Kocamın kadın iş arkadaşı ve evden kovması

Artı bir sey daha var bana çok kızan olacak ben burda bir suru çocuklu çocuk görüyorum allah aşkına konu sahibinin ve esinin yaptığı hangi davranışı olgun insan yapar evlenince o adam ya da kadin size aitolmuyor ki hayat arkadaşım ne demek benim de sevgilimin birsürü kız arkadaşı var ben de tanisiyorum geçen geçe hep beraber bir yere gittiler kadı erkek karisik dedim kızı sen evine bırak sonuçta insanlık o saatte azıcık olgun olun ya

Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.
Fakat sizin anlamadığnz bşy var ben çok üzerine giderek zaten hata yaptım diyorum ama evden kovması annemi araması falan bunlar beni derinden etkiledi.
Aslında yaptığım blöf değildi gidecektim nasıl gözüm döndüyse 15 aylık bebeğimi bıraktım düşünün..
Bundan sonra çoğunzn yazdığı gibi uzun bir süre konuşmak istemiyorum onunla..
Ayrıca kıza msj atmasını istemedim ona ayıp oluyor da bana olmuyor mu.
Son olarak beni watsaptan engellemiş.
Ve bana yine olmadık laflar yazmış.

Abartmışsınız bence. Daha sakin konuşabilirdiniz. Biz kadınlar ve erkekler birarada okuyoruz, birarada calisiyoruzvr yaşıyoruz. Karşı cinsten birini görünce neden şaşırıyoruz. Oluyor. Olmalı ve olacktır da.. daha akıllı başlı düşünelim. Kimsenin aklina karpuz kabuğu düşürmeyelim. Ve evi terk etmeyelim. Illaki terk edeceksek kati olarak dönmeyelim. Normal hayatınıza dönün bence. Eşiniz hatalı. Ama sizde de var. O yüzden büyütmeyin. Kendi kendinize de tetikte durun. Gözleriniz açık olsun.

Fakat sizin anlamadığnz bşy var ben çok üzerine giderek zaten hata yaptım diyorum ama evden kovması annemi araması falan bunlar beni derinden etkiledi.
Aslında yaptığım blöf değildi gidecektim nasıl gözüm döndüyse 15 aylık bebeğimi bıraktım düşünün..
Watsapptan mı engelledi . Bu kısmı şu an okuyorum. Çok ayıp etmiş. Küs kalın. Burbj sürtsün biraz. Ayarsız adam. Kızdım şu an

Çocuğunu alıp gitmek varken niye geri döndün ki. Yanındayken seni kaileye almicak bile. En azından yaptiginin arkasında durmuş olurdun.

Çocuğunu alıp gitmek varken niye geri döndün ki. Yanındayken seni kaileye almicak bile. En azından yaptiginin arkasında durmuş olurdun.

Bilmiyorum o an neler düşünp döndüğümü.
Aslında gidip biraz uzak kalmak daha iyi olurdu.
Hem kendime hem aileme hem eşime rezil oldum.
Beni şuan gururlukla suçluyor

Hala aynı tavrı devam ettiriyorsunuz. Lütfen sakince eşinizle konuşun. Fevri davranışınız için özür dileyin ve yaptıklarının da sizi incittiğini belirtin. O da böylece hatasını kabul eder sizden özür diler. Eşiniz sizle iletişime bile geçmek istemiyor siz değil o sizin burnunuzu sürtüyor şuan.
Ayrıca bir insanı çok seviyorsunuz evlenmek için elinizden geleni yapıyorsunuz aile oluyorsunuz ama karşılıklı sakince konuşmaya tahammülünüz yok.

Şimdi nasıl davranmam lazım eşime bana kötü davranıyor sanki suçlu benim kızlar doğal mu onun aransına binmesi sonra onun msj atması sonra yaptıkları doğal değil elbette..
Çok üzgünüm
Valla ben de bu aralar iş arkadaşımın kıskanç karısının yaptığı saçmalıkları danışsam burda diyordum. O da sizin gibi aynı. Yahu siz ve sizin gibi kadınlara soruyorum, niye anlamıyosunuz iş arkadaşı iş arkadaşıdır. Kadın belki evli barklı belki sevgilisiyle buluşmaya gidiyor. Senin kocacığına mı kaldı. Hadi bunu boşver, hem kendi kocanın hem de elin kızının namusuna kendi kıskançlığın yüzünden iftira atmak çamur atmak nedir! Tabii ki arabasına binecek aynı ekmek teknesinde kürek çekiyorlar. Üstelik durağa bırakmış gideceği yere de değil. Hey Allah'ım sen bana sabır ver

Hala aynı tavrı devam ettiriyorsunuz. Lütfen sakince eşinizle konuşun. Fevri davranışınız için özür dileyin ve yaptıklarının da sizi incittiğini belirtin. O da böylece hatasını kabul eder sizden özür diler. Eşiniz sizle iletişime bile geçmek istemiyor siz değil o sizin burnunuzu sürtüyor şuan.
Ayrıca bir insanı çok seviyorsunuz evlenmek için elinizden geleni yapıyorsunuz aile oluyorsunuz ama karşılıklı sakince konuşmaya tahammülünüz yok.

