KLOMEN yada GONAPHENE kullanıp cıft cızgıyı gormek ısteyenler listeye..

benim Bildiğimde şöyle çatlama Iğnesinden Veya çatlamadan 14 Gün Sonra Adet Gelmesi Gerek..sonuçta Bu Ilaçlari Kullanmasak Bile Yumurtlamadan 14 Gün Sonra Adet Oluyoruz...ona Göre Hesaplanir Biye Biliyorum
belkıde doktor bunu demek ıstedı ama baska turlu anlatmak ıstedı cunku senın dedıgın gıbı ve doktorumu dedıgı gıbı adetımı hesapladım hep aynı gune gelıyor..

belkıde Doktor Bunu Demek ıstedı Ama Baska Turlu Anlatmak ıstedı Cunku Senın Dedıgın Gıbı Ve Doktorumu Dedıgı Gıbı Adetımı Hesapladım Hep Aynı Gune Gelıyor..

işte Bu Kişiden Kişiye Göre Değişir..kimilerinin Normalde Yumurtlamasi Geç Olup ..ilaçla Erken Yumurtlatilirsa Kendi Regl Gününden önce Regl Olmasi Beklenir..ama Eğer Ilaçla çatlatilmasi Kendi Yumurtlama Tarihinden Sonraya Denk Gelirse Işte O Zaman Kendi Regl Tarihinden Sonra Adet Olmasi Beklenir..

Mesela Benim Ilaçsiz 13.gün Yumurtluyorum.adet Tarihim 5 Temmuz Oluyor...bu Ay Ilaçla 11.günümde Yumurtladim..o Zaman Daha Erken Yani 3 Temmuz Regl Olmam Gerek..ama Ben Garanti Olsun Diye Kendi Günümden Hesab Ediyorum

merhaba kızlar dr geldim kist varmı diye baktı vj ulrasonla şükür yokmuş klomen benzeri başka ilaç verdi sabah 2 tane olmak üzere içicem sonra salı günü kontrol olup aşılamamaya karar verilecek zannedersem yaptırıcam bir ker şansımı denicem arkadaşlar umut dünyası ne yaparsınız

yacanım sana msjı yazdım elektrik gitti,kusura bakma..
ağlamaa canımm benim kız ağlıcaksan ağla birlikte ağlarız nolcak,ilk gün belki yarın 3. gün en geç yeniden umut başlıycak içimizde,diğer ayla ilgili...canımm ben adet oldum diye ağladım,5 ay adet göremedim sonra...11 aydır o testler hep negatif,ağladımm,birgün rüyamda yaşlı bi kadın bak bu ay olmazsa diğer ay menapoza giriyosun ona göre dedi,nasıl ağladım,kadına diyorum ama benim yaşımm,kadın bana ayna tutuyor yaşlanmışımm,o gün uyandıktan sonra hep şükrettim,bunları yıllardır yaşayanlarda var tatlımm,allah hepimize sabır versin,bir gün olacak işte,olacak varmı başka yolu...
benim kontrol yok artık çalışmalardayız,ama yumurta çatlamadı diye kafayı yicem,iğne olmadıya,doktorda 10 dk bakıp çatlamış dedi,bide hep alttan bakarken son sefer karından baktı,ee ateşe bakarsanda çatlamadı,böyle düşünüp düşünüp sonra şükrediyorum,napıyım,temmuz 15e kadar bekleyip,sonra ağlamak için test yaptırcamm,hobi oldu artık bende:roflol:
öptümm hepinizi,yok umutsuzluk falan klomen kardeşliğiiiiiii,attırmayın asfalyaları...

canım cok sevındım kıst felan olmamasına ..ama neden hemen asılama dedıkı?

aferinn arkadaşımaaa benimm işte bende tam bunu diyorum bak fusfuluuummm,başakcım maşallahh sağlıklısın sadece zamanı gelmediğinden olmamış bu ay,inşallah diğer aya kısmet olur...pesetmek yok,biz inatçıı ve inançlı kadınlarız...

konumuzunnnn güzel uğurluu patronuuuu kız sen napıyonn rosemcimm..
ben yedirdim yine adamcağıza keçiboynuzlu binbir türlü yiyecekk...:roflol:
sen naptınnnnn,nasılsınnn,hala acı varmı göğüslerinde...

sudenazcım ısın yükselmiş bak yeniden ben demiştimm ama sen okuyamadın dün,5-7 günlerde öyle oluyo,düşmeye devam etmediği sürece hamilelik belirtisi,inip çıkmalar doğal yani,aman maşallahhh...ya ama benim 5 gündür bi 36.2,bi 36.3 çıkıyo yaa ben nasıl yumurtladım anlamadımm vallaa..

iyi bakın kendinizee bütüüüüüüüüünnnn klomencii kardeşliği...göbişlere dikkat..

evet arkadaşlar yaptırıcam şu aşılamayı vallahi iyi gaza geldim kim tutar beni buay ya olucak ya olucak dogru valla sapa saglam kadınlarız olmasada dimdik ayakta duracagız pes etmek yok

rosem sudenaz valla bilmiyorum kızlar da ben birdaha en az bir 10 gün geçmeden test mest yapmam.:1no2:vallahi böyle çok daha zor oluyomuş be arkadaşlar.
başak hadi inşallah.belkimde dermanın aşılamadır belli mi olur arkadaşım
maysimirnacım kız sen ağlama be,inşallah pozitif çıksın o testte sen ağlama arkadaşım.yaşlı kadınlı rüyayda baya bir tırsınçmış.bırr:1shok:valla insan baya bir toparlayamaz kendini.ama bunlar hep bilinç altımız.
kızlar ben dün anneme giderken dolmuşta şeyi düşündüm,listeye infertilite sebebimizi de yazsak mı isimlerimizin yanına diye?yoksa çok mu zor olur?

