kocam başkasına aşık inkar ediyor

Bana dediği laf şu benim peşimden benim her hareketimi takip ediyorsun insanlara rezil ediyorsun hep bir açık arama derdindesin o kadınla benim aramda bir şey yok sadece arkadaşız (çok klişe) ama sen beni takipten vazgeçmiyceksin bu olaylar dışındada her konuyu bana soran danışan evde olduğu zaman bütün gün film izler yada dışarı beraber çıkarız yada bildiğim arkadaşlarının yanına gider şunu anlamıyorum ben hangi arada derede yapıyor vakit yok birde kadınla ben oymuş gibi mesajlaştım kadın normal naber nasılsın diye konuşuyor eşine kızına iyi bak işte nişanlısı için öyle bir iki cümle kendi annesinin hastalığı için bir iki böyle konuştular eşim sanarak konuştu

Gerçekten eşinizi rezil etmişsiniz yalnız ve kadının nişanlısı var diyorsunuz . Sanırım biraz abartmış ve eşinizi kendinizden soğutmuşsunuz .

Gerçekten eşinizi rezil etmişsiniz yalnız ve kadının nişanlısı var diyorsunuz . Sanırım biraz abartmış ve eşinizi kendinizden soğutmuşsunuz .
işte evet rezil olduğunu kadının karşısında küçüldüğünü özgüvenini yerle bir ettiğimi söylüyor bütün salon kadının arkadaşlarınada söylrdiğini düşünüyor

evli bir erkek spor salonuna gidiyorsa orada bir sorun vardır. günümüzde kas yapmak kadınları etkilemekle eş değer. spor salonları erkeklerle dolup taşıyor.
evli bi erkek spor yapamaz mı yani benim eşimde gidiyo kastan ziyade kilo vermesi şart evde düzenli yapamıyo salon olunca biraz mecburi oluyo kilodan sonra biraz kas yapmasinida ben isterim etraftan önce insan eşine iyi gözükmeli diye düsünüyorum, herkes bir olamaz

Belli bir yaştan sonra sendroma girip ne halt edeceklerini şaşırıyorlar , yok spor salonu , yok yırtık kot pantolon , yok saç bakımı , yok cilt bakımı
Valla geçmiş olsun , Allah eşini ıslah etsin

Kadin aramizda birsey yok arkafas diyor. Madem senin arkadasligin evlilikte huzursuzluk yapıyor ozaman adama desin ben seninel artik arkadas olmak istemiyorum huzursuzluga sebebiyet vermek istemiyorum desin. Tabiki bu kadinin sorumlulugundan cok erkegin sorumlulugune dusen birsey. Ama o da duyarli olabilirdi.

Valla bazen su erkekleri dunyadan yok edesim geliyorm utanmaz boyu kadar kizi var. Kizindanda utanmiyormadem kadin erkek karisik spor. Sende cekseydin soyle seksi spor kiyafetleri kocana, bende spor yapacağım karisamazsin. Madem kadin erkek arkadas olabilir ben bagnazim. Ozaman bende arkadas edinirim. Nasilsa sorun etmiyorsun.
Terbiyesiz adam

Konu sahibi sende keşke kadını aramasaydın ve kadının samimiyetine de inanmiyorum. Allah muhafaza birinin eşi beni arayacak böyle bi şüpheyle utanirim yani asla yaklaşmam o adama da o saatten sonra. Millette ar kalmamis. Aşık olduysa da neden inkar ediyo madem başkasında aklı, senin hayatını niye zehir ediyo bahanelerle boşanmaya getirmek lafı cok komik gerçekten. Sende boşa zaten öyle bi adamı yıllarına yazık olmuş

işte evet rezil olduğunu kadının karşısında küçüldüğünü özgüvenini yerle bir ettiğimi söylüyor bütün salon kadının arkadaşlarınada söylrdiğini düşünüyor

Siz zaten eşinizin hesabına hakimmişsiniz ve neyi beğendiğini takip ediyormuşsunuz . Kadınla görüşmeden gizliden takip etseydiniz keşke . Sizin bahsettiğiniz durumlar benim face 'imde uzun süre tanıdığım abilerimde de var ki paylaştıkları şeylerle alakaları yoktur . Fakat siz çok üzerine gitmişsiniz . Kaç yıllık evlilik üzüldüm .

Siz zaten eşinizin hesabına hakimmişsiniz ve neyi beğendiğini takip ediyormuşsunuz . Kadınla görüşmeden gizliden takip etseydiniz keşke . Sizin bahsettiğiniz durumlar benim face 'imde uzun süre tanıdığım abilerimde de var ki paylaştıkları şeylerle alakaları yoktur . Fakat siz çok üzerine gitmişsiniz . Kaç yıllık evlilik üzüldüm .
yani biraz fazla kurcaladım çok karıştım ama bunu hakettiğimi düşünmüyorum

o kadınla muhabbetini kes güzelim samimiyetine inansanda seni saf yerine koymasına izin verme!! eşinede söyle seçim yapsın. '' ya ben yada o kadın'' arkadaşca kardeşce herneyse konuşmanı istemiyorum diyeceksin. başta tavrını koymamışsın yakında yatakda yakalarsın haberin olsun..

Kadin aramizda birsey yok arkafas diyor. Madem senin arkadasligin evlilikte huzursuzluk yapıyor ozaman adama desin ben seninel artik arkadas olmak istemiyorum huzursuzluga sebebiyet vermek istemiyorum desin. Tabiki bu kadinin sorumlulugundan cok erkegin sorumlulugune dusen birsey. Ama o da duyarli olabilirdi.

