KLOMEN yada GONAPHENE kullanıp cıft cızgıyı gormek ısteyenler listeye..

valla yaşcım ben daha çalışma safhasındayım belirti falan yok yani,hepimiz için hayırlısı..

maşallah semacımm hoşgeldinn bu arada,çok güzel gelişmiş,Allahım onu bebiş yapar inşallahh..:nazar:

saol canım hepimize inşallah....bi de kendimi ödüllendirrip alışveriş yaptım ayakkabı pantalon,küpe aldım.bütün gün gezdik arkidişimle.ya kızlar bişe sorcam ya bu otrivelle koldan yaptılar ama kız göbekten mi koldan mı die sordu bende koldan dedim.sonra farkediyomu dedim yok dedi.eğer göbekten daha iiyse göbekten yapalım dedim yok dedi.bu konu hakkaında fikri olan varmı?:uhm::enbuyukkk:

kızlar nereye kayboldunuz yahu?kaybettim sizi? huuuuuuu huuuuuuuu ordamısınız?sorumunn cevabı hakkında fikri olan varmı?

kıslar bugün benim yumurtlammdan sonraki7. günüm ve bugün sağ tarafımda 2.ye kelebeğin kanat çırpması gibi bi hareketlenme hissediyom ama anlık oluyo bel agrım var ayrıca canım hiç bişi istemiyo ama yemege oturuncada bazen az bazen çok yiyiyom belli olmuyo hayırlısı bakalım.tam yumurtlamadan sonraki sabah birleşme olmuştu bakalım bu aydan pek umutlu degilim içimde ama rüyalarım çok degişti gece rüyamda adet kanı gördüm ama düşük yaptıgım sölendi çok karışık bi rüyaydı bu kadarda degil dün gecede tabancalar falan vardı onu tam hatırlamıyom inş bu ay hamişlerinin arasına bende girebilirim.

gülceza inşallah arkadaşım.çok düşünüyosan rüyaların ondan değişmiştir.içini ferah tut. ayrıca şu belirtilere fazla kafanı takma insan kendini dinledikçe bişeler buluyo...

inşallah canım bize ver o güzel haberi. En önemli belirti göğüslerin dolgunlaşması. Hamiile kalan herkes mutlaka göğüslerle ilgili bişi söylüyor. Sen ne kadardır uğraşıyorsun bebk için?

9. ayın içindeyim canım....bu ay ilk defa klomen kullandım..sonucunu heyecanla bekliyorum..:dance:

yok canımçok düşünmüyorum hele bu ay hiç düşünmedim belirtiler konusunda haklısın aslında inş hamişimdir

arkadaşlarım....hani aklınızdan yanlış birşey geçmesin ama...ben geçen ay adet olunca iki gün kahretmiştim kendimi....tövbe tövbe....allah ım affet bizi....sonra söz vermiştim kendime..hep bu kk.da olup,paylaşımda olucam,bak nice benim gibi değerli bir sürü arkadaş var,onlarda istiyor sade senmisin diye kendi kendime...gün saymayacağımada söz vermiştim...HOPPALA....adet 15.gün geldimi?gene başladım saymaya...ben ne iradesi zayıf insanım...çok kızıyorum kendime..nasıl bişey bu?niye böyleyim ben..........

arkadaşlarım....hani aklınızdan yanlış birşey geçmesin ama...ben geçen ay adet olunca iki gün kahretmiştim kendimi....tövbe tövbe....allah ım affet bizi....sonra söz vermiştim kendime..hep bu kk.da olup,paylaşımda olucam,bak nice benim gibi değerli bir sürü arkadaş var,onlarda istiyor sade senmisin diye kendi kendime...gün saymayacağımada söz vermiştim...HOPPALA....adet 15.gün geldimi?gene başladım saymaya...ben ne iradesi zayıf insanım...çok kızıyorum kendime..nasıl bişey bu?niye böyleyim ben..........

canımm olurmu öyle şeyy ne zayıflığı bu umut etmek sadece hayır illaki öyleyim diyceksen hepimiz öyleyiz o zamansırnaşık şey
ya kırmızıbeyazım ben anlamadım sen adetmi oldun şimdi...umarım herşey yolundadır,iyisindir arkadaşım..

