KLOMEN yada GONAPHENE kullanıp cıft cızgıyı gormek ısteyenler listeye..

bence yazmayalım kötü etkileneceğimizi düşünüyorum benneyaptımki biz problemsiz hatunlarız diyelim geçelim coksekeriremsu tek farkımız ilaç kullanmak demi kızlar :teytey:
acıkcası bende dıptısa katılıyorum..yınede tabıkı oy bırlıgıne varmak lazım..

BUARADA KISLAR SIZE BIRSEY DUYURMAK ISTIYORUM:
BEN PERSEMBE GUNU SEHIR DISINA CIKIYORUM ARKADASMIN DUGUNU VAR.CUMARTESI YADA PAZARA ANCAK DONEBILIRIM.BEN GELENE KADAR LISTEMIZE DIPTISDIPTIS ARKADASIMIZ BAKICAK..HABER VEREYIM ISTEDIM..:1hug:

bence sorun olmaz canım hepimiz birbirimize yardımcı olmuyormuyuz sana iyi eglenceler canım :dance:

bence sorun olmaz canım hepimiz birbirimize yardımcı olmuyormuyuz sana iyi eglenceler canım :dance:
canım tesekkur ederım zaten bu lıste hepımızın..
ben sadece baslık acmıs bulundum benım yogun oldugum zamanlarda lıstemızdekı herkes duzenleme yapabılır..a.s.

siz bilirsiniz arkadaşlar ben sadece literatür gibi olur diye söylemiştim.teşekkürler babyface.sevindim 1,5 aylık olmuş maşallah.sana iyi eğlenceler rosemcim.

tamamdır kızlarr siz bilirsiniz,aslında olabilir ya olumsuz etkilenende olabilirr,sorun yoktur böyle devam edelimm..

arkadaşlar bugün gittiğim klinikteki hemşire bana nasıl bir gebelik testi istediğimi sordu?ben de anlamadım tabi.hani tüpbebeklerde oluyo,dr istiyor gibi birşeyler söyledi.ben de yok ben merak ettim kenddim istiyorum dedim.tüp bebeklerde başka türlü mü oluyor gebelik testi?merak ettim.

VALLA BEN HİÇ DUYMADIM :uhm:

canım bende ılacın etkısı olabılecegını dusunmustum..
kıslar hemen umutlanmayalım..umutlanıp sonu husran olunca daha kotu oluyor..benneyaptımki

umutsuzda yaşanmıyo ama haklısın mantıklı olmak lazım fazla duygusal davranıp yıkılmayalım a.s

slm rosem ben yapmadım canım test eşim çok erken hemen yapma dedi daha adetimin günü bile gelmedi şimdiden yapıp canım sıkılsın istemiyorum a.s.

KIZLAR ŞİMDİ EN yakın zaman sudenaz ı bide kimin haberi bekliyoruz,,,unuttum söylermisiniz?KİMDİ?

KIZLAR ŞİMDİ EN yakın zaman sudenaz ı bide kimin haberi bekliyoruz,,,unuttum söylermisiniz?KİMDİ?
canım lıstemızın basında OelfidaO ve BİRBELEMİR var adet tarıhlerı 4 temmuz..yenıden lısteyı verıyorum..:teytey:
01-07-2008 ITIBARIYLE YENI LISTEMIZ..

