KLOMEN yada GONAPHENE kullanıp cıft cızgıyı gormek ısteyenler listeye..

inşallah canım allah hepimizin yüzünü güldürsün .bende beklemedeyim klomen ve ovitrello kullandım bu ay adet günüme 4 gün kaldı sabırsızlıkla bekliyorum bu ilk tedavim:içelim:

arkadşlar biraz önce kızımla banyoya girdik onun saçlarını yıkadım hadi biraz suyla oynasın dedim ben saçımı şampualarken birde baktım kızıma banyodan sonra abdest almayı ögretmiştim kızım abets alıp dua ediyor aynen şöyle söylüyor (allahım bana sarı saçlı mavi gözlü bir kardeş ver ama yavru bebek olsun anneminde hani kadınlar kulübünden arkadaşları varya onlarada verde annem artık bilgisayarı bana bıraksın) allahım güleyimmi aglayayımmı inanın allahım bari şu sabinin duasını kabul et demekten kendimi alamadım canlarım temmuzda bir çogumuz aşagı listeye giricez çünki kızımın duası kabul olucak inşallah

yaa canımm benimm Allahım ona uzun sağlıklı sizinle bir ömür ve kardeş versin...inşallah bizlerinde olur öyle tatlı,akıllı kızlarıda birlikte banyolara gireriz..
ay başakcım ya hem gözlerim doldu hemde güldümm,maşallah Allah sana bağışlasın aileni canım

inşallah canım allah hepimizin yüzünü güldürsün .bende beklemedeyim klomen ve ovitrello kullandım bu ay adet günüme 4 gün kaldı sabırsızlıkla bekliyorum bu ilk tedavim:içelim:

canım eger ıstersen senıde lıstemıze eklebılırız..4 temmuz mı adet gunun?

basakcım masallah canım yaa ne tatlı kısın varmıs hem tatlı hemde akıllı..op bızım ıcın canım yerım onu ben..Şeniz

sagol canımben artık kızımın yanında konuşmamaya dikkat ediyorum ben bazen agladıkça oda aglıyor ne oldugunu anlamasada kız çocukları anneye can yoldaşı oluyor allah hepimizin kucagına yavrusunu vereck ama herşeyden önce hayırlı evlatlar versin rabim herkese bizler evlatlarımız için herşeye katlanıyoruz allah bizleri utandırmasın canım

basakcım masallah canım yaa ne tatlı kısın varmıs hem tatlı hemde akıllı..op bızım ıcın canım yerım onu ben..Şeniz

canım hepimizin kendi elinde çocugumuzu yetiştirmek ama allaha emanetler şimdi kara kara düşünüyorum anasınıfına yazdırdım nasıl bırakıcam diye çok dikkat çeken bir çocuk allahı korusun herkesin evladını

gerçi doktorum çok iyi biri ama yinede işte ilk olunca insan sıkılıyor. Sen ne kullanıyorsun. kolomen mi gonophene mi? O da ekleniyor listeye canım

olsun sen yinede rahat ol canım.ilk önce allah daha sonra doktorlara emanetiz.ben klomen kullandım ama olmadı şuan iğne kullanıyorum.

allah meleğinin dualarını kabul etsin.çok duygulamdım ya..allahım hepimize hayırlı evlat versin.tabi seninki gibi tatlı ve akıllı olsun.

fusfulu hala gelmedi herhalde annesinden. ister misiniz test yapmış ve hamiş çıkmış olsun ayyyyyyyyyyyy ne süper olurdu yaaaa

BAŞAK cım....sen de ağlarsan ...ben daha değil doğurmak daha hiç hamile bile kalamadım ki....bir evlat hem de kız----kızları çok severim---------ah sen ne şanslısın...kadınlar kulubu nü ne zaman söyledin ona...hııı o zaman okuma yazma biliyor o....ordan görüyor...aman bende soruyorum...onlar ne bilmiş...daha görümcemin kızı 16 aylık mouse u yürütüyor..parmağıyla tıklıyor...analarının karnında öğrenip öyle çıkıyorlar....bizim için yanaklarından sıkıştır öp evladını........

canım eger ıstersen senıde lıstemıze eklebılırız..4 temmuz mı adet gunun?

evet canım 4 temmuz adet günüm ekleyebilirsin tabi.ama ben dayanamadım bugünden aldım testi kafamçokkarıştı cuma günü istanbula gitmemiz gerekiyor arabayla uzun bi yolculuk olcagı için yola çıkmadan öğrenmek istedim :icecream:

30-06-2008 ITIBARIYLE YENI LISTEMIZ..

