kocam başkasına aşık inkar ediyor

Kadın ne ayak evli adamla.. arküdas ayağı... ayağiderler kesin net konusn çıksn defolsn

evli bir erkek spor salonuna gidiyorsa orada bir sorun vardır. günümüzde kas yapmak kadınları etkilemekle eş değer. spor salonları erkeklerle dolup taşıyor.
Ne alakası var ya. İnsanlar kolestrol,bel fıtığı,boyun fıtığı gibi sebeplerle de egzersiz yapmak zorunda oluyor. Direk bütün erkekler şöyledir Etiketlemesi ne kadar yanlış

Kadının bi suçu yokmuş kocan kendi kendine gelin güvey olmuş beğenmiş bakıyomuş gibi geldi bana. Ama her ne olursa olsun adam sizi istemiyorum demiş.Buna karşılık ağır bi tavır göstermeniz gerektiği kanaatindeyim.

evli bir erkek spor salonuna gidiyorsa orada bir sorun vardır. günümüzde kas yapmak kadınları etkilemekle eş değer. spor salonları erkeklerle dolup taşıyor.
Ben bu düşünceye hiç katılmıyorum. Bir insan evli bekar fark etmez fit görünmek için de sağlıklı olmak için de spor yapabilir. Kadın erkek fark etmez. İnsan aynaya bakında kendinden memnun olmak isteyebilir. Sağlığı yerinde olsun, dinç olsun, metabolizması verimli çalışsın, enerjik hissetsin isteyebilir. Spor yapmıyorsanız bu faydalarını hiç görmediyseniz belki bu yüzden öyle düşünüyorsunuzdur. İlle salona gitmesine gerek yok tabi insanın, ama gidebilir de, ne sorun olabilir bunda? Kendisini salsa bedenen değil de ruhen çöküyor insanlar en başta. Bunu engellemede spor gerçekten çok etkili oluyor.

gspasiflora sizin en baştan beri tavrınızı pek doğru bulmadım. Hele ki kadın ile iletişime geçmeyi ben hiç onaylayamıyorum. Keşke daha olay yeniyken daha sakin bir tavır takınmış olsaydınız. Belki ortada hiçbir şey yokken adamı yaptıklarınızla kendinizden uzaklaştırmışsınız, aklına iyice sokmuşsunuz gibi geldi bana. Bu noktada bence başkasına aşık fikrinden de çıkın derim, artık bir başkası değil sorununuz, eşinizin size olan duyguları ve söyledikleri. Açık açık istemiyorum demiş size. Bu konu daha önemli. Ama siz o noktaya takıldığınızdan başkasına aşık olmasına yoruyor, kendinizdeki hatayı göremiyorsunuz bence. Sağduyulu davranmayarak bu sonucun ortaya çıkmasında sizin de etkili olduğunuzu düşünüyorum.
Keşke o spora başladığında siz de bir hobi edinseydiniz, ya da siz de spora başlasaydınız. O zaman kocanızı mercek altına alma ihtiyacı duymayacağınızdan, kendinize odaklanacağınızdan, olay bu kadar tırmanmazdı diye tahmin ediyorum. Aşmak istiyorsanız bir terapiste gitmenizi öneririm. Bu noktadan sonra birbirinizi suçlamadan nasıl iletişim kurabilirsiniz, hiç bilemiyorum, zor bence, umarım yardım almaya ikna edebilirsiniz eşinizi.

Son düzenleme:
Hiçte samimi olma kadınla.Neler duyuyoruz arkadaş ayağına sevgilisinin karısıyla arkadaş olanlar,ağzını arayanlar..O adamın burnundan fitil fitil getirirdim.Aynı şeyi ben yapsam nasıl olurdu .Sporda tanıştığım erkek arkadaşlarımla

Bende katiliyorum corabini goturup kirliye atmayan adamlar spor salanuna gidiyor. Zaten sekil A dada gorundugu gibi adam kadina resmen yuruyor bence aksi halde gizli istgrm hesabi acmazdi kadinda yollu bence basta rahatsiz oldugunu belirtmene ragmen esini tekrar eklemis ve paylasimlarini begenmis bence sende polyanayi oynama

Sadece merak ettim evli oldugunuz adamla konuşmak yerine neden kadınla muhattap oluyorsunuz şahsen ben boyle birseyden suphelensem kadini asla arayip sormazdim yada uyarmazdm.! Cnku boylelerinin hosuna gider.
Ayrca bunu neden soyluyorum. Bundan bikac sene once beni bir kadin aradi adimi soyledi sonra benim kocamla senin ne iliskin var dye sordu şok oldum. Tanimiyorm ddm rehberinde numaran adinla kayitli dddi. Bende bu iliskimiz oldugunu mu gosteriyor dedim. Ama soklardaym...!!!
Sonra kadin kapatti bende bu olayi hic unutamadim.
Yani sahsen benim kocam ve ben ya ogrenmemis gibi davranicam ya anladigm an bosanacam bilemedin rest cekicem. Ama kadinla asla muhattap olup kendimi kucuk dusuremem. Yanlis anlamayn bu bnm dusuncem...!

