KLOMEN yada GONAPHENE kullanıp cıft cızgıyı gormek ısteyenler listeye..

Hoşbulduk, kendimi çok yanlız hissediyordum, sanki dünyada bu sorunu sadece yaşayan benmişim gibi artık sizler varsınız. En azından derdimi paylaşabildiğim ve beni anlayan birileri iiki bu site var.. İçimizde en yakın sensin sanırım, inşallah allah en kısa sürede önce sana sonrada peşinden bize o mutlu haberi almayı nasip eder. a.s.:1hug:

:eek::eek::eek: utandım gerçekden çok saol Şeniz bu arada kuzum yanlış okumadıysam rahim ağzı kanseri geçirmişsin çok geçmiş olsun. şuanda bu konuda sağlık durumun nedir? inşallah geçmiştir a.s.

Canım, bana dr. yumurtlama haftadan da gün aşırı mümkünse sabah erken saatlerde birlikte olun, sperm kalitesi çok yüksek olur demişti. haftada bir olayına gelince normal zamanda ok ama 1 hafta sıkacak dişini. Benim eşimde 45 yaşında ama bu konuda bana çok destek. Sanırım senin eşinde sana yardımcı olacaktır, nihayetinde yanlız olmuyor bu iş diimi ama..
Derece eczaneden mi alınıyor konusunda tiye aldıysan beni tatlicadiarzu senin seçimin, ama evet eczaneden alabilirsin. Bu arada sana bir tarif vereyim. Bütün bir muzu soyup tabağa koy, üzerine çikolata sosu veya bal döküp bol cevizle servis edebilirsin. İkinizede afiyet olsun :)

aa aşk olsun eczaneden mi alayım derken ciddiyim ben, tiye almıyorum
peki ateşimi sabahları ölçmem daha sağlıklı olur değil mi? en uygun yer koltuk altımıdır yoksa dil altı mı? kafamçokkarıştı
verdiğin tarif içinde ayrıca teşekkür ederim canım, Allah razı olsun, :1hug:a.s.
yarın malzemeleri alıp yedireyim kocişime :teytey:

ben fena heyecan yaptım yaa :roflol: yarın yumoşlar ne durumda görmeye gidicem :teytey: sanki hamileyimde bebeğimi görmeye gidiyorum gibi his içindeyim :dance: çok çalışmam lazım çoook :roflol:

ilahi dıpstıscım..:roflol:gercı bende aynı senın gıbı yumoslar buyudukce kendımı hamıs gıbı hıssedıyordum..:roflol:
ya kıslar yumosların buyumesını ve var oldugunu bılmek bıle ne kadar guzel ..kım bıLIR hamıslık nasıl bır duygudur ..:çok üzgünüm:
insallah hepımız en kısa zamanda yasarız bu duyguyu canlarım..(amin)

Son düzenleme:

:eek::eek::eek: utandım gerçekden çok saol Şeniz bu arada kuzum yanlış okumadıysam rahim ağzı kanseri geçirmişsin çok geçmiş olsun. şuanda bu konuda sağlık durumun nedir? inşallah geçmiştir a.s.

Çok sağol canım, benim hikayem çok uzun .. Ama şimdi gerçekten çok iiyim ameliyat oldum kasım ayında 2 keredir simir yaptırıyorum allaha çok şükür kutuldum o illetten. Kızlar polikistik over rahimağzı kanserine sebep oluyor.. Gene o nalet polikistikover beni şeker hastası yaptı. Boyum 172 75-80 kilolardan 118 kiloya çıktım. Yani başıma ne gelse o dertten geldi. Bir sordun bin ah işittin cicim gece gece sırnaşık şey Genede azmimi hiç kaybetmedim, biliyorum bi gün bebeğimi kucağıma alacağım. Ama henüz vakti saati değil.. Kendimi öyle teselli ediyorum. Vakti saati geldiğinde o da olacak ver hepimiz çılgınlar gibi kutlıcaz :içelim:

neslıhan ronacım senıde lıstemıze eklıyelım canım.adet gunun bellı olsun kesın bır tarıh yazarız sımdılık soru ısaretı koyucam olurmu?a.s.

