Kocam beni beğenmiyor

Canına oku o kredi kartının, döverim seni bak.

Esiniz öküzün teki ama bu mesajinizdan da belli ki bastan böyleymis evlilikte siz de onu baba yapmakla hata etmissiniz.

Ben böyle adamı bulabildiğim her fırsatta gömerim. Nefes alsa ne biçim nefes alıyorsun derim o derece hayatı sorgular. Terbiyesize bak.

Vay be.. O zaman tutsun eve bi yardimci, cocuga bi bakici, size de bakim icin yeterli bütce ayirsin sizde eskisi gibi olabilin.. Aa ya da kendisi de kocaniz ve cocugunuz babasi olarak bi isin ucundan tutsun mesela.. Ne demek kimse bakmaz bende bakmiyorum.. Cildirmalik, pislik bi kocaniz var af edersiniz..

Sinirlendim kusura bakmayin ama bence siz "Kirmizi oda" daki "nazli ve recai" bölümüne bir göz atin. Ona benzettim
Bana sevgili olduğumuzda arkadaşlarım hep ondan çok daha iyi olduğumu söylediler ama ben aşık olduğum için laf ettirmedim, ben seviyorum dedim. Şimdi de beni kimse beğenmiyor diye adam beni beğenmiyor. Hala ona on basarım orası ayrı da. Ben küçüklükten beri biraz ezik büyütüldüm, kendime de kızıyorum. Ben kendimi sevmediğim için böyle oluyor, bana kızanlara hak veriyorum çünkü mesleğim var öğretmenim ben de ama kendimi o kadar kapattım ki. Dün miladım olacak kızlar. Ben de dokunmak istemiyorum zaten yürüyüş tamamen bebek içindi, bugün de gitti zaten bir iki hafta gelmez en az, o sürede kafa dinleyeceğim, kendim ne istiyorum onu düşüneceğim… kendim için…

Adama bak ya bir kamyon küfür edesim geldii...
Hem onun çocuğunu doğuracağım evinin temizliğini yapacağım yemeğini yapacağım birde bana diyecek ki artık seni beğenmiyorum bilmem ne.
Senin yaptığın işlerin birazının ucundan tutsa sana yardımcı olsa belki senin de kendine ayırmaya vaktin olacak bakımını da makyajını da yapacaksın ama bu maydanoz kılıklı herifler hiç bir şey vermeden hep istemeyi bilirler akılları fikirleri cinsellikte güzellikte pislikler.
Bence bu adam için bir şeyler yapmak yerine onun senin için bir şeyler yapması gerektiğini göster ona he anlamıyorsa bence sen gayette çalışıp çocuğuna da bakabilecek kadar güçlü bir kadınsındır eminim umarım her şey gönlünce olur ayağına taş değmesin

Şöyle söyleyeyim ben ameliyat oldum 5 ay duş almam yasaktı saçımı taramaya mecalim yoktu ama eşim her gün ne kadar güzel olduğumu söyleyip moral verirdi. Eşiniz çok karaktersizmiş gerçekten boşamalık biri. Hem para vermiyor hem eminim yardım etmiyor hem de süs bebeği istiyor. Çok sinirlendim gerçekten. Başka birini bulmuş olabilir diye de aklıma geliyor.

Çok teşekkür ederim

S.ktirsin gitsin o zaman hadsiz. Evi temizlemeyin, yemek de yapmayın. Sadece bebeğinizle ilgilenin. Çok istiyorsa tutsun bi yardımcı. Eşinizden para istemeye de çekinmeyin. Kadın çocuk doğuruyor, bakıyor, evi çekip çeviriyor. Erkek de çalışıp kadına bakacak para verecek.

Az yesin kendine uşak tutsun. Ev hem temiz olacak, hem bebeğe bakacaksın hem de bakımlı olacaksın. Oldu asilzadenin başka istediği bir şey var mı? Mesela amuda kalkarak temizlik yapmak, parende atarak süslenmek, 10 dakikada 3 çeşit yemek yapmak gibi. Kendi ne halt yiyor işe gidip gelmekten başka?

Sadece konuyu okudum, yorumlarda ekleme yaptıysanız bakamadım fakat konuyu okumak bile yetti. Kocanız en kibar ifadeyle üslup nedir bilmeyen odunun teki. Kilo ver, daha bakımlı olmanı istiyorum demenin bin tane yolu varken böyle ... gibi söylemesi nasıl biri olduğunu zaten gösteriyor. Bu koca için süslenmek yerine boşanmak en güzeli olur. Sinir oldum ya konuyu okuyunca. Bırakın evi b.k götürsün, sadece bebekle ve kendinizle ilgilenin. İlk fırsatta da mümkünse çalışın. İlk zor zamanınızda sizi böyle kıran yarın hastalıkta neler der?

Bebek 6 aylik daha kendini bakmaman normal bu bi sürec sonucta nereye kadar yetineceksin? Kocan yardimci olamadiktan sonra nasil yetiseceksin?Yeni vücuda alisma dönemi falan derken senin kocan neyse küfür etmeyecegim.

Öncelikle ben size kızdım. Hiç kimse için iş imkanı da olmayan ve bulunduğunuz ortamdan daha az imkanı olan yerlere evlenip gitmeyi kabul etmesin kadınlar. Bunu çok okuyorum burda. Evlendim eşimin şehrine geldim iş yok arkadaş yok kötüyüm diyorlar. Eş kişisi sizin bulunduğunuz yere yerleşsin.
İkinci kızdığım nokta bu lafları sayan adamın yüzüne bakmayın o laf sayıyorsa diz daha çok sayın. Kendinizi üzüp pısmayın hadsiz adama karşı.
Adam malesef sizi sevmiyor o nedenle şimdi değilse de ilerde bışanmayı düşünün tabi önce çalışmaya başlayın çocuk sz büyüyünce

otursun o baksın çocuğa, evi temizlesin, temizliği yemeği ütüsü hepsiyle ilgilensin siz de kendinize bakın. o zaman görsün dünyanın kaç bucak olduğunu. hadsiz herif

İnanın ben de kendime o kadar kızıyorum ki… İnsan aşık olunca gözü görmüyormuş düşünmüyormuş bunları, keşke böyle yapmasaydım… şimdi ilk önceliğim hemen bir iş bulup çalışmak, sonra da kendimi önceliğe koyup onun ne düşündüğünü önemsemeden hayatıma bakmak… Ben hep çok güzel paralar kazandım ve ilk defa çalışmadığım bir süreçten geçiyorum, bunun beni bu kadar köşeye sıkıştıracağını düşünmemiştim. Ekonomik özgürlüğü olmayacak bir yere gitmeyin kızlar beni örnek alın ders alın…

Tam olarak bunları söylemeye gelmiştim.

Geçen gün bir yerde okudum, "yanlış insanın hayatında melek olsan kanat sesinden rahatsız olur".
Eşiniz kötü birisi, yeni anne olmuş bedeni hayatı herseyi değişmiş bi kadına vicdanlı olan insan seni beğenmiyorum bakimsizsin demez. İki gün sonra çocuğunuz büyür siz yine eski hayatınıza dönersiniz ama bu adam değişmez.
Madem sizi evde iyi görmek istiyor evde iş yapsın temizlikte yardımcı kadin tutsun. Sizde süslenip gezin.
Ama bu zihniyettiki bi adamla nasıl evliliğe devam edeceksiniz bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…