kocamı çok üzdüm,çok üzgünüm:(

magnilda

happy birthday to me
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2008
450
0
kızlar çok aptalca bi şaka yaptım ve kocamı çok üzdüm senağlama 1 senedir başka bi şehirde yaşıyorduk buraya yeni taşındık zaten orada yeni yeni bi çevrem olmuştu türkiyeden geleli.. dün akşam konuştuk ben burada yapamıyorum falan demiştim alışırsın aşkım demişti sonra hayatım sakın beni yarı yolda bırakma dedi bunu söylerken çok masumdu o hali çok hoşuma gitti bi şaka yapayım dedim öğlen bavulumu toplamış gibi falan yaptım ama bavulun ağzı falan açıktı yemeğe geldiğinde ben de seni bekliyordum dedim ne oldu hayatım dedi ben gidiyorum dedim şok oldu nereye dedi türkiyeye dedim saçmalama hayatım dedi. bıktım falan dedim hani şaka ya iyicene etkili olsun diye yürümeye başladım kolumu tuttu beni çekince bavul düştü açıldı BOMBOŞ baktı kaldı bavula.. bidaha bunu yapma dedi bıraktı kolumu aşağı iniyordu hızlı hızlı aşkım özürdilerim şakaydı dedim böyle şakalar yapma zaten bu konuda ne zaman pes edeceksin diye yüreğim ağzımda yapma diye bağırdı merdivenden ayağıda kaydı bileğini burktu:KK43: kapıyı açtı çıktı gitti özür dilerim diye msj attım arkasından ama cevap da vermedi şimdi hala işte senağlama ben ne yaptım yaaaaasenağlama meğer nekadar korkuyormuş bigün gitmemden ama bilemezdim ki demisenağlama

off ya:KK43:

ndn böle şakalar yapıosun ki:KK43:

baksana adamcagız nasıl korkmuş getcen sanmış yazık ya:KK43:

bu akşama güzel bi sofra hazırla işte işden geldimi hoşuna falan gider alırsın inş gönlünü:)

ya canım bence buna bırzda olsa sevinmelisin.çünkü kocan seni nekadar seviyormuş bunu öğrendin.çok şanslısın.demekki seni ne kadar seviyor ne kadar önemsiyor ki böle alınmış.eeee artık sende güzel bi jestle onun gönlünü al.şimdi siniri geçmiştir:1hug:

hep derler kı evlı arkadaslar erkeklerı bırakıp gıdeceksın ımajı verırsen daha baglanırlar dıye
ama canım senınkıde şakadan cıkmış afadersın bırazda ılerı gıtmısın
adamın yuregı agzına gelmış...zaten korkusuda varmış...
sende tam ustune gıtmısın ...bence hata yapmışın ama gecer bıraz surat fılan yapar herhalde...
işten gelince gönlğnu almaya calışırsın..umarım duzelır...
belkıde admamın hosuna bıle gıtmiştır...bırakıp gıtmıyecek dıye....
aman bır daha şakanın tozunu kacırma canım...
demekkı senı ne kadar cok sevıyor bunuda ogrenmış oldum...
yuvanda mutluluklar hayatım...

ayy neyse olur böyle arada tekrar msj at tekrar özür dile.ben sensiz ne yaparım nasıl giderm de.çk çk özür dile.onunsuz yapamıycağnı söyle.en yakın zamanda düzelir inaşallah....

sen çocukmusun yahuu nebiçim şakabu allah aşkınaa bak adamcğınız bileğide burkulmuşş yani sende varya EŞŞEK şakası yapmışssın kusura bakmada

ayy çok üzüldüm:1shok:,ama eşin haklı canım,hiç böyle şaka yapılırmı??
neyse zaten vicdanın sızlıyodur:çok üzgünüm:,bide ben üstüne gelmiyim,
bence akşam ateşli bi gece yaşatırsan ona seni affeder:jeyyar:,başka türlü iişin zor güzelim:kahve:

