Kocam Aldatıyormuş...

Su bulandi bir kere ve siz o adama baktiginizda hep bunu hatirlayacaksiniz. Boyle bir iliski icinde olmaya deger mi seviyorsunuz diye kendinize ayip etmeye deger mi once bunu dusunun. Evet çocuklar kucuk fakat bosanan tek cift siz degilsiniz ve olmayacaksiniz da, hayat sizin hayatiniz oturup guzelce dusunun. Ha yok ben onsuz yapamam diyorsaniz da göze almaniz gereken cok sey oldugunu bilin.

2 yıllık mesajlar duruyor sanırım.
İlişkinin en başında güya kadının pas vermediğine kadar detay konuşmalar varsa çok daha fazlası o 2 yıllık mesajlarda vardır. Çok daha fazlasını gördüyseniz şu anki haliniz ama hala seviyorum demeniz normal ve inandırıcı değil.

2 yılda insanlar neler konuşur neler, girilmedi konu kalmaz. Hele ki işin içinde aldatma varsa cinsellikte vardır.

Bir yerlerde bir yalanlar söylüyorsunuz, arkadaşlara katılıyorum siz diğer kadınsınız.

Vazgeçin bu işten, ne siz ne de diğerleri hiçbiri kârlı çıkmaz bu işten. Mahallede küçükse adı çıkan siz olursunuz

Yok ya bazısı ilginçtir ki soğumuyor.. Benim bir tanıdığım 2 kez aldatıldı. İlki ne kadar sürdü bilmiyorum ancak 2.'si 2 seneyi aşmış bir ilişkiymiş. Kadın affetti, eşim artık bu kadar olmaz diyor, sinir oldu.. Kadında gurur olacak diyor..Ya affettin tamam onu da geçtim, barıştıklarinin 20.gününde instada aşk pozları.. Neymiş diğer kadına gıcıklık içinmiş, iyi de bu kadınla 2 sene her haltı yiyen senin kocan!!!
ayy şakaaa! nasil sogumuyorlar ki? insan yuzune bakarken, dokunurken falan midesi bulanir. nasil hazmediyorlar acaba

Eski nişanlimda beni aldatmıştı, aldattığı kız beni arayıp arayıp ' senden daha güzelim, daha akilliyim eziksin sen' deyip duruyordu 😂😂😂 böyleleri hem çok arsız, hem de çok salak oluyor.
2.kadin terkedilip asıl kadina
ayy şakaaa! nasil sogumuyorlar ki? insan yuzune bakarken, dokunurken falan midesi bulanir. nasil hazmediyorlar acaba
İçinde ne yaşıyor bilemiyorum ama hazmetmese herhalde dayanamazdı aynı evin içinde yaşamaya. Çocuklar için diyor, ama inanmıyorum, paylari elbette vardır çocukların ama tamamen çocuk için katlanılmaz duygu bittiyse (küçüğü 1 yaşında) Ben kocamı çiğ yemiştim, velev ki boşanmadım diyelim, öyle bir durumda "beni bırak" diye kendisi yalvarırdı zaten..

Yalamak yutmak olarak değerlendirmeyin sadece lütfen. Ben gurbetteyim ve annem babam boşanmamı hele bebek varken boşanmamı kabul edecek tipler değiller. Hepsini geçtim maalesef ki seviyorum lanet olsun ki 😔
Adam bir başka kadına, hayatımın anlamı,yaşam gayem diyor siz hâlâ " çok seviyorum" edebiyatı parcaliyorsunuz.Sizin kendinize saygınız yok adam niye size saygı duysun????
Ne diyelim,oturun boynuzlanmaya devam edin ama bu uzun sürmez,kadından ışık bekleyen " masum" kocanız ilk işarette sizi kapının önüne koyar ,büyük aşka yelken açar. ........

Çok erken yaşta evlenmişsiniz o anki fikri beğenesi değişmiş olabilir. Gerçi benden öncede beğeniyormuş yazmışsınız… üzücü ve kırıcı bir durum ben kaldıramazdım herhalde midem de almazdı o adamı yakınlaşamazdım bırak yakınlaşmayı yemeğiyle donuyla bile uğraşamazdım. Böyle bir durumda arkanızda birinin olmaması da ayrı üzücü bir durum ne yazık ki …
adamın fikri beğenisi değildir değişen

bu adam askerden gelmiş nişanlanmış/evlenmiş 20-21 yaşında
evlilikten öncesinde daha ergen resmen
ki kadın da beğenilecek birisiymiş ve yaşıtlar, o kadına ne yürüyen daha büyük adamlar oluyordur mahallede o zamanlar. bunun altında arabası bile yokken, mesela.
sizce bir kadınla konuşmayı biliyor muydu o zamanlar? Allah bilir ya apaçi apaçi geziyordu....

