Kocamın çocukları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ayrıca analarına gelecek olursak kadın evlendiğim zaman bana çocuklarımdan uzak dur yanına yaklaşma dedi bana küfülrer hakaretler evlenmemizi hazmedemiyor şimdide baksın çocuklarına dedim
Umarım yuva yıkarak evlenmemişsindir ...

Yorumlarınız gayet güzel bol keseden sallayan tayfa herkes herşeyi düşünerek evlendi ama yaşamayınca bazı şeyleri idrak edemiyorsun ayrıca anneleri gayet keyfinde durumu iyi biri onun bakması gerekiyor diyorum sokağa atılsın demedim klavye kahramanları
Sence annesi bakacak zihniyette bir insan olsa, çocuklar neden babaannede kalsın? Az düşün

Aman aman ne büyük paralar alıyordur, bir eli yağda bir eli baldadır, hey Allahım ya , 3 kuruş nafaka ile kolaysa sen geçin...
Böyle zeka küpü ve hanımefendi(!)bir kadınla evlenecek vizyonda bir adam eski karısına çocuk nafakası ödeyip bı de çocukları anasına baktirir mi Mihrimah? Tek kuruş çocuk nafakası almiyordur o kadın, kalibimi basarım...

Böyle akıl küpü bir kadınla evlenecek vizyonda bir adam eski karısına çocuk nafakası ödeyip bı de çocukları anasına baktirir mi Mihrimah? Tek kuruş çocuk nafakası almiyordur o kadın, kalibimi basarım...
Velayet babadaysa zaten anne çocuk için değil kendisi için nafaka almıyor mudur?

Sen her şeyi düşünerek evlenmedin. Çocuğa babaanne bir ömür bakar, sonra anasının keyfi yeter alır diye düşündün, sana da bu vaad edildi zaten. Yaşamayınca çocukları şaka sandığınızı biliyoruz zaten yoksa bu cahil cesaretinin başka açıklaması yok. Şu an sen bol keseden sallıyorsun yarın o koca seni de boşar, elalemin şımarık karısı senin de çocuğuna lütuf diye anlatır evde oda açıldığını, o da inşallah başıma kalmaz bakar anası diye dualar eder o zaman anlarsın. Senin gibiler başına gelmeden anlamıyor, empati duygusu koca korkusuna bağlı olduğu için. Kocanın olmadığı yerlerde ne cesursun asıl fikirlerin nasıl da dökülüyor, adamın yanında iyilik meleği oluyorsun.
Tabii hayatım çocukların benim de çocuklarım demiş mıdır acaba evlenirken 😅
Bu hırsla çocukları yurda verdirir uçkur düşkünü biriyse karşısındaki.
Benim çocuğumu katma gerizekalo aptal mahluk herkes doğurduğuna baksın ben bakıyorım
Hakaret etme. Sen de kocanın dogurttuguna bakacaksın o zaman.

Böyle zeka küpü ve hanımefendi(!)bir kadınla evlenecek vizyonda bir adam eski karısına çocuk nafakası ödeyip bı de çocukları anasına baktirir mi Mihrimah? Tek kuruş çocuk nafakası almiyordur o kadın, kalibimi basarım...
Ben de öyle düşünüyorum aslında, bu kadın belki de yuva yıkarak evlendi, bu kadar genç bir kadının bu kart 2 çocuklu adamla ne işi olur başka...

Kendisi çalışıyorsa kendisine de alamaz. Çocuklara babaanne bakıyorsa zaten çocuk nafakası filan da yoktur ortada...
Çalışıyorsa alamaz biliyorum da nafaka alıyor yazmış ya konu sahibi, çocuklar da babaanede olduğuna göre kendisi için alıyordur dedim.

Eşime birtaraflarım yiyor istediğimi diyorum siz o güzel kafanızı yormayın gerizekalı kişilikler hadi işinize bakın sizin gibi beyinsiz tayfanın Burda olduğunu bilseydim yazmazdım zaten
Burada biri linç yiyorsa vardır bir bilinen. İşte cocuklarin muhatap olmak zorunda kaldığı kişi. :skandal:

Ya ne kadar dengesiz abuk subuk insan varsa onlar yazmış kimse çocuğunu başından atmadı eşimin anne hemen arka sokağımızda oturuyor ve gündüzleri oradaydı çocuklar orda daha rahatlat çünkü orayı evleri gibi görüyorlar bazı akşamlarda buraya geliyorlar ama 2 tane ergen erkekle ben sabahtan akşama kadar baş edemem diye dertleşmek amaçlı yazdım hakaretler enteresan enteresan cevaplar gerçekten gülüyorum yazılanları okurken

Gülüyorsun, ama yasayacak olan sensin. Kolay gelsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X