zamana bırakın bence, eminim sizi affedecektir:nazar: sizi çok sevdiği belli:asigim: bu arada gönlünü kazanmaya çalışın, bunu nasıl başaracağınızı en iyi siz bilirsiniz:icecream:

eşşek şakası olmuş.sevdiğiniz insana şaka bile olsa üzüleceğini bile bile nasıl böyle davranırsınız anlamadım.çokmu özel birşey yapıyorsunuz eşinizin yanında kalmakla.olması gereken zaten bu.birgün o bavulu toplarsa o zaman anlarsınız.hiç sevmem böyle şakaları.ağır olduysa kusura bakmayın

eşekk kafam benim işte bilemedim aradı az önce bişey lazım mı yarım saate geliyorum dedi ben kalkayım bi hazırlanayım anladınız siz onukaydirigubbakcemile5 ayağın nasıl oldu dedim yok canım bişey merak etme dedi..
ee bana müsadeee bi duş bi makyaj bi süs püs kaydirigubbakcemile3
pişmanım diceem
bakalım afedecek mi..

bence fazla kafana takma bende bazen kötü şakalar yapmışımdır ama inan insan ilerde hatırlayınca çok gülüyo bence gururun okşanmalı bu korku ikinizede yeter bi süre gülüp geçin sen eşinin gönlünü almasını bilirsin geçeeer...

arkadaşım kusura bakma da böyle şaka yapılmaz...
damarına damarına basmışsın adamı daha da şaka yaptım diyorsun...

bence üzülmenize gerek yok aksıne çok şanslısnız eşinizin tutumuna hayran kaldım dogrusu allah çok mutlu etsin arkadaşım hep şaka tadında yaayın ayrılıkları...

böyle affeder belki bu hediyenden sonra bunada farklı bi şaka yapmada adam bayılmasın

eşekk kafam benim işte bilemedim aradı az önce bişey lazım mı yarım saate geliyorum dedi ben kalkayım bi hazırlanayım anladınız siz onukaydirigubbakcemile5 ayağın nasıl oldu dedim yok canım bişey merak etme dedi..
ee bana müsadeee bi duş bi makyaj bi süs püs kaydirigubbakcemile3
pişmanım diceem
bakalım afedecek mi..

Bu mesajı yazdığında saat 20,42 imiş, üstüne yarım saat ekledim 21,12 de eve gelmiş olması lazım eniştenin. Eeee hala burdasın, ne oldu halledebildinmi sorunu :1rolleyes: affettirebildinmi kendini :1rolleyes:
Hadi hayırlısı, biz buralardayız sonucu bekliyoruz, öpüyorum ayrıca seni fıstık.kaydirigubbakcemile3

bu şaka bana yaprak dokumundekı fıkretın şakasının hatırlattı.oda şaka olsun dıye evlılık yuzuğünu çıkarmıştı ve kocası çok üzülmüştü.nerden bılecektınkı boyle olsun demekkı kocan senı çoksevıyor.bunu anlamış oldun en azından

Kocan seni nsl seviyormuş çok şanslısın kıymetini bil,ona çok iyi davran kalbini kırma
bu devirde böyle erkek...
başka bi adam olsa sevse de gidersen git gitmek isteyene kapı açık flan derdi,yani gitmek için toplanmış bi kadına çok az adam gitme nolur die yalvarır...

ayy ben bayılırım bu tur şakalara (kımkıne gore eşş.... şakalarına) zamanında yaptım hıc pışman degılım.arkadaşımız ne kadar sevıldıgını anladı ve eşinin ne kadarda anlayışlı oldugunu.olayı fazla buyutmeye sebep yoktukı zaten. eşi bavulu gorunce ıcten ıce sevınmıştır zaten :)

canim ya esin nasil seviyormus seni, bak hepimiz ayni kaniya vardik... cok korktugu bi sakanin ardindan bile seni arayip bissey lazim mi, iste yok canim filan demis... ne güzel ne güzel.. Allah mesut bahtiyar etsin... hayatiniz tatli sakalar tadinda olsun.... :KK66:

X