kocamın arka taraf kokusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ya açıkçası eşim müslüman değil yani inanmıyor o nedenle duş almaz birliktelikten sonra. Birlikte olacakken cam pencere açıyorum çaktırmadan

Kız bunun müslümanlıkla ne alakası var, o kadar salya vs oluyor insan, nasıl rahatsız olmuyor.

çok sık diyemem yani bence bu sıcaklarda maksimum iki günde bir yıkanmak lazım bazen dört beş ettiği olabiliyor. Doktora da asla gitmez hele ki böyle bi konuda
İki günde bir de çok az. Her gün dışarı çıkan biri her gün yıkanmalı hatta sıcakların iyice arttığı günlerde sabah çıkmadan önce, akşam da dönünce yıkanmalı. Evde dururken bile terliyoruz bazı günler. Sabah uyanınca terlemiş oluyoruz. Koku olması normal.

Kırmak lazım artık.
Gerçekten bizim de burnumuza yazık.
Yaz günü sıcaklardan bunalmışken miletin göt kokusunu, koltuk altı kokusunu da çekmeyelim.
Külotu sapsarı olana kadar giyen erkekler de yok degil.
Yumurtalık kısımları haliyle terleyen bölgeler sonuçta
Kendimden iğrendim lan anlatırken
koltuk altı yetmiyor bide götü başı kokmasına asla tahammül edemem. erkek de kendine bakmalı kılı tüyü yeter de artar zaten

Kırmak lazım artık.
Gerçekten bizim de burnumuza yazık.
Yaz günü sıcaklardan bunalmışken miletin göt kokusunu, koltuk altı kokusunu da çekmeyelim.
Külotu sapsarı olana kadar giyen erkekler de yok degil.
Yumurtalık kısımları haliyle terleyen bölgeler sonuçta
Kendimden iğrendim lan anlatırken

Pazara gittim heyecanlı heyecanlı domates salatalık aldım kahvaltı yapayım diye geldim midem kalktı yürüdü gidiyor🤣

ya açıkçası eşim müslüman değil yani inanmıyor o nedenle duş almaz birliktelikten sonra. Birlikte olacakken cam pencere açıyorum çaktırmadabooo
Aboo bacım sen nettin:KK43:( inanamıyorum böyle dertlerin varlığına.. akşam eşimin ayagini öpecem sanırım:) kız bunu konuş ve çöz bu bi kere saygısızlık.. Bi süre sonra askin da söner gider

Anlaşılıyor mu ? Bilmiyorum hiç enfeksiyonum falan yokta merak ettim. Ben genelde regl kokusu alıyorum bazı kadınlar da ped değişimine dikkat etmiyorlar sanırım iğrenç
Enfeksiyon oldum birkaç kere.
Kendimden tiksiniyordum
Günde iki sefer çamaşır değiştiriyordum fitil kullandım mesela geçti.

Dört beş güne yıkanmak çok fazla. Kocan rahatsız olmuyor mu? Erkek adam, sampuan saç kremi durulama ıvır zıvır derdi yok. 15 dakika sürer sürmez onun sabunlanıp çıkması. Günlük yıkansın zaten işe gidiyor, tuvalete girip çıkıyor.

Kokulu günlük pedler var böyle ince onlardan al, çamaşırlarına yapıştır, ne demek istediğini anlayacaktır.
Hergün yıkanıcak yapacak birşey yok

çok sık diyemem yani bence bu sıcaklarda maksimum iki günde bir yıkanmak lazım bazen dört beş ettiği olabiliyor. Doktora da asla gitmez hele ki böyle bi konuda
Kokmak için başka sebebe ihtiyacı yok, 4-5 gün ne demek?
Biz günde ikid efa duş alıyoruz artık, sıcaklar sebebiyle. Kocanız basbayağı pis bir adam. Sizde utanıyorsunuz bir sey demek için.

ya açıkçası eşim müslüman değil yani inanmıyor o nedenle duş almaz birliktelikten sonra. Birlikte olacakken cam pencere açıyorum çaktırmadan
Müslüman olmasın, birlikte olduktan sorna duş almıyorsa, o şekilde işe gidiyorsa tüm kokular birbirine giriyor zaten. Cam çerçeve açacağınıza konuşun. Sizinde temizlik anlayışınıza sorun var bence. Yoksa asla idare edilecek bir şey değil bu.

Musluman degil derken ateist mi, baska bir dine mi mensup?

Malum Yahudi ya da Musluman olmayanlarda taharatlanma bilgisi mevcut degil, onlar tuvalet kagidina silinip geciyor, acaba bu sebeple koku olusuyor olabilir mi?

Ya da soyle soyleyim, esinizde hemoroid, prostat vb bir "arka taraf" sikintisi olabilir, kilolu mu diye sormuslar yanitlamamissiniz??

Gusül abdesti var ya ondan dedik habi yeni evliler hafta uc gun birliktelik sonrasi yikansa bu kadar kokmaz dedik oyle gelisti :)ama temizlik sadece imanla olmaz tabi .. Adam resmen pis !
Ay temizlik imandan olsaydı pakistan, hindistan, bangladeş ALLAH'ım resmen pislik.

Kokuyorsa açık açık söyleyeceksiniz. Bunun utanması, sıkılması olmaz.
Ben de açıkça söylüyorum ki benim eşim aşırı dikkat eder kişisel bakımına ona rağmen bazen aldığı yeni koku kötüdür direkt söylerim sürme kötü diye o da atar kullanmaz ya da bi kıyafeti 2 defa giydi mi toz araba vs kokusu var sanki dediğim anda giymez tereddüt etmez hiç.Burnum keskindir bilir😂
Eşimize de açıkça bişey demeyeceksek ölelim 🤦🏻‍♀️🤭

Hiç utanacak sıkılacak bişey yok. Net bir şekilde hiç eveleme geveleme yapmadan hayatım hava ısındı çok sıcak artık terliyorsun kokuyorsun günlük olarak yıkan de. Ben eşim ve oğlum hergün yıkanırız yaz kış hiç farketmez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X