Kocam beni beğenmiyor

O yüzsüz kocana söyle o zaman eve yardımcı abla tutsun ,Kalkmış poposuna tekmeyi sen basmadan.

Böyle numuneler hangi mağarada yaşıyor acaba.

Okurken dişlerimi sıktım resmen böyle koca olmasa da olur ya böylelerini bosayip kapının önüne koyup donuna kadar alacaksın ki değerini bilsin...

Çok rezil çok hadsiz bir kocan var. Ben istesem elli tane adam bulurum sen kendini düşün deseydin. Madem bakımlı olmanı istiyor çık işten, eve temizlikçi çocuğa bakıcı tutsun eline para saysın süslen püsleyip gücü yetiyor mu bakalım. Ben almasaydım seni kim alacaktı de…

Bu psikolojik şiddettir neresinden tutsan elinde kalır siz bir kararlı olun eşim böyle istiyor diyorsunuz siz ne istiyorsunuz

Ben bu adama uyuz oldum ama! Kendine süs oyuncak bebek mi almış, o laflar ne, hayırdır?!
Bu adam malesef sizin güzelliğiniz için evlenmiş ve hevesi de geçince sizden soğumuş. Eski halinize dönseniz de bu adam sizde kusur bulmaya devam edecek. Eminim ne kadar kendinizi salmış olursanız olun yine çok güzelsinizdir. Şuan sadece eşinizin lafları yüzünden kendinizi eskisine göre daha bakımsız, salmış görüyorsunuzdur. Öncelikle onun manipülasyonlarına gelmeyin. Kendiniz için tabiki bakımınızı yapın, kuaförünüze gidin, alışveriş yapın, takıp takıştırın. Ama kendiniz için, daha iyi hissetmek için yapın. Sakın para harcamaktan da çekinmeyin. Madem onun için işi gücü bırakıp o küçük şehre taşındınız size seve seve bakacak! Harcamalarınıza laf ederse de cevaplarınızı çekinmeden verin. Siz aman para harcamayayım, zor kazanıyor zaten, evin başka eksiklerini alınır falan diye de düşünmeyin. Ben eşinin parasını düşünüp kendine harcama yapmayan ve eşine yarananı henüz görmedim. Tam tersine para harcayan kadın kıymetli oluyor ne hikmetse.
O leş kargası kocanıza da artık ağzınızı açın. O sizi eleştirmeden siz açın ağzınızı yumun gözünüzü. Kokusundan, kilosuna, vücudundan, saçına laf edin. Ne bileyim bir gün otururken ona bakıp "benim gibi güzel kız zamanında nasıl senin gibi biriyle evlenmiş ya, aşk gözümü kör etmiş herhalde, ne karakter olarak ne tip olarak benim ideal tipim değilsin halbuki, şimdi anlıyorum bunu" diyebilirsiniz. Sizin ona yaptığınızın aynısını yapın. O boş yere şişmiş egosu bi sönsün, kendine gelsin. Kendisi sanki dünya yakışıklısı, karizması!
Ayrıca spora da başlayın. O evdeyken verin çocuğu eline, gidin sporunuza dışarıda bir de kahvenizi için gelin evinize. Haftada 1 kere bile bunu yapsanız size iyi gelecektir.
Baktınız ev işlerinde zorlanıyor musunuz, çağırın bir yardımcı eve. Sormayın bile eşinize gelsin mi, bir yardımcı çağıralım mı diye. Karttan çekin verin. Böyle adama böyle tavır...

Son düzenleme:
bununla ilgili bir hikaye var..bir gün bir erkek yurtdışından gelecekmiş, eşi de o gelecek diye evin her tarafını temizlemiş mis gibi yapmış ama kendini hazırlamaya vakit bulamamış tabii..kocası eve gelmiş bakmış ev tertemiz kadın üstü başı ter içinde pis demiş ki bu tertemiz eve bu kadın yakışmıyor eşini değiştirmiş..Diğer kadının ise ev umrunda olmamış sabahtan gitmiş kuaföre süslenmiş püslenmiş...adam eve bir gelmiş mis gibi bir kadın ama ev pis...bu pis eve bu kadın yakışmıyor demiş ve evi değiştirmiş..
çok yerinde bir hikaye..temizliğe bebeğe anneliğe çok kendinizi kaptırmayın derim..erkeklere de bu kadar yüz vermeyin..harcayın tüm yatırımınız kendinize olsun..çoğu erkeğin temizlik şu bu umrunda olmuyor...işinize dönün ve kendinize alan ve zaman yaratın...

Üzgünüm ama adam seni sadece güzelliğinden dolayı sevmiş. Üstüne bir de sipariş veriyor. Sana böyle davranmasına izin vermemelisin. Ne demek herkes seni beğeniyor diye beğendim hem.

Ayyy afakanlar bastı parayı veren düdüğü çalar desene adama. Bakıcı tut çocuğa hizmetçi tut eve ben de kendime bakayım de. Sinirden küfür edicem şimdi

Canım benim seni üzecek belki ama sana net şunu söyleyebilirim ki eşin seni aldatıyor adım kadar eminim yani bundan. Sen sakın onun söylediği kalıplara bürünme imkanın varsa hemen boşan. Çok terbiyesizmiş gerçekten. Sanki her şey dört dörtlük bir tek sizin bakımınız seksiliğiniz kalmış yani. Sanki evde bütün gün yatıyorsunuz çok vaktiniz var da siz yapmıyorsunuz… defolsun gitsin be bas k*çına tekmeyi affedilir bir şey değil bu. Belli ki sizin dış güzelliğinizi sevmiş sizi değil.

Kocanız çekilecek bir adam değil. Yorumlarınızı okudukça daha da batıyor. Ayrıca sadece sizi beğenmiyor değil karakteri de berbat.

Üzüldüm...
Biraz sabret eski haline döndükten sonra sen sallama bu adamı.

İki adam varmış birincisinin eşi her gün süslenir dış görünümüne önem verirmiş diğer adamın eşi ise evini tertemiz tutar ama kendine pek bakmazmış
süslenen kadının eşi eve gelmiş ve kadını görünce bu kadar güzel bir kadın ev işi yapmamalı diyip onu yemeklere götürüp yardımcı tutmuş•
diğer kadının eşi de eve gelince evin pırıl pırıl olduğunu görmüş ve bu kadar temiz güzel eve daha güzel bir kadın lazım diyip daha bakımlı biriyle evlenmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…