Kocamdan sogudum kafam cok karisik

Ben ayrilmakdan bosanmakdan korkmuyorum..cünkü cok sükür meslegim var en kötü ihtimal ben esko calisdigim yere girerim..dis hekimde calisiyordum ben..evlenince cikdim ordan..ama ordaki patronumla cok iyi anlasiyordum ve ara sora yine konusuruz yani yine alir orasi beni..ailem var arkamda ve hatta iki cocuk icin bile ailemin yani belki daha iyi olur diye düsünüyorum ama ne billim annem diyor iste belki düzelir..bebekler bi gelsin ozaman hala degismiyorsa cik gel arkandayim diyor..arkadasim bile ayrilirsan arkandayim diyor kendini yanliz hissetme sakin beraber bakariz büyütür diyor

Herkes öyle söyler çocukların masrafları ihtiyaçları iyice cıkınca kimse eskisi gibi olmaz.Ben bu hayatta kendime bakarım kimsenin lafına güvenmem. Annene de kızdkm ne yalan söyleyim. Kızı hamile hamile bunları yaşıyor o hala aramaya korkuyor git düzelir diyo çok ilginç ve hatAlı bence. Asıl şuan yanında arkanda duracaktı o adama karşı o seni böyle ezemezdi. Sonrası için mesele bakmaksa çocuklara her şekilde büyüyor çocuk sen ne yaşıyorsun ona bak

28 yaşındaki bir adamın yaşım geçiyor argümanına mı tav oldunuz? Yaw güzel arkadaşım 17-18 yaşında kızlar saf oluyorda, okumuş, meslek edinmiş sizler yapmayın bariii.

Evlenir evlenmez çocuk diye direten adamın tek derdi, ayağını bağlayayım da istese de gidemesindir.

Ya annem ona baya bi tavir eti baya bi sert sekilde konusdu ama öyle konusdugu icin hata olmus annen karisamaz gibi laflar etti bu evlilige kimseye karisdirmam gibi laflar ama sen bana kötü davranmisin tabiki ailem agzini acicak!! Ama o öyle görmüyor iste kimse karisamaz bi derdim varsada gidip bi arkadasimla paylascakmisim annemle degil!! Ama ben en sonda anneme herseyi anlattim cünkü bunaldim birden aglamya basladim ve anneme anlattim ama esim ordan anneme kiziyor simdi mutlusundur kizin yaninda sen bunu istiyordun gibi laflar..offf ne billim ya her anne gibi oda mutlu olmami istemiyor ayril demiyor sonra illerde belki anne sen dedin diye ayrildim derim diye.. hangi karari verirsen ver arkandayim diyor..beraber büyütürüz bebekleri diyor ben 3 cocuk tek basima büyüttüm diyor iki cocuga mi bakamicam diyor..

Dogru,Haklisiniz ne diyeyim

eşinizden önce şok olduğum şey siz 26 yaşında eşiniz 28 yaşında iken gencecik pırıl pırıl insanlar kendisine neden bunu yapar.eşiniz neden böyle yapıyor çünkü bunların hiçbirisini bu genç yaşınızda haketmiyorsunuz.ikizlerinizi sağlıkla mutlulukla büyütün inş. önceliğiniz kendiniz mutluluğunuz hamileliğiniz ve bebekleriniz olmalı şuan.
evlilik malesef ruletmiş beyaz atlı prensde herkese gelmiyormuş sizi buradaki çoğu insan çok iyi anlıyor.anneniz ikizlerinizide çok güzel büyütür buna inanın.
eşinize benzer bir evlilik örneği vermek istiyorum.ailemin ve benim bir tanıdığımız var kadın. bu ablanın kızı da genç yaşında evlenmiş eşi, kızın ailesi ile görüşmüyor ve görüştürmüyordu.kız ayda yılda annesinin yanına geliyor.kız aynı evde eşi ve kayınvalidesi ile yaşıyor.adam dünyanın en cins adamı annen beni askere gittiğimde aramadı, yok bana şunu dediler diyerek evlerine gitmeyen birisi.
çiftin 1 kızları var çocuk büyüyünce anne okulda görevli olarak işe girdi de iyi yaptı.
ne bileyim adam çekilecek bir adam değil.
sizin eşinizde çok benziyor burnundan kıl aldırmayan alelade ama kendini birşey sanan adamlar
siz şu an hamileyken mutlu değilseniz bu günler geri gelmeyecek seçiminizi buna göre yapın.doğumdan sonrada tek önemli olan bebekler olacak lütfen bebeklerinize herhangi bir sorun yaşatmayın.eşiniz annenizi ya kabul edecek ya kabul edecek yoksa bebeklere bakım çok zor olur.

