kocam başkasına aşık inkar ediyor

Kadinle sen konustuktan sonra o kadin esinke arkadasligini bitirmedi mi?

o kadına güvenmeyin derim ayrıca konuşsanız ne olacak ki. eşinizin kafası karışmış olabilir ya da bu durumdan sıkılıp kafasını dinlemek istiyordur.biraz zaman verin ve daha fazla kendini önemli hissettirmeyin.

evli bir erkek spor salonuna gidiyorsa orada bir sorun vardır. günümüzde kas yapmak kadınları etkilemekle eş değer. spor salonları erkeklerle dolup taşıyor.
Çok saçma bir tutum bende 13 yıllık evliyim spor yapıyorum spor salonunda yüzmeye gidiyorum eşimde aynen ama birbirimizi aldatmıyoruz. Üstelik kaslarımızda vaaaar

Keşke eşinizin fake hesabından kadına mesaj atsaydınız sanki eşinizmişsiniz gibi konuşsaydınız o zaman anlardınız.
Bir daha böyle bir şey yakalarsanız denersiniz

bende aynen 40 yaş sendromunda olduğunu düşünüyorum belkide o ortam ordaki insanların rahatlığı hoşuna gitti

Kusura bakma canım ama sen eşine neredeyse hak vereceksin, ve bosanacagini hiç sanmıyorum aldattigina ihtimal bile vermiyorsun bence. Başlığı değiştir başkasına aşık olan Kocami eve nasıl baglarim. Çünkü derdin bu.

Kocan açıkça demis istemiyorum seni diye kadına sakin inanma hepsi numaradir, güya seni kontrol altında tutmak için. İnanma arkadaşım rol yapıyor kadin

Keşke eşinizin fake hesabından kadına mesaj atsaydınız sanki eşinizmişsiniz gibi konuşsaydınız o zaman anlardınız.
Bir daha böyle bir şey yakalarsanız denersiniz
e öyle yaptım zaten normal normal hatta o gün yakaladığım gün açmış kadın kapat arkadaşım yakalanırsın diyor normal normal konuştuk kadına sonrada o bendim dedim

yoo hiç öyle bir düşüncem yok ben yanılıyor olabilirmiyim diye sorguladım başlığıda bilhassa dikkat çekmek için öyle yazdım

Ah ahhh bu tarz değişiklik bir anda iyi olmuyor erkeklere gözleri açılıyor resmen.Bu duyguları da geçer gider siz ayrılın yolunuza bakın eden bulur,yaşattığını çeker.

Ben spor yaptigim dönemlerde hocalar disinda kimseyle konusup selamlasmazdim.
Zaten her gittigimde farkli grup oluyodu ve herkes sporunu yapiyordu. Oyle tanisip kaynasma ortami da olmuyodu pek.
Bazi insanlar cidden araniyo demekki.

Sizin rahatsiz oldugunuzu bile bile kadinin konusmasi da ilginc. Isyeri degilki orasi cok kolay selam sabah kesilir boyle ciddi bir durumda.
Kadin masum mu degil mi bilemem ama cok rahat bi tip oldugu kesin.

Esiniz de orta yas krizinde belliki o yaslarda cogu erkegin gozu disari kayiyor. Ve firsat bulurlarsa aldatiyorlar.
Suan aldatmamis bile olsa niyetinin ne oldugu cok acik ortada.
Bence bi terapistle de konusup oyle karar verin.

Evliligi bitirip duzeninizi bozmaya korkuyor gibi geldiniz bana.

yoo hiç öyle bir düşüncem yok ben yanılıyor olabilirmiyim diye sorguladım başlığıda bilhassa dikkat çekmek için öyle yazdım

İyi de canım beraber tatile gidecektik artık olur mu falan diyorsun, şunu netlestirelim aldatsa da aldatmasa da haklı sensin. Aldats a da aldatmasa da bosanman gerek çünkü adam seni istemiyorum diyor ve başka bir kadın için seni kırıyor. Maddi durumun varsa çek git, yoksa hiç bu konuyu irdeleme. Çünkü net adam seni aldatiyor.
Sevgilim in biri bana da böyle yapmıştı resmen beni psikopat ilan etti millete. Ugrastim ispatladim yedi duvele de rezil ettim. Şimdi sorarsan hiç degmezmis diyorum suphelendigim ilk an çekip gitmeliydim. Sen öyle yap, kızıyorum çünkü çok iyi niyetli sin ve hissettiklerini çok iyi biliyorum.

Inanin su saatte yazmaya erindim ama yinede yazicam ya konu sahibi belliki daha once hic aldatilmadin ben aldatilmis bi kadin olarak sunlari yazicam iyi dinle o cok guvendigimiz es ile karsi cins oyle bi plan kuruyolarki aklin almaz mesela ornek adam diyoki hafta ici is yerindeyim yaz cumartesi pazar evdeyim mesaj atma arama gibi agiz birligi yapiyolar yani yutturabilirlerse kadin eger iyi biri olsa derki ya adamin karisi benden rahatsiz dahada ileri gitmeyim der tutupda adamin sahte ins eklemez yani anladinmi sunu unutma kadinin dusmani erkek degil yine kadindir yani hemcinsler birbirlerinden intikam almaktan aci cektirmekten zevk aliyolar halbuki ikiside kadin ama biri saf digeri ise disiligini kendi ustunluguny meydana cikarmiya calisiyo egosu tavan yapiyoo boylece zirveye ulasiyolar evli bekar olmasi hic fark etmiyo umarim anlatabilmisimdir yani kisacasi kadina inanmaa

woah

flörtleşmeyi aldatılmaktan saymıyorsanız henüz aldatılmamışsınız..
ikiside birbirinden etkilenmiş kadın kendini frenliyor eşin yüz bulsa kadına koşacak .. ancak kadınında hoşuna giden bir durum var ortada yoksa onca rezillikten sonra iletişimi kesmesi lazım..
yani işiniz kadının insafına kalmış , kadın bir noktada kendine hakim olmayı başaramadığı anda aldatılmış olacaksınız..
koskoca adam kadını takip edebilmek için ergen gibi fake hesap açmış..
eşiniz o kadın aşık ve sizden vazgeçmiş çoktan..
açık açıkta söylemiş zaten..
inkar ettiği bir durum yok ortada bence..

Benimde aynen basıma geldi ve sana anlattım sende buradan pay biç, ya kocanı dizginle yada sal gitsin.
Adam çıkmaz senin kocandan bence uğraş verme boşuna.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…