kaldi ki maddi durum da yokmuş, sonradan düzeltmiş

şimdi abimizin, üstünde karısının ütülediği gömlek, cepte para da var, kısacası özgüven kazanmış o kadar ki dükkana gelen kadına yürüyebilecek kadar, evli çocuklu haliyle.

konu gerekse ben en çok şeye şaşıyorum "asla şüphelenmedim" diyorlar ya
ablacım nesine şüphelenmiyorsun?
daha çocukkken evlenmişsiniz kocanın daha yaşı 30 değil, cebi daha yeni para görmüş, senin zaten gidecek yerin yok...hele bir dur daha aldatacağı çooooook uzun seneler var önünde.

Herkese merhabalar öncelikle düşündüm düşündüm işin içinden çıkamıyorum yardımınıza muhtacım.. 27 yaşındayım 2016 yılından beri evliyim biri 5 biri 1 yaşında iki tane evladım var ellerinizden öper. Eşim 28 yaşında, evlendiğimiz zamandan beri iş ve ev arası gider gelir. Çocuklarına, bana karşı her zaman nazik ve anlayışlı olmuştur şimdiye kadar herhangi büyük bir problemimiz olmadı çok zor maddi sıkıntılardan geçtik ve şuan çok iyi durumdayız maddi açıdan. Kendisinin bir araç modifiye dükkanı var ve 2 yıl öncesi arabası için gelen bir bayanla 2 yıldır ilişkisi olduğunu öğrendim. Allah büyük ya gizli albüm yapmış telefonuna kadınla boy boy fotoğraflarını mesajlarını önüme çıkardı. Bayan 2 senedir mesajlara doğru düzgün cevap vermediği halde bizimki devamlı mesaj ve arama halinde özledim görüşelim şşt pşşt vs.. Bayan kimi zaman çocukların var günah diyor kimi zaman biri duyarsa ilk harcanan ben olurum üzülürüm nolur git diyor ama bizimki inatla buluşma görüşme talebinde bulunuyor. Sonuç olarak arada da olsa görüşüyorlar dışarıda aşağıdayım in mesajları var aralıklarla ve kadın bi üst sokağımda oturuyor kendisi bekar 28 yaşında ve gerçekten alımlı çalımlı bir bayan ortak arkadaşlarımıza sordum çok iyi kız diyorlar ama benim kocayı götürüyor iyi kız. Kocam mesajlarında hep aradığı huzuru onda bulduğundan, aradığı muhabbeti onda bulduğundan bahsetmiş cinsellik anladığım kadarıyla olmamış beklemiyorum senden sadece iyi günde kötü günde yanında olmak istiyorum demiş ama ne farkeder ki ? Eşim Evli olup boşanamayacağını ama onun için çok değerli olduğunu ne zaman isterse yanında olacağını söylemiş ve bu böyle yarı konuşup yarı konuşmadan kimi zaman buluşarak bugüne kadar devam etmiş. Dükkanı elemana bırakıp gidiyormuş meğerse ben evde çocuklarımla boğuşurken. Hamileyken de aldatılıyormuşum üstelik. Herşeyi geçtim ben ameliyathanede doğum yaparken canımla cebelleşirken o dışarda bayana sevgi dolu mesajlar çekiyormuş, üstelik kadına benden çok önce aşıkmış ama hiç açılamamış gene pas vermemiş kadın. Aklım ermiyor nasıl olabilir böyle birşey hiç dışarda kalmaz akşam evine gelir alkol yok sgara kumar yok zerre şüphelenmedim kendisinden. Ne yapmam gerekiyor çocuğum zaten küçük bebeğim daha çok küçük ve eşimi gerçekten çok seviyorum ne olur yadırgamayın onlarca yılımı beraber paylaştığım insan. Söyleyemedim karşısına geçip üstelik beni aldatıyorsun diye. Çıkmazdayım içimi dökmek istedim sadece...

Bunca şeye rağmen tiksinmeyip seviyorsan devam et🤦🏻‍♀️

yani seviyorum boşanamam diyorsunuz ne diyelim şimdi size? Kocanızın sizi terk etmesini bekleyin o zaman. Diğer kadın yüz verse ortada kalırsınız.

