Kocam onu mu seviyor?

Kocan onu seviyor. Ayrılmanıza rağmen aynı evde devam kısmı ilginç, kendi anne evini boşandığı eşin kardeşine kalmasına müsaade etmesi ilginç Onuda geçtim bence o evdeki iç çamaşırları annenin değil, gelininizin. Değişik bir fantezi var ortamda gibi hissettim.

Ben konunun gerçekliğinden bile şüpheliyim çok başlık açmış başka başlıklarda gelin kardeşinin değil de atıyorum kuzenlerden birisinin karısı oluyor ama olay hep aynı kocası geline yürüyor ya adam gelin gördü mü dayanamıyor hepsine yürüyor ya da konu da konu sahibi de fake. O yüzden de ciddi ciddi yorum yapmadım esprisine takıldım açıkçası
Olmaz degil belki de gelin kendi,linç yememek için taktik değiştirdi.adamin kendine gideri varmi yok mu anlamaya çalışıyor ısrarla o yuzden soruyor.bakis acınızı sevdim olmiyacak birsey degil..

Kocan değil sanki artık? Boşanmışsınız? Siz zaten arap saçı olmuşsunuz gelinde katılmış kavak yelleri olmuşsunuz

Gelin düzeltiyormus evi, düzeltirken altin küpe bulmus vermem benim oldu demis, esimin annesinin adi arzu diyelim, arzu teyzeden bana diyormuş, erkek kardesim enistemi arayip soralim demiş, izinsiz alma demis, esimle gelin konusmus, abi ben evde küpe buldum benim oldu demis, gülmüş benimkide, tamam tamam demis, sonra.. Sonra esim erkek kardesimi tekrar aramis.

Bu arada
Devamıni yazayim mi, kizacaksiniz diye icimi dökemiyorum

Sizinde basinizi ağrittim son kez bir sey yazacagim okur musunuz bir gelişme oldu

Biz sen ne yazarsan okuyoruz sen buradaki kadınların senin için cabaladiklarini verdikleri fikirlerin birini bile okumuyor ilgilenmiyorsun

Daha önce de 500 tane kocanıza olan güvensizliğiniz ve onun yaptıklarıyla başlık açmışsınız. Troll müsünüz bilmiyorum ama gerçekse de ayrılıp salsanız mı şu adamı artık?

Boşamışsın herifi ne kocası bu kimin kocası? Kim kimi severse sevsin artık,siz de uzata uzata otunu çıkardınız. İnşallah sevişirler gözünüzün önünde de rahatlarsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…