Arkadas vucut geliştirme olarak anladı sanırım, oyuzde oyle yazmış olabilir. Oysa tabi ki herkes spor salınuna saglık ıcın de olsa gıder gelir. Bu arada kesinlikle haklısınuz, kadını aramakla cok buyuk hata etmış. İlişkiyi Meşrulastırmış bir nevi. Adamın korkacagı utanacagı varsa da artık kalmamıstır. Zor bi duru m allah yardımcısı olsun

Sok oldum ama size iyi niyetli misiniz saf misiniz anlamadım. Bazen insanın basıreti bağlanıyor diyorlar doğru galiba kadın iyi niyetli olsa ne olur olmasa ne olur...

Akıllı is guc sahibi bir kadınsıniz anladigim kadari ile.. şimdi size bu lafları söyleyen gözü dışarı kaymis bir adamla lütfen ayrılın kadınlık gururunuzu unutmayım. Beyefendi Kürkçü dükkanına döndüğünde sizi asla bulamasin. Kart horoz ya

işte bende o şekil aradım kadın imkansız düşündüğünüz gibi bir şey yok arkadaşız diyip duruyor
Ne arkadaşı yahu adama selam vermemesi lazım bu durumda.

biraz gurur nolur biraz gurur hicmi kalmadı birak kocani hayır yok ondan.seni sevmeyen adamı napcan birak ipini sal gitsin anca gider....

Spor yapmayamı gidiyorsun evli adamlarla arkadaş olmaya mı.Birde nişanlısın.İnsan az ilerisini görebilmeli mesafeli olmalı[/QUOTE]

biraz gurur nolur biraz gurur hicmi kalmadı birak kocani hayır yok ondan.seni sevmeyen adamı napcan birak ipini sal gitsin anca gider....
Adam seni sevmiyorum boşanacağım demiş daha ötesi var mı aldatsada aldatmasa da önemli değil bu saatten sonra. Yolla gitsin hem suçlu hem de zeytinyağı gibi üste çıkıyor.

Öncelikle Allah yardımcınız olsun şu mübarek günlerde ve her ne olacaksa sizin lehinize olsun inşallah.. Ayrılmak, bir yuvayı yikma düşüncesi öyle ağır öyle zor geliyor ki insana.Onca yıllık emeği bir çırpıda çöpe atmak.Tüm hayatının değişecek olması, sancılı süreçler..Yepyeni bir hayata tutunmak,yeni sayfa açmak..söylediği sözleri yutun ,unutun diyemem.Ama biraz onunla ilgilenmeyi kesin,görmezden gelin.kendilerini bulunmaz Hint kumaşı sanıyorlar,biri kuyruk salladı diye..Halbu ki biri evli,diğeri de nisanliymis.ikisinin de ahlak durumu bellli çok yazık.. Böyle adamlardan hayir gelir mi gelmez.yapabiliyirsaniz bir sure sensiz kalın,ayrılık fikrine de alistirin kendinizi...hiç olmaması gereken bir şey ama böyle yapmayı tercih ediyorlarsa onların bileceği iş,nasıl engel olabilirsiniz ki.artık sizinle ilgili bir gelecek düşünmüyorsa,sevmiyorsa ne gelir elden.size tavsiyem küs kalmayın ,görevlerinizi yerine getirin,kendinize bakın,gerisi ona kalmış..hatasını anlayıp pişman olabilir ya da gerçekten iyice yoldan çıkar..Hayırlısı olsun hakkinizda.,zor zamanlar ama geçecek Allahın izniyle...

Bu erkekler ne kadar vefasız,vicdansiz elinin kiri mantığıyla her şeyi kendinde hak görüyorlar...Keske kiyamet kopsa,herkes hesap verse...su dünya da tek görmek istedigim sey,bize aci cektiren herkesin cezasini bulmasi.İnsanoglu aceleci iste...bizim gibilerin payina dusen de sabir. Allah sabrimizi artirsin, ve tez zamanda suları berraklastirsin inşallah..

Öyle kötüyüm ,öyle zor zamanlar ki..acılarım kalbime hapsolmuş,nefes alamiyorum artık... İnsan nedir,nasıl böyle yapar, aklım almıyor.. Dua etmekten başka silahım yok.çok şükür rabbime güveniyorum

bende öyle düşünüyordum işte hiç bir sakıncası yok çünkü bağnaz değilim ama işte her gün birlikte olununca ister istemez demekki bir samimiyet oluşuyor
Bunun bağnazlıkla alakası yok, gördüğünüz gibi etkilenilebiliyor, erkekler ayrı kadınlar ayrı spor yapılınca bağnaz mı olunuyor, o şekilde bir salona gitseydi bunları yaşamazdınız.
Yapan her yerde yapar diyenler var evet niyeti bozuksa yapar ama siz yazmışsınız, 21 sene boyunca görüştüğü arkadaşlarını bilirim gittiği yerleri bilirim diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…