kocam artık beni arzulamıyor bu normal mi???

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
teyzeciğim 50 bin sıralamadan mezuna kaldım senin gitmek isteyipte gidemediğin bölümler geliyordu bana ama tıp için kaldım.
gün 24 saat bu arada 6 saat uyku, 8 saat eğlence, yemek, temizlik derken 10 saat bana kalıyor o ara çalışıyorum zaten.
zaman algınız nasılsa artık sizin.

Ay şu yeni nesildeki teyze diyerek ezdiğini sanma sendromunun bir sonu gelmeyecek sanırım.

Evladım, tıp fakültesine çok öğrenci hazırladık biz. Çocuklar telefonlarını aylarca ellerine almamak için ailelerine veriyorlardı. Yok öyle şu kadar saat uyurum bu kadar saat eğlenirim. Acı yoksa iyi okul yok rocky

demek ki o çocuklara kendine hakim olmayı, düzenli olmayı öğretememişsiniz :) eğitimcisiniz sonuçta.
ayrıca devir teknoloji devri çoğu öğrenci telefon, bilgisayarla youtube üzerinden hazırlanıyor sınava güncelleyin kendinizi.
ayrıca temel ile birlikte, fen lisesi çıkışlıyım sıfır bir öğrenci değilim.
günde 8-9 saat çalışıpta istediği yeri kazanamayan öğrenci de ne bileyim kapasitesinde sorun vardır herhalde.
sıfır olsaydım dediğinizde haklıydınız 14-15 saat çalışmam gerekirdi ama fen lisesi çıkışlıyım.

Ne alakasız şeyler yazmışsınız.buradaki kadınların bu tarz yobazca düşüncelerle işi olmaz.buradaki tek sorun başkasının hesabını kullanmak.

Ne alakasız şeyler yazmışsınız.buradaki kadınların bu tarz yobazca düşüncelerle işi olmaz.buradaki tek sorun başkasının hesabını kullanmak.
bende onu diyorum zaten burdaki kadınların bu tarz yobazca düşüncelerle işi olmaz haliyle niye yalan söyleyip sevgilim yerine kocam diyeyim.
kalkıp bana bunun üzerinden saldıranlar onlar ondan dedim
evet keşke ablam kendi hesabını açıp sorsaymış yanlış yaptım burda
teşekkür ederim mantıklı cevabınız için haklısınız dediğinizde ama hesap hazır olunca direkt sordum yanlış yaptım kusura bakmayın

demek ki, o çocuklara kendine hakim olmayı ya da düzenli olmayı öğretememişsiniz. :) eğitimcisiniz sonuçta(!)
ayrıca devir teknoloji devri. çoğu öğrenci telefon ya da bilgisayarla youtube üzerinden hazırlanıyor sınava. güncelleyin kendinizi!
ayrıca temel ile birlikte fen lisesi mezunuyum. sıfır bir öğrenci değilim.
günde 8-9 saat çalışıp da istediği yeri kazanamayan öğrenci de, ne bileyim, kapasitesinde sorun vardır herhalde.
sıfır olsaydım dediğinizde haklıydınız. 14-15 saat çalışmam gerekirdi ama fen lisesi mezunuyum.

bu hatalar fen lisesi mezunlarından çıkmaz.

Fen lisesi mezunusun, kk’ya gün aşırı konu açıyor günün yarısını burda geçiriyorsun, 23 yaşındasın hala sınava hazırlanıyorsun ve bu sene tıp fakültesine gireceğine inanıyorsun. Peki

23 yaşında 50 bin yapmıssın. Sınava 5 6 kere girmişsin. Bırak annen dersini versin ablana. 10 bin yapmak için 5 kere daha sınava girmen gerekecek bu gidişle.
geçen sene sınava hazırlanmaya başladım önceki hayatım ne yazık ki problemlerle geçti.
bir insanın hayatını bilmeden ne kadar da büyük bir özgüvenle konuşuyorsunuz.
geçen sene az çalışmama rağmen bu sıralamayı yaptım toparlandım çok şükür.

Çıkar

Artık ilçelere de fen lisesi açıldı. Sıralamayla falan girmiyorlar. Hepsi sürünüyor. Eşim ilçedeki çok da iyi olmayan fen lisesinde öğretmen fizik bilmeyen matematikten anlamayan öğrencisi var.
Üç beş tanesi düzgün yer kazanıyor kalanlar da mezuna kalıyor güya sıralamalar facia ama.
Fen lisesi bitiren tıp hedefleyen çocukların hiç biri de kadınlarklubünde zaman öldürmez bence. Zamanı yok çocukların

Ee tıpçıya koca da çok sexte. 1 yıl sonra düşünürsün

Konu sahibi eğitim kalitesinin geldiği son noktanın temsilcisi resmen

50 bin bahsettiğin iyilikte bir sıralama değil. O tıp için mezuna kalan çocuklar 15-20 binle sıralamaya kalıyor.
Kendini kandırma. 23 yaşında hala mezuna kaldım deme bari. Yaşıtların mezun oluyor üniversitelerden haberin olsun

günün yarısını burda geçirdiğimi siz nerden biliyorsunuz yoksa siz hayatınızla ilgilenmeyip gece gündüz burda mısınız? ki yok öyle bir şeyde baksam baksam max 30 dakika ki dün bakmadım bile.
ayrıca öğrencileriniz hem kimse çok üzüldüm kalkıp bir insanın yaşı ve eğitimi üzerinden alay ediyorsunuz neler yaşadıklarını bilmeden üstüne üstelik güncel neyin ne olduğundan haberdar olan bir tipte değilsiniz konuşmalarınızdan belli geçmişte kalmışsınız.
yıl 2024 kimse yaşına başına bakmadan üniversite sınavına girip istedikleri bölümlere yerleşebiliyor malum artık imkanlar çok geniş eskisi kadar dershanelere ihtiyaç yok youtube üzerinden direkt hallediliyor.
haliyle 30 yaşında bile okuyup kazananlar okuyor tıpı.

teyze sen ne diyorsun tıp sıralamaları 30 bin artık.
sınava 3 milyon öğrenci giriyor.
15-20 bin yapan öğrenciye tıp geliyor zaten gidiyorlar direkt.
sınav sistemi hakkında bir şey bilmeden konuşuyorlar ya

Ergenlik de bitmemiş belli ki. Neyse çok sıkıntı çekmezsin kendinden beş yaş küçüklerle “tıpı” okurken

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…