Kocam onu mu seviyor?

Eşiniz annesinin evi ile erkek kardeşiniz arasında bi alaka kuramadım ben ,üstelik boşanmışsınız
. Boşanmasanız bile erkek kardeşiniz ne alaka ?
Benim kaynanamın evine temizlemeye kullanmaya niye benim erkek kardeşim gitsin alaka ne ? Erkek kardeşiniz eşinizin ailesi değil ki onun için yabancı hatta eski eşiniz ,eşiniz de değil

Adım gibi eminim sen boşanmamışsındır eger boşansaydın gelip yazardın bosanma davası actım diye daha fazla yazıota kendini güldürtme istersen

Eğer böyle bir olayda yoksa gelinine iftira atmış oluyorsun hem diyorsun yengem sevmiş hemde diyorsun kardeşim kıskançtır bir kadın eşi kıskançsa bu tür ilişkilere giremezler etrafımda kıskanç kocalar var ama eşleri böyle bir hata yapmazlar korkudan dahi olsa yapamazlar siz çok içli dışlı olmuşsunuz benim abim de cok kıskançtır ama yengem ve eşim nerde ne yapacaklarını biliyorlar 13 senedir evliyim eşim yengemi aramamıştır arayamazda siz bazı hudutları çiğnemiş olduğunuzdan böyle şeyler meyna cıkmıştır ben asla sizin konunuza bastan beri inanmadım inanmamda

Son düzenleme:
1.Eger eşinden boşanmış olsaydın konu başlıgında kocam yazmazdın.
2.Eşin erkek kardeşinden korkuyor olsaydı karısana o korkuyla bakamazdı.
3.Eğer gercek aldatma olsaydı sen bu zamana kadar uzatmazdı bu kadar delil olduğu halde tekmeyi atar bosanırdın mallarının yarısını alırdın.
4.Boşanmakla ilgili tek bir konun yok.

E gidip orda kalınca annesinin eşyalarını toplasın yada kardeşine söylesin annemin eşyalarını topla(iç çamaşırlarını )diye gelin ne alaka kendileri dururken yada sizin kardeşiniz ne alaka?
Ne eşyaymış ne evmiş arkadas adam takmıs kafayi yok tozlandı yok şu bu diye. Altından mı bu eşyalar?

Neden kardeşine senin karın böyle bir şey dedi ben de kulağımla duydum enişten de şahitdemiyorsun.
Eski kocana da ortak dava mava anlamam bir çözümünü yolunu bul işleri ayır yoksa ben giderim hayatınızdan ortalığı da birbirine katarım diyemiyorsun?? Neden ?? Gerçekten çok merak ettim neden yani. Kocan onu sevse ne yapacaksın onu da merak ettim

Arkadaslar engelleme nasil yapılıyor
Napcan abla, seni tanımayan üç beş kişiyle kocan ve gelinin büyük aşkı üzerine felsefik çıkarımlarda mı buluncan? Seni tanımayan da kalmadı ki gerçi. Zaten çok yazan yok konuna, olanı da engellersen kendin çalar kendin oynarsın.

E eppek Rahmetli kvnin donunun lafını adam yapmış, biz değil.Geçmiş mesajlarını beğenmeyen üyelerin yakasını bırak lütfen. Burda kimse kimseyi tanımaz hırs yapılacak bir durum yok.

Ben hicbirsey anlamadım.
Biri özetleyebilir mi ?
Gelin ile eski eş arasında bir ilişki ima ediliyor. Ama eşimin annesi ,görümcem geldi, eşimin annesinin evi ???

Ben bu ablanın gelinlerinin kocasına aşık olduğuna ama kocasının gelini değil kendisini sevdiğine ikna oldum
Olmaz degil belki de gelin kendi,linç yememek için taktik değiştirdi.adamin kendine gideri varmi yok mu anlamaya çalışıyor ısrarla o yuzden soruyor.bakis acınızı sevdim olmiyacak birsey degil..

Canım senin kızın kaç yaşında kızın sana anne yanlış yoldasın diye anlatırsa belki gozlerin acilir kimseyi dinlemiyorsun bak olan sana oluyor kafayı yedirirler sana kendi delirdi benmi delirttim der kenara çekilip hayatını yaşar esim dediğin gelininde aklına bile gelmezsin gorumcem beni kıskanıyordu dese inanır millet sağlığın çocukların paradan eşinden cok cok değerli seni umursamayan adamı ergenler gibi kafaya takıp değerli biriymis gibi hissettiriyorsun sen onu tepene cikatmissin yine sen onu al ayağının altına bırak ne yapıyor kimle rezil aşk yaşıyor kimi kendisine layık görüyor cehennemin dibine kadar gönder gitsin

bu konuyla ilğili sürekli konu açıyorsunuz, lütfen artık sakin olun adamla boşanmışsınız, anlamadıgım şey eşinin ve gelin kaç yaşında? ve kardeşiniz hiç bir şey anlamıyormu yani.kusura bakmayın ama eşinizin gönlü var gibi,bu konuyu hiç eşinizle konuştunuzmu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…