Kadın duyulacak diye korkuyor anladığım kadarıyla, bekar küçük biyerdeyiz annesiyle yaşıyor. Ufaktan bildiğimi çaktırıp ayağını denk al yayarım uzak dur mesajı versem demek istedim
Kadın kocanızın üstüne atlamıyor zaten farkettiyseniz. Kocanız kadınla kafayı bozmuş. Uzak dursa ne olacak. Kadının kocanıza söyler böylece siz de aldatsan bile senin yanındayım mesajını çok güzel verirsiniz. Kocanızda artık bu olmazsa başkası hazır siz de onaylamışken.

Aldatılan biri olarak konu bana geçmedi inanamıyorum aldatılan kadın nasıl üçüncü kadını övebilir sövmesi de gerekmez ama böyle övmesi de gereksiz. Bir de üçüncü kadınlar acımaz çocuğun var ayıptır yapma demez acıyacaksa eğer o topa hiç girmez ilişki yaşamadan önce karşısındaki erkeğin boşnmasını ister. Ama eğer konu gerçekse boşanmayacaksanız hiç bulaşmayın üzülen yine siz olursunuz ama boşanacaksanız da delil toplayın.

Herkese merhabalar öncelikle düşündüm düşündüm işin içinden çıkamıyorum yardımınıza muhtacım.. 27 yaşındayım 2016 yılından beri evliyim biri 5 biri 1 yaşında iki tane evladım var ellerinizden öper. Eşim 28 yaşında, evlendiğimiz zamandan beri iş ve ev arası gider gelir. Çocuklarına, bana karşı her zaman nazik ve anlayışlı olmuştur şimdiye kadar herhangi büyük bir problemimiz olmadı çok zor maddi sıkıntılardan geçtik ve şuan çok iyi durumdayız maddi açıdan. Kendisinin bir araç modifiye dükkanı var ve 2 yıl öncesi arabası için gelen bir bayanla 2 yıldır ilişkisi olduğunu öğrendim. Allah büyük ya gizli albüm yapmış telefonuna kadınla boy boy fotoğraflarını mesajlarını önüme çıkardı. Bayan 2 senedir mesajlara doğru düzgün cevap vermediği halde bizimki devamlı mesaj ve arama halinde özledim görüşelim şşt pşşt vs.. Bayan kimi zaman çocukların var günah diyor kimi zaman biri duyarsa ilk harcanan ben olurum üzülürüm nolur git diyor ama bizimki inatla buluşma görüşme talebinde bulunuyor. Sonuç olarak arada da olsa görüşüyorlar dışarıda aşağıdayım in mesajları var aralıklarla ve kadın bi üst sokağımda oturuyor kendisi bekar 28 yaşında ve gerçekten alımlı çalımlı bir bayan ortak arkadaşlarımıza sordum çok iyi kız diyorlar ama benim kocayı götürüyor iyi kız. Kocam mesajlarında hep aradığı huzuru onda bulduğundan, aradığı muhabbeti onda bulduğundan bahsetmiş cinsellik anladığım kadarıyla olmamış beklemiyorum senden sadece iyi günde kötü günde yanında olmak istiyorum demiş ama ne farkeder ki ? Eşim Evli olup boşanamayacağını ama onun için çok değerli olduğunu ne zaman isterse yanında olacağını söylemiş ve bu böyle yarı konuşup yarı konuşmadan kimi zaman buluşarak bugüne kadar devam etmiş. Dükkanı elemana bırakıp gidiyormuş meğerse ben evde çocuklarımla boğuşurken. Hamileyken de aldatılıyormuşum üstelik. Herşeyi geçtim ben ameliyathanede doğum yaparken canımla cebelleşirken o dışarda bayana sevgi dolu mesajlar çekiyormuş, üstelik kadına benden çok önce aşıkmış ama hiç açılamamış gene pas vermemiş kadın. Aklım ermiyor nasıl olabilir böyle birşey hiç dışarda kalmaz akşam evine gelir alkol yok sgara kumar yok zerre şüphelenmedim kendisinden. Ne yapmam gerekiyor çocuğum zaten küçük bebeğim daha çok küçük ve eşimi gerçekten çok seviyorum ne olur yadırgamayın onlarca yılımı beraber paylaştığım insan. Söyleyemedim karşısına geçip üstelik beni aldatıyorsun diye. Çıkmazdayım içimi dökmek istedim sadece...
Nasıl sakin kalabildiniz ya?

X