Kocam sürekli abisine para veriyor

O kadar haklısınız ki şuan ki aklım olsa ikisini de yapmazdım pişmanım diyemiyorum şuan ikiside yanımda yatıyorlar hiç birşey den günahsız habersiz o kadar güzel yatıyorlar ki bunlara bakıp da pişman olmak elde değil. Rabbim eşime akıl fikir versin inşallah anlar anlar da geçmiş olur

Yurtdisindaki adamin Turkiyeden 18 yaşindaki kizi almasindan belliymiş sizin normal bir evliliginizin olmayacagi.
Düzelteceginizi de dusunmuyorum, adamin sizi secmesindeki amac kafasina gore takilmak zaten. En guzel yaşlarinizi harcadiginizla kalacaksiniz.

Bu adami bosverin kendi geliriniz yoksa gelir saglayin. Yaşiniz kucuk daha biseyler yapabilirsiniz kendinizi kurtarin kesin Almanyadasinizdir zaten degilse de bulundugunuz ulkeye gore neler yapabilirsiniz bakin.

Bir yerde abisine 500 euro yolluyor demişsiniz başka yerde de maaşının yarısı demişsiniz. Eğer maaşının yarısı 500 euro ise ki Avusturya için mümkün değil siz nasıl yaşıyorsunuz? 3. çocuğu sakın ama sakın yapmayın yoksa ne dil öğrenebilirsiniz ne de ülkeye entegre olabilirsiniz. 3-4 yılda değil B1 daha üstü bile olurdunuz, en azından akşam çocuklar uyuyunca ya online ders alın ya da Youtube'tan izleyin. Kalifiye olmasa da ilk etapta bir meslek edinin, sonrası gelir zaten yaşınız çok küçük.

Şuan onları araştırıyorum. Dili yaptıktan sonra bir tane avukatla konuscam nelerin olmasını gerektiğini söyler ben de ona göre ilerlerim inşallah şuan dil olmadığı için hiç biryere işe giremem . Dili yaptiktan sonra eminim inşallah daha rahat ilerlerim

Kendisi ek işlere gidiyor gizli kaçak çalışıyor ek işlerde de anladım ki sırf abisine para yetirmek için çalışıyor. Asla 3. Çocuk mu onuda düşündüm biraz sonra gidip eczaneden hap Alaçam doğal yolla korunuyorduk zaten de ne olur ne olmaz diye bir de hap kullanacam . Yeminim olsun kendim için evlatlarım için yapacam

Doğal yollar sizi hiç bir zaman tam korumaz eğer kast ettiğiniz dışarı boşamaysa. Hap alın günü gününe için çok dikkatli olun.

Adam kendine gelin almıyor ki ailesine hizmet için getirtiyor. Evde temizleyen toplayan düzen sağlayan biri olsun. Anasının babasının işleri görülsün yeter. En ufak laf söylerse boşarım seni diyor. İyi niyetli olsalar; önce adapte olsun, lisanı öğrensin, kendi geliri olsun, sağlam dursun sonra çocuk derlerdi. Evliliğini yaşasınlar, karı koca birbirlerine alışsın derlerdi. Konu sahibi giderse başka bir gözü açılmamış kız bulur getirirler. Bu aile vatandaştır ama konu sahibinin oturma izni vardır büyük ihtimal. Boşanırsa oturum izni bile yenilemeyebilirler. Kocası kaçak göçek işte de çalışıyormuş, Avusturya yakalarsa affetmez Almanya gibi değil.

Yabancı kızlar böyle tiplerle iki cümle kurar, üçüncüyü beklemezler bile döner giderler. O genç yaşlarında, dünyayı gezeyim göreyim bilgileneyim kültüreneyim kariyer yapayım derler. 18 yaşında evlen hemen arka arkaya iki çocuk yap otur onlara bak, kaynananın hizmetini gör desen uzaylı gibi bakarlar. O yüzden memleketten gözü açılmamış eğitimsiz yol dil bilmeyen kızlara çöküyorlar.

Konu sahibi, dili halledeyim diyorsunuz kolay mı sanıyorsunuz oturduğunuz yerden? Muki (Anne çocuk beraber) kurslara baktınız mı? Gerçi bulsanız bile tek çocuk tamam da ikinciyi nasıl götüreceksiniz? Almanca zor bir dil, devamlı çalışmak ödev-pratik vs yapmak zorundasınız. Bu aile sizi kursa gönderir mi, sen git biz çocuklara bakarız der mi? Eşinizin maaşına çocuk yardımı ekleniyor haberiniz var mı? İkinci kazara oldu dediniz peki ya üçüncü olursa? Çok safsınız çok iyiniyetlisiniz ama hayal dünyasındasınız. Dediklerinizi yapabilmek için arkanızda destek lazım. Haftada bir gün bir saat kursa gideceğinize hiç gitmeyin. En az üç gün hatta bana kalırsa okula gider gibi her gün gitmeniz gerek. Size imkan yaratacaklar mı çocuklarınıza bakacaklar mı? Ben cevabı biliyorum ama siz de deneyin öğrenin.

