KLOMEN yada GONAPHENE kullanıp cıft cızgıyı gormek ısteyenler listeye..

BU ARADA ŞÖYLE Bİ YAZILANLARI GÖZDEN GEÇİRDİM...BİŞEYLER ATLAMIŞTA OLABİLİRİM...

BABYFACEEE CANIM TEBRİKLERRRR ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN

CANIM Bİ DUR HEMEN ..Bİ KIRMIZILAR GELSİN ÖYLE SİLERİZ...BELKİ GEÇ DÖLLENME OLDU...BİLEMEYİZ DİMİ? ÜZÜLME SAKIN a.s.

günaydın fusfulu arkadaşım,
idrar testi mi yoksa kan testi mi yaptırdın? umarım idrar testinin sonucudur bu. çünkü idrarda hemen çıkmaz ki! ama kan testinin sonucuysa napalım. önümüzeki ay çalışmalara daha da hız verirsin. üzülme desemde fayda etmez biliyorum. bu durumda hiçbir lafın teselli etmiceğini en iyi biz biliyoruz dimi

sudenazcım olsa kanda çıkardı değil mi?gereksiz ümitlenmek istemiyorum.ne yapalım kısmet değilmiş bu ay.:1no2:
etuubacım kan testi canım.boşu boşuna deldirmişim kendimi.:çok üzgünüm:ömümüzdeki aya kaldı umutlar.bari adet olsaydım diyorum şimdi.dr a da hiç gidesim yok.umarım kist falan olmamıştır.zaten çikolata kistim var bide gonaphene kistiyle uğraşmam umarım.ama ben içimden olmayacağını tahmin ediyordum diycem şimdi çok klişe olacak.fisfisfis
üzülmedim desem yalan olur,üzüldüm de.ama dünyanın sonu değil.toparladım kendimi,azıcık ağladım açıldım.
teşekkürler ikinize de

arkadaşlar benim göğüs uçlarım çok acıyo inşallah belirtidir yaa dahada çok var ama

arkadaşlar benim göğüs uçlarım çok acıyo inşallah belirtidir yaa dahada çok var ama

AYNEN CANIM BENİMKİLERDE ÖYLE..DOKUNAMIYORUM VALLAAAA....AMA Bİ KERESİNDE DAHA BÖYLE OLDUYDU..AMA SONUÇ NEGATİFTİ..O YÜZDEN BELİRTİ OLARAK SAYAMIYORUM MALESEF...:1no2:

senin az kalmış canım başka bişey hissediyomusun akıntı varmı kasık sancısı falan.......

göğüs uçları acıyan arakadaşlar aslında bu bir hamişlik belirtisi.. ama çatlatma iğneside yapıyor o acıyıç. benim bir arkadaşımda çatlatma iğnesi oluyordu.. göğüs uçları aıyınca dediki oldu herlade.. ama malesef regl oldu.. fazl atkılmayın. en iyisi adetinizin geçmesini beklemek.. umarım herkes hamiş olurrr:))

senin Az Kalmış Canım Başka Bişey Hissediyomusun Akıntı Varmı Kasık Sancısı Falan.......

kasik Ağrim Var..ama Akintiyi Hesap Edemiyorum..çünkü Dr. Um Progestan Verdi..ve Günde Tane Vajinadan Aliyorum..geri Gelebiliyor Akinti Gibi.. Oyüzden Anlayamiyorum şuan...

kıslar merhaba ben geldım..
fusfulu canım benım degerın kac cıkmıs pek sordunmu?yanı 0 lı bırsey mı yoksa kucuk bır deger felanda o yuzden mı negatıf dedıler..ya ınsallah vardır bırseyşer yoksa da yenı bır ay yenı bır umut canım benım..herseyın hayırlısı olsun..a.s.

canım bende ılacın etkısı olabılecegını dusunmustum..
kıslar hemen umutlanmayalım..umutlanıp sonu husran olunca daha kotu oluyor..benneyaptımki

01-07-2008 ITIBARIYLE YENI LISTEMIZ..

****************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLARIN LİSTESİ*************

FUSFULU::::::::::::::::::::::::1TEMMUZZZZZZZZZ
OelfidaO ::::::::::::::::::::::::::4 TEMMUZZZZZZZZ
BİRBELEMİR:::::::::::::::::::::4 TEMMUZZZZZZZZ
SUDENAZ222 ::::::::::::::::::5 TEMMUZZZZZZZZZ
DERİNDEN::::::::::::::::::::::7 TEMMUZZZZZZZZZ
ETUUBA::::::::::::::::::::::::::9 TEMMUZZZZZZZZ
ROSEM :::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZ
GÜLCEZA:::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZZ
DESİRE:::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZ
KIRMIZIBEYAZ::::::::::::::::::11 TEMMUZZZZZZZZ
GURBET GELİNİ :::::::::::::::12 TEMMUZZZZZZZZ
PAPATYAAAA ::::::::::::::::::13 TEMMUZZZZZZZZ
AYISIGI44::::::::::::::::::::::::::14 TEMMUZZZZZZZZ
MAYSİMİRNA :::::::::::::::::::15 TEMMUZZZZZZZZ
ZYNP1:::::::::::::::::::::::::::::::15 TEMMUZZZZZZZ
YAS23:::::::::::::::::::::::::::::::17 TEMUZZZZZZZZZ
(((ESLEM))):::::::::::::::::::::::2 0 TEMMUZZZZZZZ
SEMA3455::::::::::::::::::::::::20 TEMMUZZZZZZZZ
DIPTISDIPTIS ::::::::::::::::::::22 TEMMUZZZZZZZZ
BASAK35 :::::::::::::::::::::::::27 TEMMUZZZZZZZZ

