Kocam beni beğenmiyor

üzgünüm ama artık eskisindende güzel olsanız bu adamda bitmiş.sizin anneliğinizi eviniz için yıpranmanızı aile olduğunuzu falan önemsemiyor, önemsemediği gibi yardımcı da olmuyor.sizin bu durumunuzun geçici ve daha toparlanmak için erken olduğunu düşünmüyor.Allah korusun sakat kalsanız ? Şefkat ve anlayış sevgiden gelir.bunlar yok. Peki sizde neden var?Eski halinize dönün ama bu adam için değil çünkü bence haketmiyor.

Daha 6 aydır doğum yapmışsın minik bebegin var anlayacağına yardım edecegine şeyinin derdine düşmüş üzüleceginize haddini bildirseydiniz keşke.

Bence aldatmıs sizi şehir dışındayken. Şimdi de sizi suçlu hissettirir ayak yapıyor. Olur da yakalanırsa sizi suçlayacak . Pislik adam

Evlilik hastalıkta sağlıkta iyi günde kötü günde yaşanır.sizi üzmek istemem am bu adam gerçekten sevmemiş gibime geliyor.her kes böyle olsa dünyada evli çift kalmaz.hepimiz eşinizin hasta halini, kokan halini, zayıf şişman halini, kel halini goruyoruz.ama bu başka birsey

Ne kadar acımasızlar kendilerini grip oldumu bir hafta yatarlar ama altı ay önce doğum yağmış evine eşine bebeğine yetişmeye çalışan bir kadın var ortada ! Siz kendinize bakın zayıflamaya çalışın temizlikçi alın hırpalamayın kendinizi çıkın gezin tozun bir kahveye dahi para ödetin alışveriş yapın para harcayın bedel ödetin saç baş ama bunu kendiniz için yapın! İdare edecem diye tüketmeyin kendinizi borca sokun geçim derdine düşsün .Her fırsatta sizde onu gömün eleştirin herşeyini siz uzaklaşın arayı kendi ısıtmaya çalışsınkendisini bir halt zannetmesin

Ev işi icin kendini salmayi doğru bulmuyorum bu eşiniz sizi begensin diye degil kendiniz icin de çok önemli.
Bir seyleri de yapmayin yetişmeyin kendisi yapsin ev işi, yapamiyorsa yardimci alacak.
Kendini paralamanin hic bir kiymeti yok.

Cocuk olmasi demek bu hale gelmenizi gerektirmiyor. Benim cocuk yok ama kuzenimin bebegi oldu bebekle ilgilenmek disinda ne ev işi ne yemek koşturmadi kocasi temizlikcisini de tuttu yemekte yaptirdi disardan da söylendi.
Kuzenin ne süsü eksildi ne bakimi hala da incecik bir kiz ve cokta kiymetli.

Temizlikci, yemek yapan parayla da bulunuyor gunun sonundaa bedavaya kendinizi yirtmayin.

Ben size çok üzüldüm bebeklerimiz de aynı dönemde ve ben de sizin gibi yeni anneyim yalnizim. Siz her ekleme yaptiginizda bin kat daha sinirlendim ve üzüldüm. Lütfen en kisa zamanda yeni bir konuyla gelin canını okuyun onun. İnsanliktan nasibini almamis

Hiç dinlemeyin evde olduğu zaman bırakın çocuğa baksın , spora , kuaföre vs gidin gidemiyorsanız yatın dinlenin. Öyle kolay değil çocuk sahibi olmak, baba olmak

sen boşamazsan ben boşayacağım. lütfen boşanmayı düşünme yalnızca, uygula da. sen süpermen değilsin her şeye yetişemezsin. ne temizlik yapıyor ne çocukla ilgileniyor ne de para veriyor kusura bakma her şeye yetişemezsin ki yetişmemelisin. kilo aldın diye seni beğenmediyse seni hiç sevmemiştir.. seni gözüyle sevmiş hayran kalmış ama ne aşk ne sevgi bu. sevmek her durumda her koşulda mümkün. ilerde yaşlanacaksın kırıştığını mı bahane edecek bu seferde...

Boğasim geldi sen kimsin ki beni beğenmiyorsun ya aynaya baktın mı acaba diyesim geldi. Bazı insanlar ne yaparsanız yapın gerçekten nankör. Altı aylık bebek ev temiz yemek yapabiliyorsun ve adam sürekli iş seyahatinde hiç yardimi yok. O zaman eve yardımcı al canım ısrarcı ol sende eski haline dön.diger seçeneği demeyeceğim çok sinirlendim!