aa aşk olsun eczaneden mi alayım derken ciddiyim ben, tiye almıyorum
peki ateşimi sabahları ölçmem daha sağlıklı olur değil mi? en uygun yer koltuk altımıdır yoksa dil altı mı? kafamçokkarıştı
verdiğin tarif içinde ayrıca teşekkür ederim canım, Allah razı olsun, :1hug:a.s.
yarın malzemeleri alıp yedireyim kocişime :teytey:

fıstık, ben genelde koltuk altı takılıyorum ama istersen sen dil altıda deneyebilirsin tabee, tercih meselesi.. Yedir yedir ama sen çok yeme :)):sm_cool::roflol:

01-07-2008 ITIBARIYLE LISTEMIZ..

****************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLARIN LİSTESİ*************

OelfidaO ::::::::::::::::::::::::::::::::::::4 TEMMUZZZZZZZZ
BİRBELEMİR::::::::::::::::::::::::::::::4 TEMMUZZZZZZZZ
SUDENAZ222 ::::::::::::::::::::::::::::5 TEMMUZZZZZZZZZ
DİKKATBEBEKYOK::::::::::::::::::::6 TEMMUZZZZZZZZ
DERİNDEN::::::::::::::::::::::::::::::::7 TEMMUZZZZZZZZZ
ETUUBA:::::::::::::::::::::::::::::::::::9 TEMMUZZZZZZZZ
ROSEM ::::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZ
GÜLCEZA::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZZ
DESİRE:::::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZ
KIRMIZIBEYAZ:::::::::::::::::::::::::::11 TEMMUZZZZZZZZ
GURBET GELİNİ :::::::::::::::::::::::12 TEMMUZZZZZZZZ
PAPATYAAAA ::::::::::::::::::::::::::13 TEMMUZZZZZZZZ
AYISIGI44::::::::::::::::::::::::::::::::::14 TEMMUZZZZZZZZ
MAYSİMİRNA ::::::::::::::::::::::::::::15 TEMMUZZZZZZZZ
ZYNP1::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::15 TEMMUZZZZZZZ
YAS23::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::17 TEMUZZZZZZZZZ
(((ESLEM))):::::::::::::::::::::::::::::::::2 0 TEMMUZZZZZZZ
SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::20 TEMMUZZZZZZZZ
DIPTISDIPTIS :::::::::::::::::::::::::::::22 TEMMUZZZZZZZZ
BASAK35 :::::::::::::::::::::::::::::::::::27 TEMMUZZZZZZZZ
FUSFULU::::::::::::::::::::::::::::::::::::???
NESLİHAN RONA:::::::::::::::::::::::::???

**************KLOMEN VEYA GONAPHENE İLE HAMİŞ KALANLAR**************

BEYAZBULUT::::::::::::::::::::GONAPHENE:hooray::nazar:
EYLUL166 ::::::::::::::::::::::::GONAPHENE:hooray::nazar:
TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:hooray::nazar:

******************** HAZİRAN HAMISLERİ**********************:asigim:
BABYFACE::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
:hooray::nazar:

Son düzenleme:
neslıhan ronacım senıde lıstemıze eklıyelım canım.adet gunun bellı olsun kesın bır tarıh yazarız sımdılık soru ısaretı koyucam olurmu?a.s.

Tabiki olur tatlım, artık her gece burdayım olunca eşimden önce size yazıcam. Birbirimizi biz anlarız. Hadi bakalım toplu takip yapalım... :sm_cool:

Çok sağol canım, benim hikayem çok uzun .. Ama şimdi gerçekten çok iiyim ameliyat oldum kasım ayında 2 keredir simir yaptırıyorum allaha çok şükür kutuldum o illetten. Kızlar polikistik over rahimağzı kanserine sebep oluyor.. Gene o nalet polikistikover beni şeker hastası yaptı. Boyum 172 75-80 kilolardan 118 kiloya çıktım. Yani başıma ne gelse o dertten geldi. Bir sordun bin ah işittin cicim gece gece sırnaşık şey Genede azmimi hiç kaybetmedim, biliyorum bi gün bebeğimi kucağıma alacağım. Ama henüz vakti saati değil.. Kendimi öyle teselli ediyorum. Vakti saati geldiğinde o da olacak ver hepimiz çılgınlar gibi kutlıcaz :içelim:

coksekeriremsu çok sevindim. bende bu defa doktora gittiğimde bende pko varmı diye sorucam. son zamanlarda bende çok kilo almıştım. evlendiğimde 48 kg iken şimdi 64 kg oldum senağlama boyumda 1.72 benimde. adetlerim çok sancılı olur. son zamanlarda garip gecikmeler oluyor. yumurtama zamanlarım gecikiryor ve 1 hafta gibi bir süre sonra adet oluyorum :çok üzgünüm: umarım sorun yoktur çünkü başka bir sorunu kaldırabilecek psikolojide değilim şuanda. bide yumoşlarım büyümüş olsun ve bebiş olsun başkada bişi istemem sırnaşık şey:nazar:

kıslar hepınıze ıyı geceler ben sımdı cıkıyorum yarın gorusmek uzere ..a.s.

hepinize iyi geceler arkadaslar bende cikiyorum, bu aralar havalardan midir nedir uykuya dayanamiyorum biraksalar gece gunduz uyurum gece uykumu alamiyorum gunduz sersem sersem uyuyorum
bi de arkadaslar gece tuaf ruyalar gordum bacagimdan asagi dogru kan akiyodu sicak sicak hissettim bide benim adet zamanim degil adet kani boyle olmaz hamileydim de dusukmu yapiyorum diye nasil telaslandim bilseniz ama hic agri sizi yoktu, bide yumurta gordum oda cocuga isarettir diyolar ama hayirlisi insallah hepinize Allah rahatlik versin

günaydın herkese iyi günler kk güzel bayanları şimdi rüyandamı gördün sabah sabah girdin forma diyeceksiniz malum erken kalkıp kocişe kahvaltı hazırlıyorum veee 2 tane genepehene içtim ilk günüm bakalım buay neler olacak mutlu bir gün herkese öpüldünüz kızlar Şeniz

herkese günaydıın,arkadaşlar şehir dışından misafirim var.bir süre çok fazla yazamayabilirim.ama yazdıklarınızı ve durumunuza takip edicem.inşallah herkes alt listeye transfer olur.hepinizi öptüüüm

HERKESE GÜNAYDINLARRRRRR KISSSSSSSLARRR a.s.

YA BEN KOLAY KOLAY RÜYA GÖRMEM YADA HATIRLAMAM...DÜN GECE RÜYAMDA YATAKTAN KALKMIŞIM KARNIMIN ALT KISMI TAM YUMURTALIK KISMI ŞİŞMİŞ..ELİMLE BAKIYORUM Bİ AĞIRLIK VAR ORAMDA DİYORUM AAA HAMİLE KALDIM....BU KADARINI HATIRLIYORUM....

BU ARADA BU SABAHKİ ISIM DA YİNE 36.8......ŞAFAK 3......ÇOK HEYECANLIYIM.....:dance:

Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba. Ben çok uzun zamandır yazdıklarınızı dikkatle takip ediyordum ancak işten güçten yazmaya fırsatım olmuyodu ve dün üye oldum. Bendede polikistik over var, bebek istiyoruz ancak klomensiz olmuyor. Bende bugnden itibaren klomen 3x1 kullanmaya başlicam. Haftaya umarım yumurtalıklar ile ilgili güzel haberler alırım. Umarım allah hepimize nasib eder bir an önce müjdeli haberi almayı.

hadibakalım sudenazcım inşallah.allah güzel kalbinize göre verir inşallah.hoşgeldin odesia sen de listeye adını yazdır.uğur getirir belki belli mi olur?
kızlar hala kırmızıları görmedik.kist mi oldu acaba?ama dr a da gidemem bu ara çok yoğunum.haftaya belki.hepinizi öptüm

Çok Teşekkür ederim. Ben ilaçsız adet göremediğim için listeye adımı yazdıramicam:KK43: ama dualarım sizinle:). Bundan sonra tüm gelişmeleri sizinle paylaşmak istiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

X