**************KLOMEN VEYA GONAPHENE İLE HAMİŞ KALANLAR**************

BEYAZBULUT::::::::::::::::::::GONAPHENE:hooray:
EYLUL166 ::::::::::::::::::::::::GONAPHENE:hooray:
TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:hooray:

******************** HAZİRAN HAMISLERİ**********************:asigim:
BABYFACE::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
:hooray:

Son düzenleme:
rosemcim sonucu yazılı almadım.hemşire dedi ki,bir şey yokmuş sonuç negatif.ben de teşekkür ettim çıktım ordan.

rosemcim sonucu yazılı almadım.hemşire dedi ki,bir şey yokmuş sonuç negatif.ben de teşekkür ettim çıktım ordan.

anladım canım..moralını bozma lutfen..hayırlısı dıyelım herzamankı gıbı bu ay olmazsa gelecek aya ınsallah ..bılıyorsun bızım bebeler bıraz nazlanıyor..:1hug:

anladım canım..moralını bozma lutfen..hayırlısı dıyelım herzamankı gıbı bu ay olmazsa gelecek aya ınsallah ..bılıyorsun bızım bebeler bıraz nazlanıyor..:1hug:

valla doğru söylüyorsun.bi kızım olursa zaten adını naz mı koycam artık nazlı mı bilmiyorum.çok takmıyorum canım kısmet böyleymiş demek ki.inşallah siz alt listeye transfer olursunuz da biraz teselli olurum

kıslar buarada sıze bır uyarıda bulunmak ıstıyorum..
BELKI SIZIN DOKTORUNUZDA SOYLEMISTIR AMA BENIM DOKTORUM DEDIKI;BU ILACLARDAN DOLAYI ADET BEKLENILENDEN BIRKAC GUN SONRA GELEBILIR GECIKEBILIR; ONA GORE ADET GUNUNUZU TAHMIN EDIP TESTINIZI OYLE YAPIN DEDI..

biraz geç geldim kader arkadaşlarım,günaydın için geç oldu ama umarımm günümüz güzel biter..
yeni gelen bütün arkadaşlarımız yeni hamişlerimiz hoşgeldiniz..
fusfulummm canımm kıyamammki ben sana şimdi biz nedesek boş dimi sana,ama bak yemin ederim dün yatmadan önce fusfulu için ve onun gibi bekleyen herkes için hayırlı sonuçlar ver allahım diye dua ettim,bitanem zorla istemek bana olmaz gibi geliyor,sonucu kötü olmasın,geç olsun ama sağlıklı olsun dimi bitanem,bugün biraz kötü hissedicez kendimizi ama yarından itibaren yine hayal kurmaya başlıcaz,hepimiz bu listedeki herkes hamiş çıkana kadar hatta ondan sonrada dualarımızla hep yanyana olucaz,kötü hissetsen bile kötü düşünme,sabret ve şükret nolur tamam mı..
sudenazcım ateşin iyi gidiyor maşallah,ama arkadaşlar bencede belirtiye çok takmamak lazım,o iğnelerde hcg hormonu var,o iğneler bile olmadan heray kendimizde ne belirtiler çıkarıyoruz biz,hayalda kurmak lazım ama işte bilmem nasıl yapılıyoda dengelemek en iyisi sanırım..
öptüm hepinizi,umudumuz ne bugün ne hergün hiç bitmesin...Şeniz

benim Bildiğimde şöyle çatlama Iğnesinden Veya çatlamadan 14 Gün Sonra Adet Gelmesi Gerek..sonuçta Bu Ilaçlari Kullanmasak Bile Yumurtlamadan 14 Gün Sonra Adet Oluyoruz...ona Göre Hesaplanir Biye Biliyorum

öyle maysimirnacım herşeyın hayırlısı,ama insan da üzülmeden yapamıyor.her yeni gün yeni umut ne yapalım değil mi?canım ya az kalsın ağlatıyordun gene yazdıklarınla beni.
evet belirtilere takmayın.bence de.üzülmeyin sonra.
sen nasısın peki canım.senin kontrolün ne zaman olacak bir daha.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…