Kocamdan şiddet görüyorum

Acilen darp raporu al ve boşan...

Bahanelere sığınma, evladını kurtar , tek düşündüğüm o masum yavru ...

İyi ana babanız üzülmesin ama el kadar bebe o caniyle aynı çatı altında yaşasın, o kadar dayağın, küfrün içinde büyüsün. İlerde büyük adam olur.

Öfffff, anladık normalde çok iyi birisi eşin, hey Allahim , iyi dayak yemeler gece gece sinirimi hoplattı bu konu, böyle kadınlar gerçekten hakediyorlar, neden çocuk yaptın madem dayağa susacaktin...

Erkeğe gücünüz yetmez ki ona karşılık verseniz elbette döven daha kötü döver.

Önce kades indirin basın onlar gerekeni yaparlar.

İz kaldıysa darp raporu alın

Hayır madem boşanmayacan biz napalım. Aramızda toplaşıp kocana bir araba dayak mı atalım. Ya da bir daha sakın vurmuyoruz tamam mı kocası, yoksa seni mola minderine göndeririz mi diyelim. Boşanma yok, analık yok bizden ne umuyorsun.

Koca da koca olsa bari, onun yerine saman balyası koysan daha çok işe yarar
Boşanmamak için direniyor ama farkında değil ki bir gün ya sakat kalacak ya da mezara gidecek , o yavrunun nasıl korktuğunu hayal dahi edemiyorum, böyle kişiler anne baba olmamalı, insan evladını acilen o ortamdan uzaklaştırır, gelmiş hala eş güzellemesi yapıyor, hayır kendisi dayağını yiyip otursun asla acımıyorum kendine acimayanlara ama o masum yavru asla unutamayacak bu yaşadıklarını...

Nedir amacınız niyetiniz ona göre yazalım, vakit kaybı olmasın. Yol gösterin nereden başlıyım, önce nereye gideyim diyorsanız arkadaşlar yazmışlar yolları. Yok yaa tanısanız seversiniz gerçekte böyle biri değil minnoş baba sadece tersi pis diyorsanız size yazıklar olsun. Hep bebek kalmayacak büyüyecek ve o da babasına karşı çıkacak yapma etme diyecek. Allah yarattı demez ona da girişir. El kadar çocuğun yüzğne de morluk kapatıcı makyaj yaparsınız olur biter. Sizin gibi kocam kocam diye çocuklarını perişan eden kadınlardan nefret geldi bana. Her gün biri çıkıyor kocam dövüyor diyor. Üstelik kucaklarında çocukları varken vuruyor adamlar, hala kalkmış ama iyi baba diyorlar.

Durun tahmin edeyim babanız kalp hastası değil mi? Genelde kocasından kopamayanların babaları kalp, anneleri de tansiyon hastası oluyor.

Dert kocasız kalmamak yoksa söyledikleri bahaneler silsilesi...
Aynen kocasız kalmamak için asıl çocuğum babasız kalmasın diye savaş veriyorum hangi kadın gururunu bu kadar kırılmasına müsade eder yoksa içinde bulunduğum durumu yaşadığım travmaları bilmeden konuşmak çok kolay uzaktan yoksa koca diye ölmüyorum ben başka şehire küçük yaşta evlenip gelip ilk gün çocuğum oldu tek başıma mücadele veriyorum ilk günden beri

Unutamadığı gibi bir de bir sürü travma ile hayata 10 - 0 mağlup başlayacak. Niye peki niyesini söyliyim anası gündüz dayak yiyip akşam kocasına verecek verecek sırf bu yüzden.

Ablacım babasız kalmak kötü bisey değil hatta gayet sağlıklı bazı aileler için, boşanmak kötü birsey değildir hayat kurtarır, ben babasız büyüdüm annem dayak yemekten ben ise korkup sinmekten kurtuldum, kardeşlerimle hepimiz okuduk meslek sahibi olduk , babasız kalmasın ama psikolojik şiddet mi görsün sabi...

Bırakın babasız kalsın. Bebekken iyi baba olmak kolay. Ağu gugu yapıyorsun bitiyor.
Bu çocuk büyüyecek, saygısızlık yaptığı, diklendigi zamanlar olacak.
Eşiniz şiddete meyilli bir adam, onu da dövecek. Her yeri mosmor olacak, arkadaşlarından saklamaya çalışacak morlukları.
Siz normalleştirmişsiniz şiddeti, çocuğunuza yapmayın bari.

Annesine ölümüne dayak atan adamı baba bilsin aynen. Baba mı kocanız? Kafanıza yüzünüze vururken düşünüyor mu çocuğunu? Şiddete küfre maruz kalmayı haketmiyor çocuğum diyor mu? Konunuzu okuyan 100 kadının 100'ü sizin için kocasından kopamıyor der. Siz kendinizi kandırmaya devam edin. Anne babanıza söylememe nedeniniz bile bu. Duyarlarsa gelir müdahale eder boşan derler. Çocuk büyüyünce ne olacak, gel seni banyoda dövücem çocuk görmesin mi diyecek? Yoo bildiğin analı çocuklu girişecek.
Size kötü haberim var, kopamadığınız kocanız yakında sevgili yapar. Çünkü zerre saygı sevgi duymadığı biriyle yaşıyor. Üstü başı temiz, yemeği yapılıyor, banyosu mutfağı temiz, çocuğuna bakılıyor.

Aklım almıyor, en eğitimlisinden en okumamışına, en varlıklısından en yoksuluna nedir bu kendilerini sevmeyen aşağılayan döcen kocalara olan aman kaçırmayayım psikolojisi? Kucağında çocuğuyla dayak yiyen kadınlar nasıl oluyor çocuklarının yüzüne bakabiliyor? İş işten geçip ayrılmadığına pişman olan da senin için boşanmadım deyip çocuğun sırtına yüklüyor acizliğini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…