canım cok sevındım kıst felan olmamasına ..ama neden hemen asılama dedıkı?

canım yasım itibariyle malum 36 girdim 1 senedirde olmuyor herşey normal ama çabuk gebelik oluşsun diye istedi dr ben böyle hamile kalamıycamı bilseydim hiç spralle korunmazdım o bile saglıgımızı etkiliyormuş

erkenden Test Yapmak Insani Bitiriyor Malesef...bende Tutmaya çalişiyorum Kendimi...

canım halen devam edıyor uclar ı acımaya ama cokta umutlanmak ıstemıyorum.husrana ugramaktan da cok korkuyorum..bırde boyle yumurtanın olustugunu felan bılınce ınsan daha da bır umutlanıyor sanıırm..

fusfulu canım ne sekılde yazalım lısteyı? sız bana soyleyın ben gereklı duzenlemeyı yaparım..

selam kıslar ben geldim.. Nasılsınız. Benim doktor randevum yarın. Bakalım ne olacak..

rosemcim beni sona at ama tarih yazma şimdilik.yanıma da kocaman endometriosiz yaz:roflol:diğer arkadaşların da ne sorunları varsa isimlerinin yanına yazabilirsin.tabi bu benim ki bir öneri siz de isteseniz.

arkadaşlar herkese mereba. az önce doktordan geldim bir buçuk aylık olmuş benim bebiş. fosfulu üzme kendini canım. hiç ummadığın anda sana sürpriz yapar bebişin. hamileyim ma dualarım sizinle aklım hep sizde. merak etmeyin kızlar dermansız dert vermez allah

banada ileri yumurtlama tembelliği yazabilirsin canımm,sana iş çıkardık ama iyi olur aslında sorunu ortak olan kişiler belirlenmiş olur..zor olursa,işin varsa söyle canımm bende yapabilirim...

rosemcim beni sona at ama tarih yazma şimdilik.yanıma da kocaman endometriosiz yaz:roflol:diğer arkadaşların da ne sorunları varsa isimlerinin yanına yazabilirsin.tabi bu benim ki bir öneri siz de isteseniz.

canım dıger arkadaslarda bu konuda fıkırlerını bılıdrsınler ona gore yazalım.
belkıde bu sekılde olumsuz yonde de etkılenebılırız..
ben senın tarıhını degıstıreyım gerısını herkes fıkrını bıldırsın oyle yazalım ne dersın??yerimseniben

banada ileri yumurtlama tembelliği yazabilirsin canımm,sana iş çıkardık ama iyi olur aslında sorunu ortak olan kişiler belirlenmiş olur..zor olursa,işin varsa söyle canımm bende yapabilirim...
yok canım yaparım sorun degıl ama olumsuz yonde etkılenmeyız demı ne bılım sız bılırsınız?:1no2:

01-07-2008 ITIBARIYLE YENI LISTEMIZ..

****************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLARIN LİSTESİ*************

OelfidaO ::::::::::::::::::::::::::4 TEMMUZZZZZZZZ
BİRBELEMİR:::::::::::::::::::::4 TEMMUZZZZZZZZ
SUDENAZ222 ::::::::::::::::::5 TEMMUZZZZZZZZZ
DERİNDEN::::::::::::::::::::::7 TEMMUZZZZZZZZZ
ETUUBA::::::::::::::::::::::::::9 TEMMUZZZZZZZZ
ROSEM :::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZ
GÜLCEZA:::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZZ
DESİRE:::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZ
KIRMIZIBEYAZ::::::::::::::::::11 TEMMUZZZZZZZZ
GURBET GELİNİ :::::::::::::::12 TEMMUZZZZZZZZ
PAPATYAAAA ::::::::::::::::::13 TEMMUZZZZZZZZ
AYISIGI44::::::::::::::::::::::::::14 TEMMUZZZZZZZZ
MAYSİMİRNA :::::::::::::::::::15 TEMMUZZZZZZZZ
ZYNP1:::::::::::::::::::::::::::::::15 TEMMUZZZZZZZ
YAS23:::::::::::::::::::::::::::::::17 TEMUZZZZZZZZZ
(((ESLEM))):::::::::::::::::::::::2 0 TEMMUZZZZZZZ
SEMA3455::::::::::::::::::::::::20 TEMMUZZZZZZZZ
DIPTISDIPTIS ::::::::::::::::::::22 TEMMUZZZZZZZZ
BASAK35 :::::::::::::::::::::::::27 TEMMUZZZZZZZZ
FUSFULU::::::::::::::::::::::::::::???

**************KLOMEN VEYA GONAPHENE İLE HAMİŞ KALANLAR**************

BEYAZBULUT::::::::::::::::::::GONAPHENE:hooray:
EYLUL166 ::::::::::::::::::::::::GONAPHENE:hooray:
TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:hooray:

******************** HAZİRAN HAMISLERİ**********************:asigim:
BABYFACE::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
:hooray:

bence yazmayalım kötü etkileneceğimizi düşünüyorum benneyaptımki biz problemsiz hatunlarız diyelim geçelim coksekeriremsu tek farkımız ilaç kullanmak demi kızlar :teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…