kocam artık beni arzulamıyor bu normal mi???

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

empressgirl12

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2024
42
-4
ilk evlendiğimizde beni çok beğenip sürekli arzulardı.
her gün ilişki yaşardık düzenli bir şekilde her şeyime de aşıktı.
1.5 yıldır öyleydik ama 2-3 aydır istemiyor beni deli gibi arzulamama rağmen arzulamıyor beni.
koşuşturuyorum peşinden olmuyor yine de
aldatmadığından da kesin eminim bu arada.
acaba çok yapıp sürekli ona yaklaştığım için sıkıldı mı benden?
ayrıca çok bakımlı, fit bir kadınım da fiziksel bir kusurumda yok kendisi de diyor çok sexi ve çok güzel olduğumu.

Siz bekar değil miydiniz?

Kendisine sordunuz mu?

başkası için açtım konuyu ablam için daha doğrusu ablam okuyor anlattı bana bende sorayım dedim okuyor
Bu tarz yalanlar söylemenize gerek yok. Sevgilimle beraber oluyorum o yüzden açtım diyin açık açık. Geçen konunuzda sevgilinizle problemlerinizden bahsetmişsiniz o sebeplerden uzak duruyordur. Siz de tıp fakültesini kazanmak için üniversiteye hazırlanıyosunuz artık odağınız o olsun, sevgili işleri değil.

Kim bu kadar özel bir konuyu henüz üniversitede okuyan genç kardeşine sorar ki

ayyy bakireyim allah'tan ilişki de yaşayan bir tip değilim derslerime de çalışıyorum niye yalan söyleyeyim ki?
bir sürü kadın burda kızlık zarı diktirme hakkında soru soruyor herkeste saygılı bir biçimde cevaplıyor.
ablam sıkıntısını anlatınca açacağım dedim başlığı sende cevapla dedim.
ayrıca sanal bir yer kimseden de çekinecek değilim eğer sevgili adına sorsaydım.
şunlara bak ya

Sevgilin senden bıkmıştır artık heyecan duymuyordur tutkusu bitmiştir.
ablacığım bakireyim nasıl insanlarsınız sizz ya bir şey bilmeden direkt sevgili deme neyin nesi?
bu sitede gece gündüz sevgilimle şunu yaşadım bıraktı beni, kızlık zarı dikimi başlıkları açılıyor kalkıp sanal bir yerden mi çekineceğim

Bakire kardeşe cinsel hayat danışıyor yani ablanız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…