KLOMEN yada GONAPHENE kullanıp cıft cızgıyı gormek ısteyenler listeye..

Rosem

****BİRİCİGİM***
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2007
3.103
20
merhaba kıslar dayanamadım bır lıstede bızım olsun ıstedım baslık actım.hadı bakalım.klomen yada gonaphene kullananlar buraya..

Son düzenleme:
************KLOMEN VE GONAPHENE KULLANANLARIN LİSTESİ**************

SUDENAZ222:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::5 TEMMUZZZZZZZZZ

HERKESE HAYIRLI UĞURLU OLSUN :dance:

herkes hayırlı olsun hadı bakalım lıstemız ugurlu gelır ınsalllah..

Son düzenleme:
LİSTEMIZ:
SUDENAZ222:::::::::::5 TEMMUZ
ROSEM ::::::::::::::::::10 TEMMUZ..

dıger arkadasların adet tarıhlerı ne zaman acaba..:uhm:

**************KLOMEN VE GONAPHENE KULLANANLARIN LİSTESİ**************

FUSFULU:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::1 TEMMUZZZZZZZZZ
SUDENAZ222:::::::::::::::::::::::::::::::::::5 TEMMUZZZZZZZZZ
ROSEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZZ

ROSEM BU LİSTEYİ KOPYALAYARAK DEVAM ET...BİRAZ GÖSTERİŞLİ Bİ LİSTEMİZ OLSUN :dance:

tamam canım .ınsallah lıste ugurlu gelır ..:dance:ılk defa lıste acıyorum hadı bakalım sans getırsın..:teytey:

ay canlarım benim ya.ay inşallah kızlar allah gönlümüze göre versin.o kdar dua ediyorum ki hepimiz için.ama bu aralar içim içime sığmıyor.sudenaz sen de benim gibisin dimi?senin ısın da iyi,hadi yarabbim inşallah.ben ölçmeyi bıraktım.gelen giden çok oldu bu aralar yatıya.e sabah kalkar kalmaz da kahbaltı hazırla filan aklıma gelmedi valla.yarın sabah bi ölçeyim.
rosem liste için teşekkürler.diğerleri de gelirler heralde buraya.

kızlar biraz hayal kuralım mı?:1rolleyes:misal bebeğiniz olsa adı ne olsun isterdiniz?biraz hayal iyi gelir diye düşündüm ne dersiniz hı?

canım senınde ısının ıyı olması cok guzel.buarada ben bu ay ısı olcmek ıstemedım stres yaparım dıye..hadı ılk hamısımız sen olursun ınsallah en erken adet gunu senınkı .:dance:
dıger kıslarıda buraya beklıyoruz..:hooray:

kızlar biraz hayal kuralım mı?:1rolleyes:misal bebeğiniz olsa adı ne olsun isterdiniz?biraz hayal iyi gelir diye düşündüm ne dersiniz hı?
hayal kurmak guzelde canım sonu husran olur dıye ınsan korkuyor..
acıkcası ben bebısın ısmınden cok herkese nasıl hamıs haberımı verırım dıye bazen hayal kuruyorum..ozellıkle de cadı kaynanama ve eltıme..klava::roflol:

ay benimkilerin olmadığından haberi yok.istemiyoruz sanıyorlar.olduğunu söylediğim de ise çok sevinirler.iyi insanlar.ama sen nasıl haber verirsiiin,sanki çok doğal bir olaymış gibi mesela:bu akşam sarma sarıcam,yarın markete gideceğim,saçlarımı bir kaç ay bir de boyatmıyacağım hamileyim de:sm_cool:

benımkılerınde haberı yoktu ama sehır dısında baska bır hastaneye gıtmek zorunda kalınca ogrendıler.sonra kaynanam dedıkı bana bende tam sana sorucaktım korundunuz ya zaten korununca olmaz dedı.klava:klava:
nasıl sınırlendım ama yınede bırsey demek ıstemedım..:tomato:
bu arada fıkrınne bayıldım cok guzel bır fıkır..:dance::teytey:
o gunlerı gorelımde hepsıne teker teker tel acarım..:roflol::roflol::roflol:

hayırlı olsun kızlar listeniz inşallah hepinizin hamile haberini alırız burdan ben gonopheneyi kullandığım ilk ay hamile kaldım inşallah sizde benim kadar şanslı olursunuza.s.a.s.

inşallah canımcım yaa.ay hep beraber görürüz.senin sorun neydi?ben de endometriozis var,nam-ı diğer çikolata kisti.

:1hug:ay beyazbulutt,ağzından melekler duysun inşallah.gerçi göbişindeki de bir melek ya
allah nazarlardan saklasın seni

hayırlı olsun kızlar listeniz inşallah hepinizin hamile haberini alırız burdan ben gonopheneyi kullandığım ilk ay hamile kaldım inşallah sizde benim kadar şanslı olursunuza.s.a.s.

canım tesekkurler ınsallah bızde senın gıbı sanslı oluruz..
senın hamıslıgın bıze zaten cok buyuk bır umut oluyor..:hooray::hooray:

selam kızlar benide yazın listeye, inşallah bu ay muradımıza ereriz, gerçi ben klomeni çok düzenli almıyorum ama, olsun
20 temmuz adet günüm :))
aslında çokda ümitli değilim ancak bu muhabbeti okuyunca heyecanlandım

GONAPHENE kullanıp hamıs olanlar::::::::::::::BEYAZ BULUT:hooray::teytey:

**************KLOMEN VE GONAPHENE KULLANANLARIN LİSTESİ**************

FUSFULU:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::1 TEMMUZZZZZZZZZ
SUDENAZ222:::::::::::::::::::::::::::::::::::5 TEMMUZZZZZZZZZ
ROSEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZZ
(((ESLEM)))::::::::::::::::::::::::::::::::::::::20 TEMMUZZZZZZZZ

Son düzenleme:
ekledım canım senı ..pekı klomenı suan kullanıyormusun?

kıslar beni de ekleyin klomen dün bitti salı doktora gidiyorum adet tarihim 20 temmuz.benim ikinci ayım hadi hayırlısı hepimiz için.geçen ay 1 tane 21mm vardı çatladı ama tutmadı bu ay da olmazsa doktor yumurtlama iğnelerine geçeriz dedi.inş bu ay olurda uğraşmam bu iğnler kilo ve kist yapıyo çünki....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…