Koca tarafının davranışlarından bıktım

V
Ay sız onunla ugrasıyorsunuz yedıgı ıctıgınden sıze ne. Gozunuze batıyor herseyı. Ayıp yahu

Takıntı yapmışsınız Desin gülün geçin … Nedenn insanların söylediğine bu kadar takılıyorsunuz anlamıyorum . Böyle hayat geçmez ….

O kadar basit şeyler ki, buna takilip 2 3 saat düşünüp mide kramp girmesi ne biliyim biraz fazla değil mi?
Şeker yer yemez size ne gerçekten.
Şeker yesin yemesin benim baktığım nokta o değil. Kişiliğinden bahsettim bunda.
Gel gör ki, hakkında diğer anlattıklarım yersiz yorumdan başka bir şey değil.
Kendi mutsuzluluğunu başkalarına aşılamaya çalışanlar olur ya , işte bu tanım tam ona göre. Sadece misal veriyorum kendi kızının isminin anlamı kötü, çevresindekiler bunu öyle düşünmesin diye aslında denmek istenen aslında içindeki mana şu vs.. diye ikna çabasında. Hani demem o ki onu eleştirenlere olan öfkesini, bizden çıkarıyor alakasız laf ederek.

Ama kişileri biz değiştiremeyiz ki. O da öyle, size dokunmadığı sürece bırakın ne yaparsa yapsın.
Dinlemeyin, duymayın, görüşmeyi azaltın. Herkesin var etrafında tuhaf insanlar ama görüşmeyi kesiyoruz, rahatsizligimizi dile getiriyoruz vs vs.

Benzetme olayına neden takıldınız ki. Eşinizle kız kardeşi aynı kanı taşıyor benzemesinden doğal ne olabilir. Sevdiği için kendisine benzetiyordur. Görümceler de bu cocukları sevse suc sevmese suc. Eşimin bir akrabası ile oğlumu cok benzetiyorum her defasında dile getiriyorum umarım onlar da bana gıcık olmuyordur diye korktum suanda

E herşeye cevap veriyorsunuz ne diye bu kadar sistiniz ?

Bence acilen kendinize bi uğraş veya piskolog bulun.
Bu yazdıklarınızı bukadar dert etmeniz hiç normal değil.

Kusura bakmayın ama bana asıl problemli siz gibi geldiniz. 10 insandan 8i görümceniz gibidir herhalde. Ne var yani şekeri bıraktıp deyip çikolata yediyse ya da geç saatte yemiyoruz deyip yemek yediyse? Kendinizi hasta edecek derecede kadına takıntılı olmanız çoook garip. Kızının isminin anlamını açıklayarak anlatmasın bile sizi rahatsız etmiş omg :)

Tahmin edeyim bebeğiniz bir yaştan ufak
Yeni bebeğiniz varken eş tarafından söylenen her şey batıyor. Zamanla akıl normale dönünce Allahım nelere takıldım diyeceksiniz
Sizin de bebeğinizin halasına bu kadar kim gütmeniz saçma. Çocuğun üçüncü dereceden akrabası.
Teyzesine benzemesi için dua ediyorsunuz da halayla teyze genetik olarak aynı yakınlıkta. Halaya da benzeyebilir.
Biraz dalgaya alın.
Benim kayınpeder mesela bana gerçek anlamda nefret ettirecek şeyler yaptı küsüz konuşmuyoruz. Ama oğlumun şimdiden aşırı cimriliği var. Ben kendim dalgaya vurup soydur çeker bakın aynı dedesinden almış cimriliği diyorum
Biraz gevşeyin bu kadar kinle geçmez ömür

Amaan anlattiginiza göre salağın teki.İnsan düşmanı kadarmış.Ben bu tipi kaleye alıp düşman bile olmam.

Benim kayinbiraderim agir seker hastasi, 2-3 kez evde ölüsünü buldugumuzu sandigimiz boyutta seker komasina girmisligi var.

Kendisi alkolik (seker hastalari alkol tuketmemeli) ve sadece sekerli gidalarla besleniyor

Demek ki sizin gorumceniz benim kayinbiraderim gibi olsaymis kadini boğup atarmissiniz bir kenara, size ne Allah askina gece 12'de yedigi pideden, seker tuketmiyorum diyerek tukettigi cikolatalardan.

Size ne zarari var? Bebeginizin agzina zorla cikolata mi sokuyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…