****************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLARIN LİSTESİ*************

FUSFULU::::::::::::::::::::::::1TEMMUZZZZZZZZZ
OelfidaO ::::::::::::::::::::::::::4 TEMMUZZZZZZZZ
BİRBELEMİR:::::::::::::::::::::4 TEMMUZZZZZZZZ
SUDENAZ222 ::::::::::::::::::5 TEMMUZZZZZZZZZ
DERİNDEN::::::::::::::::::::::7 TEMMUZZZZZZZZZ
ETUUBA::::::::::::::::::::::::::9 TEMMUZZZZZZZZ
ROSEM :::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZ
GÜLCEZA:::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZZ
DESİRE:::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZ
KIRMIZIBEYAZ::::::::::::::::::11 TEMMUZZZZZZZZ
GURBET GELİNİ :::::::::::::::12 TEMMUZZZZZZZZ
PAPATYAAAA ::::::::::::::::::13 TEMMUZZZZZZZZ
AYISIGI44::::::::::::::::::::::::::14 TEMMUZZZZZZZZ
MAYSİMİRNA :::::::::::::::::::15 TEMMUZZZZZZZZ
YAS23:::::::::::::::::::::::::::::::17 TEMUZZZZZZZZZ
(((ESLEM))):::::::::::::::::::::::2 0 TEMMUZZZZZZZ
SEMA3455::::::::::::::::::::::::20 TEMMUZZZZZZZZ
DIPTISDIPTIS ::::::::::::::::::::22 TEMMUZZZZZZZZ
BASAK35 :::::::::::::::::::::::::27 TEMMUZZZZZZZZ

**************KLOMEN VEYA GONAPHENE İLE HAMİŞ KALANLAR**************

BEYAZBULUT::::::::::::::::::::GONAPHENE:hooray:
EYLUL166 ::::::::::::::::::::::::GONAPHENE:hooray:
BABYFACE::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
:hooray:

Son düzenleme:
kizlar bu klomen ve gonophenin 1 kutusu kac para? ve icinde kac tane oluyor? hadi canlarim bi yardimci olun please.

ekledım canım lıstemıze senıde.ınsallah testın pozıtıf cıkar canım.. yapınca mutlaka haber ver yola cıkmadan onceden ogrenebılırsen mutlaka yaz bıze..a.s.

kizlar bu klomen ve gonophenin 1 kutusu kac para? ve icinde kac tane oluyor? hadi canlarim bi yardimci olun please.

canım neden sordun pekı?yumurta takıbımı mı yaptıracaksın kendılıgınden ıcmeyı dusunmuyorsun demı????:1shok:

klomenin içinde 10 tane var 5 gün kullanıyosun sabah akşam .fiyatıda sanırım 7 - 8 ytl

ekledım canım lıstemıze senıde.ınsallah testın pozıtıf cıkar canım.. yapınca mutlaka haber ver yola cıkmadan onceden ogrenebılırsen mutlaka yaz bıze..a.s.

yarın sabah yapacam daha günüm gelmediği için bilmiyorum doğru çıkarmı ama yinede öğrenmek istiyorum .yazarım muhakkaka.s.

canım neden sordun pekı?yumurta takıbımı mı yaptıracaksın kendılıgınden ıcmeyı dusunmuyorsun demı????:1shok:

yok canim kendi kendime icmem oyle seyleri korkarim. 1 ay sonra turkiyeye geldigimde doktoruma danisip alicam. tabi gerek varsa. bizim sigorta isleri biraz karisik oldugu icin cebimizden odersek ne kadardir diye sordum.a.s.

kızlar benıde yazın lısteye 15temmuzda hasta olmam gerekıyor.ama ben umutlu degılım klomen bıttıkten sonra dr a gıtmedım esımle tartsmıstk oyuzden gıtmedım klomen carsamba bitti cuma gel demıstı gıtmedım bugun yıne dr um sordu yarın gıtcem sızce gecmı kaldım yumurtam catlamısmıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…