kocam artık beni arzulamıyor bu normal mi???

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
başkası için açtım konuyu ablam için daha doğrusu ablam okuyor anlattı bana bende sorayım dedim okuyor
ablan mi dedi ilk zamanlar her gün sevişirdik üstüme atlardi artik tik yok diye bizim de ablamiz var ama asla bilmek istemem yani böyle özel mahremini.
burada yazsak giyilebilir corap al, tv izlerken git ters cowgirl otur üstüne sürtün diye bunu ablana soyleyip sonra ablandan durum raporu alip "cok sagolun kizlar uc gunde uc kere yapmışlar" mi diyeceksin?
bence igrenc

Ay aynı anda aynı şeyi demişiz.
O yazdığı cümleler çok seksiyim çok fitim arzulardı beni.
Arzulama cümlesini kullanan kadın zaten kaç tanedir. Arzu kelimesi başlı başına erkek ergen ağzı
Yoo çok kullanıyor kadınlar.arzulanmak istiyorum eskisi gibi arzulanmıyorum falan

Yoo valla kullanılıyor.
Öf ferhans aç oku ilk mesajını asla bir kadının ağzından yazılmamış.
Ayrıca bizim de ablalarımız var günde şu kadar yapardık bu kadar yapardık şimdi arzulamıyor diye kardeşine anlatmazsın.
Ama bunlar sana ve çevrendekilere göre yanlış olabilir.
Çünkü sen tecavüzü güzelleyen, çok eşliliği döl üstüne döl seviyorum diye yazan bir insansın.
Sana göre her şey normal

başkası için açtım konuyu ablam için daha doğrusu ablam okuyacak cevaplayacak

başkası adına açılmadı soran cevaplayan benim hesap sadece kardeşimin
“Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar; başkası kullanır ve kural dışı yazı olursa forumdan uzaklaştırılırlar.”
Kuralına uymadığınız için üyelik iptal edilmiştir zira üyelik kimin adına açıldıysa sadece o kullanabilir, kaldı ki çift üyeliklisiniz, demek ki abla kendisine ait bir üyelik alabilirdi buna mani bir durum yoktu.
Kurallara uymadığınız için 2 üyeliğiniz de iptal edildi.
Ablanız KK’da konu açacaksa kendisine üyelik almalı.

Ayrıca tek üyelik alıp konuya abla kardeş yazamazsın, bir abla bir kardeş tek hesaptan yazıp durmuşsunuz rica ediyorum önce site kurallarını okuyun ve uyun.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…