Eşim cezasından korktuğu için vizenin bana git diyor sürekli biraz sakinleşsin ortam bu sefer ben kendim diyecem gitmek istiyorum kursa diye devletin verdiği kurs her gün oluyor haftanın 5 günü 2 . 3 saat oluyor . Büyük çocuğum kreşe gidiyor kızıma da böyle bakan kurs yerleri varmış o şekilde yapacağım aslında kaynanama bıraksam 3 saatliğine bakar kendiside . Ama yapacam dili öğrenecem azim gösterecem herşeyden önce kendim için yapacağım. Sabah kurslarına gidecem büyuk çocuğumu kreşe veririm küçükler kursa giderim öğlene kadar çocuğun kreside 1 e kadar yaparım

Mu-Ki, Mutter Kinder yani anne çocuk kurslarını araştırın. Nerede yaşıyorsanız mutlaka Gemeinde (resmi devlet dairesi) vardır. Oralarda göçmenler için ilanlar olur. Ücretsiz, ücretli özel, bire bir lisan kursları ilanları asarlar bazen. Kaynanam çocuğa bakar diyorsunuz ama bir iki kez bakıp yoruldum demez mi? Kursa başlayınca bırakamazsın. Bırakırsan da lisan seni bırakır.

Anlayamadım eşiniz vatandaş değil mi, o da mı geçici oturum izniyle kalıyor? Eğer öyleyse ablacım gözünüzün yaşına bakmazlar. Hadi Almanya İsviçre ceza öder uyarı alırsın vs ama Avusturya sıfır tolerans. Sorumsuz adam abisine para yollayacak diye ailesini çocuğunu tehlikeye atıyor.

Aferin kız...Hadi inşallah herşey istediğin gibi gider de yaparsın...Bak Bafelix tek tek anlatmış yukarda karsilasabilecegin engelleri,ordaki imkanları güzelce, hepsini aklında tut, yaz bir kenara, sakın yılma...Daha küçücüksün , çok pis bir durumda kalmışsın ama bulunduğun ülke büyük avantaj... Bütün imkanlardan faydalan, gözünü dört aç ve HEPSİNDEN ÖNEMLİSİ HEMEN BUGÜN KORUNMAYA BAŞLA. Kocana söyleme korunduğunu çünkü en az iki ay gecmesi lazım hapların ria larin ise yaramasi için...Bak bu ÇOK ÇOK önemli, şu anda çabalayarak istediğin herşeyi yapman mümkün ama bir kez daha gebe kalırsan ölene kadar kendinin ve çocuklarinin hayatını karartmis olursun....Sakın bı daha gebe kalma

Son düzenleme:
Oda vizeyle oturuyor 5 yıllık oturumu yok . Babaannesi mecbur bakacak ben onlara bu şekilde gelistiregimi soylemiycem eşim hemen yoluma taş koyar onların yolunda gideceğim diyeceğim ki cezası çok geliyor en azından yapayım da kurtulayım dicem. Anne çocuk kurslarıda var ona da bakıyorum şuan yakın yerimde var bir tane Viyanadayim . Kursumu devam ettireceğim birakmiycam

Şuan dışarıdayim . Kadın doğuma geldim ilk önce ezcaneye gittim doktorun yazdığını verebilirz dedi anlayabildigim kadar bende hemen kadın doktorumu aradım termin almak için oda boş yeri varmış hemen gel dediler şuan buradayım. Doktor kontrol edip hap yazar onu hemen gidip Alcam . Eşimden saklarım hapı söylemem tabiykide görürse de saç için vitamin ilacı derim öyle vitaminler çok içiyorum ya anlamaz umarım inşallah

Daha leb demeden leblebiciye gitmişsin bile Ben çok gurur duydum şimdiden seninle biliyo musun, cin gibi, pırıl pırıl bir kızsın, çok da iyi bir annesin belli ki...Çabalamaktan vazgeçmezsen bu gidişle hem kendini hem evlatlarını kurtaracaksin güveniyorum sana Bu arada sakın hapları her gün içmeyi unutma, bir gün bile atlama, her gün hep aynı saatte alacaksın sakın unutma.....

22 yaşa 2 çocuk nasıl sığdırdınız helal valla. bu boşanma sebebi bilginiz olsun

22 yaşa 2 çocuk nasıl sığdırdınız helal valla. bu boşanma sebebi bilginiz olsun
Daha 17 yaşındayken yollamış vicdansız kitapsız ailesi bu pisliklerin yanında kölelik yapsın diye jameya... Muhtemelen Türkiye de doğru düzgün eğitim de almadı , ama belli ki akıllı ve güçlü bi kız, yıllardır kendisine yapılanları çok anlamasa da şimdiden evlatlarına yapılan haksızlık onuruna dokunmuş . Kuzu çok sahipsiz şu anda, kimsesi yok , dili yok, akıl alacağı bir büyüğü yok ama bu durumdayken bile evlatlarını kurtarmayı istemesi bile ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor . Başaracak bence.

herkes anne baba olmamalı kesinlikle. bu yaşta evlendirmek nedir akıl tutulması resmen ya. kızın hayatını alt üst etmişler yazık günah. umarım başarır ne diyeyim çok üzülüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…