Valla bazen su erkekleri dunyadan yok edesim geliyorm utanmaz boyu kadar kizi var. Kizindanda utanmiyormadem kadin erkek karisik spor. Sende cekseydin soyle seksi spor kiyafetleri kocana, bende spor yapacağım karisamazsin. Madem kadin erkek arkadas olabilir ben bagnazim. Ozaman bende arkadas edinirim. Nasilsa sorun etmiyorsun.
Terbiyesiz adam
aynen katılıyorum

evli bi erkek spor yapamaz mı yani benim eşimde gidiyo kastan ziyade kilo vermesi şart evde düzenli yapamıyo salon olunca biraz mecburi oluyo kilodan sonra biraz kas yapmasinida ben isterim etraftan önce insan eşine iyi gözükmeli diye düsünüyorum, herkes bir olamaz
bende öyle düşünüyordum işte hiç bir sakıncası yok çünkü bağnaz değilim ama işte her gün birlikte olununca ister istemez demekki bir samimiyet oluşuyor

alaka. spor salonuna gidip kas yapmak. konu başlığı da erkeğin orada ki kadınlarla ilgilenmesiyle alakalı. bence çok alaka var.

Alaka kurmak isteyen için var
20 yıl profesyonel spor yaptım, o kas yapmak için debelenen gurubun içinde çok uzun yıllar kaldım
Spor kulüpleri avcılık yapılan yerler değil, bazen çıkar konu sahibinin eşi gibi adamlar kısa zamanda deşifre olup dışlanırlar
Sporla kasla ilgisi yok durumun, ahlakla alakası var
Üstelik 20 yıl evliliğin üzerine , 40 yaş üstü adamlar ne kası yapacaklar allasen, delikanlı olsalar neyse =))

16 yıllık evliyiz bir kızımız var 14 yaşında evlenmeden önce de beş senemiz var 21 senedir beraberiz bu zamana kadar daha doğrusu son bir seneye kadar aklımın ucuna dahi gelmezdi bunları yaşayacağım eşim üç dört senedir spora başladı spor salonu kadın erkek karışık dediğim gibi son bir senedir orda bayan arkadaşları oldu bunları facebook a instagrama ekledi önce şaşırdım sonra normal olduğunu nu düşündüm ama dikkatimi çekti bir kadını hep beğeniyor bakıyor sayfasına filan fazla içimde tutamadım şiddetli bir kavga ettik ve ben onun sayfasından o kadını çıkarttım engelledim bana kadın erkek normal arkadaşta olabilir sen sığ düşünüyorsun martavallarını okudu neyse spora giymeye devam bana bir şey anlatmıyor ben sormuyorum böyle bir zaman devam etti fakat bunda bir değişiklikler var bana ağlak dediği şarkıları dinliyor arabada özlü sözler indiriyor telefonuna filan neden diyorum hoşuma gitti diyor bu arada o kadının telini almış müşteri gibi kaydetmiş yakaladığım gün kadını aradım kadın sadece arkadaş olduklarını aralarında benim düşündüğüm gibi bir şeyin imkansız olduğunu söyledi benim ki bana tripler felan rezil ettin beni demeler kadını onun telefonundan engelledim konuşmuyoruz diyor merhaba merhaba ama bir şeyler hissediyorum ben bu ramazanda evde işe çıkmıyor beraberiz kadın her yerden engelli ya kadının kendi instangramımdan bakim diye bakıyorum arada ve bingo benim adam hayatta yapmaz dediğim şeyi yapmış açmış bir sahte instagram kadını takip ediyor kadında onu tabiki delirdim ben kadınla konuştum kadın dedi brnde şaşırdım bu sabah geldi ama bizim aramızda gerçekten bir şey yok siz sakin olun beni sevmediğiniz için yapmış olabilir ben sakin olamadım yüzüne vurdum bana demrzmi senin görüceğini biliyordum seni denemek için yaptım hayda ondan sonrda ben artık seni istemiyorum sevmiyorum boşanıcam senden dedi neymiş efendim hep onun peşindeymişim açık arıyormışum bıkmış artık bence kadına aşık kadın ona aşık değil ama öyle arkadaş ayağına yüz veriyor bu da herhalde benden boşanıp onun peşinde koşacak ne yapacağımı bilmiyorum neye inancağımıda bu arada kadınla konuşmaya başladık kadına inandım ben samimi bi kadın

Keşke kadınla görüşmeseydiniz, kendinizi çok kötü bir duruma düşürmüşsünüz
Üstelik bunca yüz göz olmadan sonra ilişkiniz nasıl toparlanacak, aldattığını kanıtlasanız ne yapacaksınız, pek boşanma niyetiniz yok gibi, adama gereksiz bir cesaret vermişsiniz
Sevmediğini , istemediğini söylemesi bence ilişkide son nokta, bu laflardan sonra tadı olmaz bir daha

bende öyle düşünüyordum işte hiç bir sakıncası yok çünkü bağnaz değilim ama işte her gün birlikte olununca ister istemez demekki bir samimiyet oluşuyor
Sizin eşiniz samimi olmak istiyo demekki , hergün onunla gitmiyo sonucta spora muhabbet etmek zorunda değil ki.. Allah kimsenin başına vermesin büyükte konusmak istemiyorum benimde evladim var ama bu kadar seyden sonra ben asla daha didikleyip kendimi sinir hastasi etmezdim , eşimide ebediyen spor salonuyla yalniz birakirdim yani

X