Hem evin temiz olmasını hem seksi olmanızı hem de çocuğa annelik yapmanızı istiyor kendini Kıvan Tatlıtuğ sanan adam..
Hepsini bir arada yürütmek çok basitmiş gibi.. Ev işine ve çocuğa bi zahmet kendisi baksın, ilgilensin o zaman sizde kendi bakımınıza vakit ayırırsınız. Ayrıca sevgi nerede ya? başkaları size bakmazmışta onun da bakası gelmiyormuşta. Başkaları baksa kıskançlıktan ölüler bakmasa ayrı dert. O zaman çocuğunuza bakıcı tutsun, maddi destekte de fazlasıyla bulunsun malum o seksi görüntü kolay olmuyor. Spor salonu, lazer, cilt bakımı vs.
Evlenmeden önce ev işi, koca derdi yoktu tabi.
Eşiniz odun, hadsiz, kendini kaf dağında gören bencilin biri. Zaten böylesine seksi olmak için uğraşmayın bence değmez.
Tabi ki bakım önemlidir ama tüm yükü size yükleyip daha fazla performans bekliyor olması komik.

Canım şunu aklından çıkarma erkeklerin parasını harcadıkça daha değerli olursun, doğalarında var o toplayıp getirecek sen yiyeceksin
Eskisi gibi bakımlı ol diyete başla ama kendin için yap bunları fazla fedakar olma ev işine yetişemiyorsan yardımcı çağır hiç acıma parasına
Sen para harcamamaya alıştırdın için öyle ağız büküyor muhtemelen

Kıvanç Tatlıtuğ gibi adamlar emin ol bunlar kadar kendini önemli görmüyordur Nomad. Sanmıyorum ki altı ay önce doğurmuş karısına 7/24 çocuk bak, üstüne de manken gibi ol diyeceğini öyle adamların da.
Bunlar kendilerine has değişik türde adamlar.

Zaten Kıvanç Tatlıtuğ'un ne kadar harika bir eş olduğunu karısına destek olduğunu bilmeyen yoktur. Ama bu çirkin özgüveniyle yaşayanların dünyası bir başka. Hayır yakışıklı olsa bile insan sevdiğine, eşine nasıl bunları söyleyebilir ya. Gram yardımı olmamış kadına ama makine gibi çalışmasını istiyor. Bunu söyleyen adam karısını aldatmıştır da zaten.

Hem el kadar bebeğe bakacaksınız, hem ev temiz olacak, hem yemek yapacaksınız hem de taş gibi olacaksınız ha. Bir de hala üste çıkmaya çalışıyor sadrazamın sol şeysi. Yerinizde olsam hemen google açardım ve “yaşadığınız şehir + en iyi boşanma avukatı” enter

Bazı adamlardaki özgüveni anlayamıyorum ben de.
Bir de geneli evlilikten şikayet eder. Ulan bu kadın seni beğenmiş de almış, yine iyi. Sanki bekar kalsan seni Adriana Limalar bekliyordu.

Siz de deseydiniz hadi ben şimdi ev çocuk derdinden kendime bakamıyorum da sen hep böylesin onu ne yapıcaz diye.
Kusura bakmayın ama eşiniz çok iğrenç bir insan. Ne demek yeni anne olmuş bir kadına bunları söylemek. Kendini kaf dağında görüyor herhalde sizi elde etmenin verdiği bir özgüven var kendisinde. Aşırı sinirlendim okudukça delirdim. Başkası kapar diye düşünüyordum şimdi kimse kapmaz diye bakmıyorum ne demek ya akıl alır gibi değil.
Bu adama bu özgüveni siz mi verdiniz eğer siz verdiyseniz verdiğiniz gibi de alın hanımefendi. O kadar istiyorsa evde manken gibi kadın eve bir yardımcı tutsun. Versin size parayı gidin ne istiyorsanız onu yapın. Ama en önemlisi eşiniz istediği için değil kendiniz için yapın. O pisliğe bu zevki yasatmayin ya iyice kendini bir bok zannedecek. Valla ne düşünseniz haklısın böyle bir adamla zaten ömür geçmez. Ya bunun dilinden konuşup sizde onu aşağılayacaksınız ya da bir plan yapıp kendi yolunuzu çizeceksiniz. Allah yardımcınız olsun insallah gelirsiniz bu adamın hakkından.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…