KLOMEN yada GONAPHENE kullanıp cıft cızgıyı gormek ısteyenler listeye..

01-07-2008 ITIBARIYLE LISTEMIZ..

****************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLARIN LİSTESİ*************

OelfidaO ::::::::::::::::::::::::::::::::::::4 TEMMUZZZZZZZZ
BİRBELEMİR::::::::::::::::::::::::::::::4 TEMMUZZZZZZZZ
SUDENAZ222 ::::::::::::::::::::::::::::5 TEMMUZZZZZZZZZ
DİKKATBEBEKYOK::::::::::::::::::::6 TEMMUZZZZZZZZ
DERİNDEN::::::::::::::::::::::::::::::::7 TEMMUZZZZZZZZZ
ETUUBA:::::::::::::::::::::::::::::::::::9 TEMMUZZZZZZZZ
ROSEM ::::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZ
GÜLCEZA::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZZ
DESİRE:::::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZ
KIRMIZIBEYAZ:::::::::::::::::::::::::::11 TEMMUZZZZZZZZ
GURBET GELİNİ :::::::::::::::::::::::12 TEMMUZZZZZZZZ
PAPATYAAAA ::::::::::::::::::::::::::13 TEMMUZZZZZZZZ
AYISIGI44::::::::::::::::::::::::::::::::::14 TEMMUZZZZZZZZ
MAYSİMİRNA ::::::::::::::::::::::::::::15 TEMMUZZZZZZZZ
ZYNP1::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::15 TEMMUZZZZZZZ
YAS23::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::17 TEMUZZZZZZZZZ
(((ESLEM))):::::::::::::::::::::::::::::::::2 0 TEMMUZZZZZZZ
SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::20 TEMMUZZZZZZZZ
DIPTISDIPTIS :::::::::::::::::::::::::::::22 TEMMUZZZZZZZZ
BASAK35 :::::::::::::::::::::::::::::::::::27 TEMMUZZZZZZZZ
FUSFULU:::::::::::::::::::::::::::::::::::::????

**************KLOMEN VEYA GONAPHENE İLE HAMİŞ KALANLAR**************

BEYAZBULUT::::::::::::::::::::GONAPHENE:hooray:
EYLUL166 ::::::::::::::::::::::::GONAPHENE:hooray:
TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:hooray:

******************** HAZİRAN HAMISLERİ**********************:asigim:
BABYFACE::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
:hooray:

Son düzenleme:

canım sen calısmalara basla bence..vakıt kaybetme bırde bu ılacları kullanırken agrının olması ıyı canım demek kı ılaca yumurtların tepkı verıyor belkıde bırden cok yumosun var...:roflol:
hadı bakalım guzel haberlerını beklıyoruz..a.s.

yok canımmm semaya katılıyorum kesinlikle hissediyosan yumurtladığını boş geçme bugünü,ben özellikle sormuştum,yumurtlamadan sonrakini söyliycem öncesinde yasak yok,olsa iyi olur demişti..

merhaba kızlar, bende glkopaje başladım.. Sizin gurubun yeni üyesiyim yanee :) İnşallah hepimize uğurlu gelir. Farlutalım bugün bitti sanırım bende 1 hafta içinde olucam ...

merhaba kızlar, bende glkopaje başladım.. Sizin gurubun yeni üyesiyim yanee :) İnşallah hepimize uğurlu gelir. Farlutalım bugün bitti sanırım bende 1 hafta içinde olucam ...

merhaba hoşgeldin.sanırım adet düzensizliğin var.şu ezanlar okunurken allah hepimizin dualarını kabul etsin.

canım hosgeldın aramıza.senın kullandıgın ılacı ılk defa duyuyorum sanırım oda yumurtlamaya destek bır ılac.
ınsallah faydasını gorursun ve hamıs olursun bıran once...a.s.

