kocam artık beni arzulamıyor bu normal mi???

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kaçı kazanıyor?
Ortalama istatistiklere bak bence.
Eşim direkt bu işin içinde. Her zaman söyler mezuna kalıp da gerçekten başaran çok daha azdır. Daha zor çünkü okurken kazanmak daha kolaydır. Bilgiler tazedir ve daha yoğun bir eğitim alırlar çünkü
Mezuna kaldığın her sene şansın düşer.
Çünkü yeni mezunlar ve bir önceki senenin mezunları girer.
Her sene daha güçlü yeni rakipler demektir.
Bak bu sene derece isteyen bir öğrencisi geldi eşime. Yazdan okullar kapandığı gündem beri haftada iki gün sadece matematikten özel ders alıyor çocuk tatil bile yapmadı. Ki muhtemelen diğer derslerden de alıyordur. Haftasonlarında da dershanede çocuk.
İki senedir bu tempoda çalışan bir 12. Sınıf öğrencisi. Daha bu çocuğun tüm okulu bu şekilde hazırlanıyor.
Rakiplerin ablasının cinsel hayatını sorgulamak yerine bu şekilde çalışıyor haberin olsun

abla 495 puanlı bir fen lisesinde okudum.
bir de gün 24 saat yaaa fen lisesinden ben çıkışlıyım çoğu doktor hem tıp okuyup hem instagram fenomenliği yapıyor en gösterişli şekilde.
arkadaşlarım sosyal medya kullanıp azz ve düzenli çalışmayla tıp kazandılar.
sizler eğitim hayatınızda o seviyelere hiç zaman gelmediğiniz için ondan gözünüzde o kadar büyütüyorsunuz.

teyze sen ne diyorsun tıp sıralamaları 30 bin artık.
sınava 3 milyon öğrenci giriyor.
15-20 bin yapan öğrenciye tıp geliyor zaten gidiyorlar direkt.
sınav sistemi hakkında bir şey bilmeden konuşuyorlar ya
Yeğenim tıp kazandı 3 sene önce 10 bin sıralamayla. Sevgilisi 25 binle tıp kazanamadı dişçilikte. 20 binlik tıp hangisi bana söyler misin?

eşiniz bu işin içinde ama bir şey söyleyeyim mi !? çoğu öğrenci öğretmen sevmez çünkü öğretmen analizleri iyi olmaz genelde ve geçmişe göre yani dönemlerine göre konuşurlar.
ayrıca sanırım eşiniz kötü bir fen lisesinde çalışıyor benim okuduğum mezun olduğum lise 495 puanlı bir lise sadece yaşadığım bazı sıkıntılar ölümler yüzünden anca toparlanıp geçen seneden itibaren çalışma imkanı buldum ki sonuçta pek kötü olmadı 50 bin oldu.
millet 100 binlerden artık 10 bin vb. sıralamalara çekiyor, tanıdığım hemşire ablalar tekrar hazırlanıp tıp okuyor bunlar hala kalkıp bana kendi dönemlerine konuşuyor.
haliyle kalkıp eşinizin söylediklerine güvenip bana komik komik şeyler söylemeyin.
artık youtube ver, öğrencilerin çoğu dershane yerine internet üzerinden ders videoları satın alıp ilerliyor derece öğrencileri dahil.
bunlar kalkıp bana hala komik komik dershane diyor.
ayrıca özel derslere de ihtiyacım yok benim her şeyim tam sadece üstüne katıp ilerlmeleyim konularım bitmiş soru ve deneme çözüyorum sadece pratik eksikliğim vardı iyi günler

Yeğenim tıp kazandı 3 sene önce 10 bin sıralamayla. Sevgilisi 25 binle tıp kazanamadı dişçilikte. 20 binlik tıp hangisi bana söyler misin?
ağrı ibrahim çeçen 29 bin ile kapattı yani hemen hemen 30 bin sistem her sene hızla değişiyor lütfen bilmeden konuşmayın.
geçmişte olan şeyleri söylüyorsunuz sizler bana.

23 yaşındasınız. Dediğiniz gibi kolay olsaydı beş senede yapardınız zaten
Laf yetiştireceğinize oturun çalışın madem

23 yaşındasınız. Dediğiniz gibi kolay olsaydı beş senede yapardınız zaten
Laf yetiştireceğinize oturun çalışın madem
kolay zaten sadece ders çalışmadım sıkıntılardan dolayı ölüm tedaviler sonucunda bozulan ruh sağlığım anca kendime geldim geçen seneden itibaren günde 3-4 saat çalışıp bu sıralamayı yaptım bu sene daha da artırdım tempoyu.
ayrıca bana kazan potansiyeline yazık diyen bir sürü tıp okuyan arkadaşım, doktor var hala kalkıp böyle laflar kullanıyorsunuz bana.
ayrıca yaşımın hiçbir önemi yok herkesin hayatı farklı benim zamanımı da allah bu yıllara nasip etti.
sanki yaşım bir kusurmuş gibi ne yapayım benim suçum mu istedim mi hayatımın öyle olmasını

İnan kpss çalışırken 10 saat çalışınca uyku dahil hayattan cekilmis oluyorsun ne eğlencesi

Oha 50 bin ile iyi bölüm geliyor mu artık? Çok değişmiş sistem.

İnan kpss çalışırken 10 saat çalışınca uyku dahil hayattan cekilmis oluyorsun ne eğlencesi
abartmayın ya bu kadar ortaokulda 498 puanla fen lisesine yerleştim yaz tatilinde öğlen 1 de çalışmaya başlayıp gece 11'de bitirip sonra da dans etmeye gidiyordum hala da böyleyim.
enerjinizi çeken kpss hani atamalar düşük ya artık umutsuzluğunuz bu yorgunluğa sebep oluyor.
yoksa umutlu bir şekilde çalıştıktan sonra senden mutlusu yok

Çalışmasına gerek yok ki, o çalışmadan da başarabileceğine inanıyor. Otur sen çalış da tıp kazan teyze
eğitimci çok mu sinir ettim seni?
daha yazdıklarımı okuyamamışsınız sinirden ya da anlayamamışsınız.
ondan öyle bir cümle kullanmışsınız sanırım.
eğitimcisiniz lütfen sakin olun ayrıca tartışmayı bitirdim sizinle niye hala karışıyorsunuz demek ki zorunuza gitmiş bazı şeyler.

Kaç yıllık evli kadın, kocasının belki bir sağlık sorunu olduğunu düşünmeden cinsellik yaşamamış kız kardeşine bu konuyu mu açıyor?

Ne dedi sana "ablamm ben çok seksiyim" mi dedi? "Yanıyorum ablam" mı dedi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…