Ben onunla konuşmak istesem bile o bana çok sinirli tek sene çok abarttğm. Ona güvenmemkle suçluyor beni.
O benim burnumu sürtüyor evet.
Bir kaç gün konuşmamak ikimize de iyi gelir diye düşünüyorum

Valla ben de bu aralar iş arkadaşımın kıskanç karısının yaptığı saçmalıkları danışsam burda diyordum. O da sizin gibi aynı. Yahu siz ve sizin gibi kadınlara soruyorum, niye anlamıyosunuz iş arkadaşı iş arkadaşıdır. Kadın belki evli barklı belki sevgilisiyle buluşmaya gidiyor. Senin kocacığına mı kaldı. Hadi bunu boşver, hem kendi kocanın hem de elin kızının namusuna kendi kıskançlığın yüzünden iftira atmak çamur atmak nedir! Tabii ki arabasına binecek aynı ekmek teknesinde kürek çekiyorlar. Üstelik durağa bırakmış gideceği yere de değil. Hey Allah'ım sen bana sabır ver

Hanfendinn akşam 9 da msj atmasına ne demeli?
Arabama nazar mu değdirdn falan..
Hoş mu?
Tek taraflı değil eşimde suçlu ki ona bu fırsatı sunmuş

Merkeze uzak bir ilçede nöbet usülü çalışıyordum önceden ve nöbet arkadaşlarımla hep birlikte gidip geliyorduk tek araba yapıyorduk ne var ki bunda çok saçma olmuş bence

Bilmiyorum o an neler düşünp döndüğümü.
Aslında gidip biraz uzak kalmak daha iyi olurdu.
Hem kendime hem aileme hem eşime rezil oldum.
Beni şuan gururlukla suçluyor
Yani bu konuda en çok o kısma takıldım. Rezil olmuş hissederdm şahsen. Bide çocuğu almış gelmiş gidin diye sizde geri donmssnz falan neyse dha fzla bise demicem.

yahu ne kadar abartıyorsunuz

kız mesaj atmış kocan cevap vermiş tamam konu kapanmış ki konuşmada bir şey yok. senin kocana asılmamış kocan da kıza asılmamış ya da aşk dolu cümleler geçmemiş aralarında.

iş arkadaşı onlar kocan nasıl evine bakıyor o kızında sorumluluklar varki çalışıyor yoksa insanlar oturur evde keyif yapar.

kimse evli erkekler gelsin de kapalım diye beklemiyor ya da kocalar bekar kız görünce çapkınlık yapalım diye düşünmüyor.

kocana güvenmiyorsan oturur konuşur ne kadar alırsan arkasında durursun.

ama sen bir mesaj yüzünden evi birbirine geçiriyorsun burada zaten kocana güvenmediğini hissettirmişsin adam da seni evden kovmuş.

üstelik çocuğunu almadan gitmişsin! kocan gerçekten iyi adam kalkmış bir daha otogara getirmiş çocuğu. bana güvenmeyen bana inanmayan biriyle uğraşamam dememiş.

hadi bir hata yaptın bir mesaja ortalığı kattın karıştırdın bari arkasında dur yaptığın işin geri niye dönüyorsun?

bir adım atarken bundan sonra olacakları düşün, bir cümle kurmadan önce ne söyleceğini düşün, ona göre hareket et.

10 yıldır finansta çalışıyorum. Yönetici ve ekip arkadaşlarım hep erkekti, sürekli eve bırakırlar, ben yol üstümdeyse bırakırım. Aynı odada 7/24 çalışırız. Akşam mesaj atarım, onlarda mesaj atar. Ama hiç belirli bir mesafeyi ve çizgiyi geçmedik. Bunlar normal şeyler, lütfen hem kendi eşinize hem de günah keçisi gibi görünen bizlere böyle yükler yüklemeyin. Kaba davranmışsınız ve maalesef o da aynı kabalıkla cevap vermiş. Hem aranızı düzeltin hem de kendinizi geliştirin lütfen.

X