kocam başkasına aşık inkar ediyor

Sizin eşiniz samimi olmak istiyo demekki , hergün onunla gitmiyo sonucta spora muhabbet etmek zorunda değil ki.. Allah kimsenin başına vermesin büyükte konusmak istemiyorum benimde evladim var ama bu kadar seyden sonra ben asla daha didikleyip kendimi sinir hastasi etmezdim , eşimide ebediyen spor salonuyla yalniz birakirdim yani
öyle olacak zaten bu saatten sonra çok zor düzelmek düzeltmek

Buna benzer birsey yasadim. Yapan hep inkar ediyor. Kabul edeni gormedim henuz.Seni de ruh hastasi olmakla sucluyorlar ama onlar kendilerine ceki duzen vermedikleri gibi daha da futursuzca davraniyorlar. Bosandim. Oglumu da alip yepyeni bir hayata basladim. Sinir katsayimi bos yere yipratmisim. Ne halleri varsa gorsun. Ne yapiyorlar ilgilenmiyorum bile.

Buna benzer birsey yasadim. Yapan hep inkar ediyor. Kabul edeni gormedim henuz.Seni de ruh hastasi olmakla sucluyorlar ama onlar kendilerine ceki duzen vermedikleri gibi daha da futursuzca davraniyorlar. Bosandim. Oglumu da alip yepyeni bir hayata basladim. Sinir katsayimi bos yere yipratmisim. Ne halleri varsa gorsun. Ne yapiyorlar ilgilenmiyorum bile.
bende boşanıp huzura ermeliyim kafayı yedimi düşündürtüyor bana çünkü

bende boşanıp huzura ermeliyim kafayı yedimi düşündürtüyor bana çünkü
Yine de ani karar vermeyin. Iyice dusunun. Sanirim 40 yas sendromu yasiyor esiniz. Flort donemini mi ozledi ne? Baskasinin ilgisi hosuna gidiyor olabilir. Bir de erkekler avcidir. Tum sorumluluklari alip ona birsey birakmadiginizda, onu avci konumundan cikardiginizda da baskalarini takibe baslayabiliyorlar.

Yine de ani karar vermeyin. Iyice dusunun. Sanirim 40 yas sendromu yasiyor esiniz. Flort donemini mi ozledi ne? Baskasinin ilgisi hosuna gidiyor olabilir. Bir de erkekler avcidir. Tum sorumluluklari alip ona birsey birakmadiginizda, onu avci konumundan cikardiginizda da baskalarini takibe baslayabiliyorlar.
bende aynen 40 yaş sendromunda olduğunu düşünüyorum belkide o ortam ordaki insanların rahatlığı hoşuna gitti

Kadına inandın kadın samimi geldi öylemi...kocanada samimi gelmiş canım demekki herkese aynı numara...zaten bukadar saf olduğumuz için bunlar başımıza geliyor...
Öle deme benımde başıma geldi,eski işyerımde,adamın karısı benı aradı,ama adam benı sadece ıkı kez aramıştı,cidden iş için,kadın ağlamalar senı rezil etcem demeler,kımsın sen demeler,zor bela ınandı kadın,bende salak gıbı kadına acıyp ınanması için elimden geleni yaptım,

Öle deme benımde başıma geldi,eski işyerımde,adamın karısı benı aradı,ama adam benı sadece ıkı kez aramıştı,cidden iş için,kadın ağlamalar senı rezil etcem demeler,kımsın sen demeler,zor bela ınandı kadın,bende salak gıbı kadına acıyp ınanması için elimden geleni yaptım,
işte bende o şekil aradım kadın imkansız düşündüğünüz gibi bir şey yok arkadaşız diyip duruyor

Bunca yıl spor salonuna giderim,yapmadığım spor kalmadı,nerdeyse haftanın her günü,daha ne bir erkele tanıştım,nede arkdaş oldum salonda,paso spor yaptım,selam berdim geçtim,bu mıllet enteasan vallahi,,hayor hiç bana asılanda olmadı,çokda güzelim,bacım sporsalonu ile ilgisi yok,bu adam orda bulmasa başka yerde bulacaktı,salonda denk gelmiş,çok geçmiş olsun

Dedigim gibi ani karar vermeyin. Bir de evliliginizi monotonluktan cikarmaya calisin. Beraber tatil plani yapabilirsiniz. Bir de bu yolu deneyin. Bakalim hala boyle devam edecek mi. Bu arada kendinize bakmayi da ihmal etmeyin. Salmayin kendinizi. Kendinize baktiginizda sizin de moraliniz duzelecektir. Onceligi kendinize verin ve asiri fedakar olmayi birakin. O kadinla gorusmeyin.
bir de bu yolu deneyin. Baktiniz olmuyor o zaman dusunursunuz. Gerci 40 indan sonra azani tenesir paklar derler ama umarim sizinki duzelir ve bir yuvasi oldugunun farkina varir. Baktiniz olnuyor daha fazla yipranmamak icin ayrilirsiniz. En azindan ben denedim dersiniz. Bitecek diye de korkmayin. Unutmayin korktugumuz hep basimiza gelir. Biterse de bitsin gozuyle bakin. Kaybetmekten korkmayin. Korkarsaniz kaybedersiniz.

Canım boşver üzülme sen ne kadar engel olmaya kalksan da o bir şekilde yolunu bulup tekrar o kadını takibe başlıyor şimdiden sonra da ne kadar engel olmaya kalksan da yine aynısı nı yapabilir

Dedigim gibi ani karar vermeyin. Bir de evliliginizi monotonluktan cikarmaya calisin. Beraber tatil plani yapabilirsiniz. Bir de bu yolu deneyin. Bakalim hala boyle devam edecek mi. Bu arada kendinize bakmayi da ihmal etmeyin. Salmayin kendinizi. Kendinize baktiginizda sizin de moraliniz duzelecektir. Onceligi kendinize verin ve asiri fedakar olmayi birakin. O kadinla gorusmeyin.
bir de bu yolu deneyin. Baktiniz olmuyor o zaman dusunursunuz. Gerci 40 indan sonra azani tenesir paklar derler ama umarim sizinki duzelir ve bir yuvasi oldugunun farkina varir. Baktiniz olnuyor daha fazla yipranmamak icin ayrilirsiniz. En azindan ben denedim dersiniz. Bitecek diye de korkmayin. Unutmayin korktugumuz hep basimiza gelir. Biterse de bitsin gozuyle bakin. Kaybetmekten korkmayin. Korkarsaniz kaybedersiniz.
çok güzel yazmışsınız zaten bakımlı bir insanım ama yetmiyor anlaşılan ara ara kışın bile hafta sonu tatiline çıkarız kızı anneanneye bırakıp trmmuzda gene yaz tatili için rezervasyon yapmıştık ama bilemiyorum bu saatten sonra ne yapabilirim uyumak istiyorum ve uyandığımda kabus olmasını diliyorum ama olmuyor maalesef

X