLA) düşündüğünüze göre....

Adam haklı yemin ederim ben kadın halime bu kadar darlanmaya gelemiyorum hala anamı arıycak özür dileyecek modundasınız. Ya sen bi neyin normal neyin anormal olduğunu kavra obsesif tavırlarından vazgeç. O adamın senin kocan olduğunu , onun sahibi olmadığını fark et. Bence sana ılımlı ılımlı anlatacak kadar sabırlı adam onu da kendi isteği ile yapar senin üstelemene gerek yok

Bu kadar yorumu yok sayıp nasıl işine gelenlere cevap veriyorsun hayret ettim.

Hem akıl danışıyorsunuz hem işinize gelmeyen her yorumu görmezden geliyorsunuz. insanlar size vakit ayırıp cevap yazıyor kul hakkıdır bu....

gerçekten okuyunca benim başıma ağrı saplandı eşinize çok yazık

ne yapıyorsa bu kafa ile hak ediyorsunuz....

Çocuğunda senin olsun mu? Hemde daha bebek? Şakamısınız siz. Bir anne nasıl kocasına kızıp evladını bırakabilir? Ne kadar sinirli olursa olsun benim bildiğim ilk aklına gelen şey evlattır...

Sizin gerçekten tedaviye ihtiyacınız var yaptığınızın hala ne kadar anormal olduğunu farkına varamadınız o kadar yazılana rağmen. Adama abi demiş demek ki siz de abi dediğiniz birine zamanla yaklaşabilirsiniz herhangibi bir sakıncası değer yargınız yok anlaşılan hala böyle (ISRARLA) düşündüğünüze göre....

Adam haklı yemin ederim ben kadın halime bu kadar darlanmaya gelemiyorum hala anamı arıycak özür dileyecek modundasınız. Ya sen bi neyin normal neyin anormal olduğunu kavra obsesif tavırlarından vazgeç. O adamın senin kocan olduğunu , onun sahibi olmadığını fark et. Bence sana ılımlı ılımlı anlatacak kadar sabırlı adam onu da kendi isteği ile yapar senin üstelemene gerek yok

Hem akıl danışıyorsunuz hem işinize gelmeyen her yorumu görmezden geliyorsunuz. insanlar size vakit ayırıp cevap yazıyor kul hakkıdır bu....
Bizim de eslerimizin kadın is arkadaşları var. Ne ayip o kızları bi itham da bulunmak. Herkesin derdi bizim eslerimiz degil.

Bizim de eslerimizin kadın is arkadaşları var. Ne ayip o kızları bi itham da bulunmak. Herkesin derdi bizim eslerimiz degil.

İnanın bundan bahsediyorum. Bende yıllardır iş hayatındayım ve bi çok iş arkadaşım oldu. Yeri geldi iş için konuştuk yeri geldi çizgimizi bozmadan geyik yaptık. Sonuçta aynı ortamda yeri geliyor minimum 8-9 saat geçiriyorsun illaki 2 çift laf ediyorsun. O zaman bütün çalışan Kadınlar edepsiz, yollu , evli adam avcısı...

Bıraksan adamı eve kapatır bu.
Bi koca onda var
Koca dünya da bi erkek o kaldı
Bunu da zor bulmuş belli ondan bu kadar saplantı. Özgüven yerlerde işini hakkı ile yapıp bi yerlere gelmiş birilerine dil uzatıp çamur atabiliyor ancak.

İnanın bundan bahsediyorum. Bende yıllardır iş hayatındayım ve bi çok iş arkadaşım oldu. Yeri geldi iş için konuştuk yeri geldi çizgimizi bozmadan geyik yaptık. Sonuçta aynı ortamda yeri geliyor minimum 8-9 saat geçiriyorsun illaki 2 çift laf ediyorsun. O zaman bütün çalışan Kadınlar edepsiz, yollu , evli adam avcısı...

Bıraksan adamı eve kapatır bu.
Bi koca onda var
Koca dünya da bi erkek o kaldı
Bunu da zor bulmuş belli ondan bu kadar saplantı. Özgüven yerlerde işini hakkı ile yapıp bi yerlere gelmiş birilerine dil uzatıp çamur atabiliyor ancak.
yahu yapacak adam illa isyerinden birini mi bulacak.. sosyal medya su bu.. dolu alternatif var. Benim de evli bir suru erkek arkadasim, esimin de kadın arkadaşları var, aklıma dahi gelmez, yapacak adam zaten her ortamda yapar..hem neden o kızları öyle duruma sokayım, resmen kul hakki bu, bekar her kizin kendine gore derdi tasası var, derdi bizim esimiz degil yani...

yahu yapacak adam illa isyerinden birini mi bulacak.. sosyal medya su bu.. dolu alternatif var. Benim de evli bir suru erkek arkadasim, esimin de kadın arkadaşları var, aklıma dahi gelmez, yapacak adam zaten her ortamda yapar..hem neden o kızları öyle duruma sokayım, resmen kul hakki bu, bekar her kizin kendine gore derdi tasası var, derdi bizim esimiz degil yani...

Bi yerde yazmış zaten yanlış hatırlamıyorsam benim hep olmak istediğim bi konumda çalışıyor , kendi aracını kullanıyor ben daha otomatik vites bile kullanam vs diye. Yani bu tamamen çamur atmak

Bi yerde yazmış zaten yanlış hatırlamıyorsam benim hep olmak istediğim bi konumda çalışıyor , kendi aracını kullanıyor ben daha otomatik vites bile kullanam vs diye. Yani bu tamamen çamur atmak
Hadi ya görmedim o yorumları
Kız sanırım biraz alımlı ve bulunduğu konum,arabası işi bekarlığı falan,konu sahibinin kıskanmasına sebep oluyor galiba

Hayır giremediğim için sondaki olanlara cevap veriyorum işime gelene değil..
Elbette annemi arayacak çnkü bu konunun annemle ilgisi nedir?
Annemi huzursuz etti pislik yaptı onu kendi temizlenmeli öyle değilmi?
Yazılanları okudum yazdım zaten o bunu yaptığı zaman bende diğer konuyu abarttığmı evden gitmemn çok gereksiz olduğunu söylicem anlamak istediğiniz gibi anlayıp yorum yapıyorsunuz sizin yaptığınız da kul hakkı

Hadi ya görmedim o yorumları
Kız sanırım biraz alımlı ve bulunduğu konum,arabası işi bekarlığı falan,konu sahibinin kıskanmasına sebep oluyor galiba

Hayır kız güzel ama benim hayalim deki meslek diyebilirim
Ben öğretmenim 2'5 sene çalıştım bebek olunca eve girdim bunaldım buda haliyle aşşalık kompleksine neden oldu ben bunu açıkça yazdım.
Araba yı da evet Manuel kullanamıyorum ama eşim olacak şahıs
Sen Ayşe den bin kat güzel kullanıyosn durağa gelene kadar korktm dedi ama biliyorum ki bunu benim sinir olmamam için söylüyor

O kız oranın bir çalışanı o da olacak tabii.
Hiç sağlıklı bir ruh haliniz yok. Doktora gidin bence.

Ayrıca o akşam çocuğunuzu evde bırakıp giden bir anne olarak çocuğunuzun yüzüne bakıp özür dilediniz mi ondan?
Eğer cevabınız hala hayır ise o an öyle düşündüm ise mutlaka doktora gidin..

Öyle ki pişman olduğum için bebeğimi istedim zaten (!)

X