****************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLARIN LİSTESİ*************

OelfidaO ::::::::::::::::::::::::::4 TEMMUZZZZZZZZ
BİRBELEMİR:::::::::::::::::::::4 TEMMUZZZZZZZZ
SUDENAZ222 ::::::::::::::::::5 TEMMUZZZZZZZZZ
DERİNDEN::::::::::::::::::::::7 TEMMUZZZZZZZZZ
ETUUBA::::::::::::::::::::::::::9 TEMMUZZZZZZZZ
ROSEM :::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZ
GÜLCEZA:::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZZ
DESİRE:::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZ
KIRMIZIBEYAZ::::::::::::::::::11 TEMMUZZZZZZZZ
GURBET GELİNİ :::::::::::::::12 TEMMUZZZZZZZZ
PAPATYAAAA ::::::::::::::::::13 TEMMUZZZZZZZZ
AYISIGI44::::::::::::::::::::::::::14 TEMMUZZZZZZZZ
MAYSİMİRNA :::::::::::::::::::15 TEMMUZZZZZZZZ
ZYNP1:::::::::::::::::::::::::::::::15 TEMMUZZZZZZZ
YAS23:::::::::::::::::::::::::::::::17 TEMUZZZZZZZZZ
(((ESLEM))):::::::::::::::::::::::2 0 TEMMUZZZZZZZ
SEMA3455::::::::::::::::::::::::20 TEMMUZZZZZZZZ
DIPTISDIPTIS ::::::::::::::::::::22 TEMMUZZZZZZZZ
BASAK35 :::::::::::::::::::::::::27 TEMMUZZZZZZZZ
FUSFULU::::::::::::::::::::::::::::???

**************KLOMEN VEYA GONAPHENE İLE HAMİŞ KALANLAR**************

BEYAZBULUT::::::::::::::::::::GONAPHENE:hooray:
EYLUL166 ::::::::::::::::::::::::GONAPHENE:hooray:
TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:hooray:

******************** HAZİRAN HAMISLERİ**********************:asigim:
BABYFACE::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
:hooray:

CANIM İLK 3 ŞUAN BU ŞEKİLDE

:1hug:

CANIM İLK 3 ŞUAN BU ŞEKİLDE

:1hug:

selam, sudenaz senin çok az kalmış. Nasıl belirti falan var mı?

kızlar ben geldim .herkese merhaba bu ay tam zamanında tamda boyunda olmuş yumurtcığım.ovitrelle ile çatlattık bu sefer.19mm olmuş.inanamadım .geçen ay ilaçtan 1 hafta sonra anca büyümüştü.doktorum ggeçen aydan zaten şüpheliydim.bu ay senden öok ümitliyim dedi..çok mutluyum allahım bu ayın sonunda inşallah hamiş olduğumu öğrenince ilk kk ya yazıcam.allahım bu ay hepimize nasip etcek hamişliği inşallah kızlar....

hoşgeldin sema, Yarın da benim randevum var doktorla inşallah bende senin gibi iyi haberlerle gelirim. İnşallah tutturursun bu ay. 1 adet mi yumurtan vardı canım senin

selam, sudenaz senin çok az kalmış. Nasıl belirti falan var mı?

CANIM HANGİ BİRİNİ SAYAYIMKİ DOLU BELİRTİM VAR.....AMA İLAÇTA KULLANIYORUM...O YÜZDEN BELİRTİLERİ TAKMIYORUM..GÜNÜMÜ BEKLİYORUM..İNŞALLAH OLMAM ADET :smiley-cool:

CANIM HANGİ BİRİNİ SAYAYIMKİ DOLU BELİRTİM VAR.....AMA İLAÇTA KULLANIYORUM...O YÜZDEN BELİRTİLERİ TAKMIYORUM..GÜNÜMÜ BEKLİYORUM..İNŞALLAH OLMAM ADET :smiley-cool:

inşallah canım bize ver o güzel haberi. En önemli belirti göğüslerin dolgunlaşması. Hamiile kalan herkes mutlaka göğüslerle ilgili bişi söylüyor. Sen ne kadardır uğraşıyorsun bebk için?

hoşgeldin sema, Yarın da benim randevum var doktorla inşallah bende senin gibi iyi haberlerle gelirim. İnşallah tutturursun bu ay. 1 adet mi yumurtan vardı canım senin

evet canım 1tane.geçen ayda tekti.ama geç büyüdü ilaç bittikten sonra 3ncü kontrolümde büyümüştü.şimdi.adetimin 13.gününde yani noram doğal zamanında.ayyy canım inşallah senin 2 tane olur.en idealinden.ben bu ay hiç stress yapmadım.yapmicamda.kocişimede çaktırmadan işte şu gün bu gün diye demeden faaliyet yaapcam.adamcağız da strese giriyo:hooray::enbuyukkk:

maşallah semacımm hoşgeldinn bu arada,çok güzel gelişmiş,Allahım onu bebiş yapar inşallahh..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…