kırmızıbeyaz nasılsın arkadaşım neler yapıyosun nasıl gidiyo çalışmalar.bak benimki büyümüş teyzesi 19mm olmuş sol tarafımda babasını bekliyo.çatlattık bizde bugün onu.inşallah 15gün sonra bana annecim karnındayım dicek.allahım hepimize nasip eder bu ay inşalah

kırmızıbeyaz ne zayıflığı arkadaşım insanın doğası bu.hepimiz öyleyiz yani.takma kafanı fazla bak ben geçen ay büyümicek tutmicak dedim öle oldu.bu ay büyücek dedim hep kendime büyüdü.ayrıca istediğin bişey düşünmeden edemezsin.bak ben diyorum allahım bu ay dualarımızın karşılığını vercek bize inşallah ..... AMİN

yok yok ..olmadım...adet 15.gündeyim...yine başladım gün saymaya diyorum...takvimleri ters çevirdim...kimilerini kaldırdım...işaret,işaret a vallahi kafayı yiyorum...iyice şaşırdım pusulayı ben......tutmazsa tutmaz...sağlık afiyetimiz yerinde olduktan sonra günler bitmedi ya...........

amin be SEMA cım...aminler olsun binlerce kerre...sende mucizeyi gerçekleştirmişssin....eeee..babasını bekliyor derken,fazlada seni stres etmeyelim,sen de hazırlığını yapasın...he he..işin o yönüne bayılıyorum ...

amin be SEMA cım...aminler olsun binlerce kerre...sende mucizeyi gerçekleştirmişssin....eeee..babasını bekliyor derken,fazlada seni stres etmeyelim,sen de hazırlığını yapasın...he he..işin o yönüne bayılıyorum ...

hehecoksekeriremsu tatlım yarın başlıyoz çalışmalara artık gerisi allaha kalmış.pazartesi doktora tekrar doktorum ümitliyim senden dedi.bakalım olcak bu ay hepimizin ben diyom bak şimdiden temmuz hepimize uğurlu gelcek e tabi doğal olarak recep ayıda yerimseniben:enbuyukkk::nazar:

yok yok ..olmadım...adet 15.gündeyim...yine başladım gün saymaya diyorum...takvimleri ters çevirdim...kimilerini kaldırdım...işaret,işaret a vallahi kafayı yiyorum...iyice şaşırdım pusulayı ben......tutmazsa tutmaz...sağlık afiyetimiz yerinde olduktan sonra günler bitmedi ya...........

bende korktumm hayır bukadar erken olmasıda allah korusun hayır olmazdı yani,kızz saymayanmı var bak mesela ben saymıyorum lafta,ama listeye ilk önce ismini yazdıranlardanımm,umut edicez bunda bigariplik yokki arkadaşım kaldı ki sen demiştin ya o iğnelerde hcg hormonu var daha bütün belirtiler çıkıcak,kendimizi hamile sanıcaz diye..
biz sadece pesetmeden,isyan etmeden gelenede gelmeyenede şükrediyoruz ama tabiki umut ediyoruz,olmayıncada üzülüyoruz..iyi olmana sevindim canımm
semaaaaaaaaa iyi dinlen kız bugün yarın başlıyosanız bizim 4.gün birde doktor hergün dedi,bir yandan iş,ev işi ee bide bu aktiviteler biraz yorucu oluyor..:roflol:

kızlar ilacım dün bitti. adetin 10. günündeyim yarında doktora gidicem. fakat kasıklarım sızlıoo ve akıntım çoğaldı. acaba yumurta çatlamış olablirimi :uhm: çünkü ben ilaç kullanmazkende yumurtladığımı hissediodum. aynı sancılar var ama anlam veremedim? birde doktor söyleyinceye kadar ilişkiye girmemek mi lazım :uhm: ben çatlama olana kadar ilişki olayına barikat kurdumda :roflol: napıcam ben :uhm:

kızlar ilacım dün bitti. adetin 10. günündeyim yarında doktora gidicem. fakat kasıklarım sızlıoo ve akıntım çoğaldı. acaba yumurta çatlamış olablirimi :uhm: çünkü ben ilaç kullanmazkende yumurtladığımı hissediodum. aynı sancılar var ama anlam veremedim? birde doktor söyleyinceye kadar ilişkiye girmemek mi lazım :uhm: ben çatlama olana kadar ilişki olayına barikat kurdumda :roflol: napıcam ben :uhm:

şüphelniyosan çatladığından ne yasağı tatlım.hiç öle bişe demedi benim doktorum ayrıca spermler 72 saate kadar raimde canlı kalabiliyo o yüzden benim doktorum çatlatma iğnesinden öncede ilişki istiyo yanş çatlamadan öncede ilişki şart günün yakınsa bence sen oyalanma başal çalışmalarananiknanik

X