Önce biraz sakin olsaydınız, evlenir evlenmez çocuk yapmasaydınız kaçmıyo ya çocuk. Kimseyi aynı eve girip yaşamadan tam manasıyla tanıyamazsın, önce bi bekleseydiniz evliliğiniz otursaydı. Evlenip koştur koştur hemen çocuk yapanlara sinir oluyorum kusura bakmayın.

hepsini okumadım ama iki yere takıldım:
annen benden niye izin almıyor gelebilir mi diye!
ikincisi de ailem artık aramaya çekiniyor beni problem çıkmasın diye!

siz ipleri bu adama fazlasıyla vermişsiniz. hamile kadına o kadar yüklenme nedir?ailene aranızdaki sorunu yansıtmak nasıl bir akıl halidir? bi de en sinir olduğum 9 ay taşıyıp doğurduğu çocuğu yanına gelsin diye anne elin haspasının oğlundan izin mi alacakmış? siz eşinle konuşursunuz planlarsınız gider aileni görürsün anlarım da annen arayıp izin alacak!!!
o kadar sinirlendim ki bu duruma valla yerinizde olsam o adamı izin manyağı(!) yaparım ben de... neyse ban yemiyim yok yere!

Gerçekten size o kadar üzüldüm ki. Okurken içim parçalandı... Keşke boşanabilseniz keşke.. Siz onun ailesinin dibinde otururken o nasıl olur da 400 km'lik mesafede oturan ailenize laf eder. Bu kadar bencillik, bu kadar iğrençlik olabilir mi? Hamilelikle duygularınızın bi alakası yok. Eşiniz bencilin teki.. Onun ailesi burnunun dibinde istediği zaman görüyor. Telefonda konuşmanıza nasıl laf söyler okuduğuma pişman oldum konunuzu kendime öyle dert ettim ki çünkü asla kabul edebileceğim bir olay değil. 2 sene oldu evleneli hala çocuk için korkuyorum. Keşke biraz daha bekleseydiniz diyicem çocuk için ama olmuş bi kere rabbim sağlıkla doğmalarını nasip etsin. İnşallah en yakın zamanda o aileden ve o eşten kurtulursunuz...
Ama siz tüm ipleri vermişsiniz eline o adamın. Bi de erkenden çocuk olunca sizi kaybetme korkusu kalmamış. Hiç mi düşünmüyor bu kız ailesine bıraktı buralara geldi diye. Çok yazık. Keşke kendinizden bu kadar taviz bu kadar ödün vermeseydiniz.

onun anası! pardon annesi neden her şeye karışıyor o zaman :) Karı gibi annesinin dizi dibinde oturan o! Siz krallar gibi taa nerelerden gelmişsiniz. Karı gibi koca!! ay öyle sinirlendim ki. Allah sizi onlardan kurtarsın bi an önce!

keşke boşansanız hayatı kendinize bu kadar dar, bu yaşta kötü ettirmeseniz. İleride daha çok pişman olacaksınız ama :) ne diyim ki hakkınızda hayırlısı. En katlanamadığım konu ailesinin dizinin dibinde oturan eş kişilerinin karısının ailesine bile karışmalarıdır! Bugün benim kocam annem için tek bi kötü söz söylese dünyayı yakar ondan ayrılırım...

Peki bana esim diyorki ben onun ve annemin arasinda bi köprü yapcakmisim.. annen bi tarafa beni bi tarafa koycam ama esim benim icin daha agir bascakmis..ama sen öyle yapmiyorsun diyor annene laf söyletmiyorsun hemen sinirleniyorsun diyor onu tutuyorsun diyor ve bu yanlismis.. iyide benim anneme laf edene ben oturup suscakmiyim?
Haklisiniz ben hatta dedim tasinalim bu evden kaynanayla olmuyor iyi veya kötü sorunlar cikar dedim.. bana dedigi laf..sen ailenden ayrildin diye aynisini bana mi yasatmak istiyorsun simdi diyor.. güldüm bu lafina dedim kendin annenden ayrilamiyorsan benim ailemle görüsmemi karisamasin dedim

Kaynanan dolduruyor eşini, gelin anasını görmesin aramasın artık o bizim soyadı altımızda, eşinde sana yükleniyor. (kv zihniyeti batsın, herkes ettiğini çeker) senin oğlun, benim kızım muhabbeti girdiyse aile arasına o evlilik benim in bitmiştir. Mesleğin var, niye çekiyorsun kv eşin olacak o insanı. Kendi annene üzülmüyor musun evladını korkusundan arayamıyor sen kendine hiç acımıyor musun?? Ne anneme bağırtırım ne küfür etmesine müsade ederim. Keserim onların dillerini., kendine gel ayıp değil ayrılmak annenle bakarsın evlatlarına

kesinlikle doğrusunuz. Sonuna kadar da haklısınız. O erkek haliyle anasının dizinden ayrılamazken sizden nasıl 400 km uzakta oturan ailenizle her gün konuşmamanızı talep eder.

Öyle bişey yok ya köprü diye bişey yok. Nasıl dayanıyorsun Allah sana sabır versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…