Teşekkürler arkadaşlar, evet maalesef bende 2 yıldır bu sıkıntıyı yaşıyorum. Kilo, polikistikover, şeker, rahimağzı kanseri ve ameliyatı yani işin özü bu iş bana çok ama çok çektirdi. Şimdi bir dr. var bakalım ondanda pek ümitli değilim ama inanın çok sıkıldım. İnşallah allah hepimizin yüzüne güler.

bu arada farlutal adet söktürücü die veriyorlar, adet olamıyorum die.. glkopajda malum hepimizin kullandığı ilaç işte

arkadaşlar 2 gündür midem bulanıyor, ağzım acı oluyor. bugünde belim çok ağırıyordu, şimdi iyi
reglime daha 2 hafta var, inşallah hamile kalırız hepimiz

iyi akşamlar arkadaşlar,
benim sesim çok çıkmasada yazdığınız tek kelimeyi bile kaçırmıyorum. nolur unutmayın beni dualarınızı eksik etmeyin. benim dualarım inanın hepimiz için. gireceğimiz mubarek üç aylar yüzü suyu hürmetine yüce rabbim ettiğimiz bu duaları karşılıksız bırakmaz İNŞALLAH sağlıklı hayırlı evlatlar bağışlar bize...AMİNN

arkadaşlar 2 gündür midem bulanıyor, ağzım acı oluyor. bugünde belim çok ağırıyordu, şimdi iyi

Merhaba eslem, sanrım bu hafta hamile kalman gerekiyor. Bu belirtiler henüz çıkmaz bildiğim kadarı ile daha önce 12 haftalık bir düşüğüm oldu, yani daha 2 hafta adetine varsa, adetini 2 hafta geçmişsindir denektir ve bu hafta yumurtlama haftan.. Bu hafta bence dereceni ve eşini yanından ayırma derim :))):1rolleyes:

sakın hamile kalmış olmayasın ki zanedersem öyle bir arkadaşımız da senin gibi hissetmişti şimdi hamile ne güzel oh ohinşallah güzel haberini alırız seninde canım :dance:

evet canım yumurtlama haftam olabilir
çalışmamız lazım ancak eşim haftada 1 defa anca yapabiliyor, yaştanmıdır nedir anlamadım, beslemem lazım kocamı ama neyle :roflol:
derece kullanmıyorum ama ara ara hararet basıyor, çatlicak gibi oluyorum vücudumun sıcaklığından, sanırsam hormonlarımla ilişkili
eczaneden mi alınıyor derece, adı nedir? kullanim baria.s.
teşekkür ederim canım arkadaşım bilgilerin için, Allah razı olsun:1hug:

sakın hamile kalmış olmayasın ki zanedersem öyle bir arkadaşımız da senin gibi hissetmişti şimdi hamile ne güzel oh ohinşallah güzel haberini alırız seninde canım :dance:

amiiiin amiin canım inşallah dediğin gibidir, söylediklerin dua hükmüne geçer
2 yıl olcak ağustosta evliliğim
Rabbim herkese hayırlı sağlıklı bebiş nasip etsin
teşekkür ederim canım, umutlandım baya, Allahtan ümit kesilmez dimi ama :1hug:a.s.

Canım, bana dr. yumurtlama haftadan da gün aşırı mümkünse sabah erken saatlerde birlikte olun, sperm kalitesi çok yüksek olur demişti. haftada bir olayına gelince normal zamanda ok ama 1 hafta sıkacak dişini. Benim eşimde 45 yaşında ama bu konuda bana çok destek. Sanırım senin eşinde sana yardımcı olacaktır, nihayetinde yanlız olmuyor bu iş diimi ama..
Derece eczaneden mi alınıyor konusunda tiye aldıysan beni tatlicadiarzu senin seçimin, ama evet eczaneden alabilirsin. Bu arada sana bir tarif vereyim. Bütün bir muzu soyup tabağa koy, üzerine çikolata sosu veya bal döküp bol cevizle servis edebilirsin. İkinizede afiyet olsun :)

ben fena heyecan yaptım yaa :roflol: yarın yumoşlar ne durumda görmeye gidicem :teytey: sanki hamileyimde bebeğimi görmeye gidiyorum gibi his içindeyim :dance: çok çalışmam lazım çoook :roflol:

dikkatbebekyok ve Neslihan Rona hoş geldiniz aramıza. gelin bi öpem Şeniz a.s.

Hoşbulduk, kendimi çok yanlız hissediyordum, sanki dünyada bu sorunu sadece yaşayan benmişim gibi artık sizler varsınız. En azından derdimi paylaşabildiğim ve beni anlayan birileri iiki bu site var.. İçimizde en yakın sensin sanırım, inşallah allah en kısa sürede önce sana sonrada peşinden bize o mutlu haberi almayı nasip eder. a.s.:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…