Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

selam kızlar bende doktordan geldim şimdi..yumoşlarım kabarmaya başlamışş.. salı tekrar gel dedi güzel bikac tane var dedi yumoş inşallahh Rabbim şu mübarek günde duy sesimi bize yardım et...et ki olsun bebişlerimizz

selam kızlar bende doktordan geldim şimdi..yumoşlarım kabarmaya başlamışş.. Salı tekrar gel dedi güzel bikac tane var dedi yumoş inşallahh rabbim şu mübarek günde duy sesimi bize yardım et...et ki olsun bebişlerimizz
ayy inşallah canım inşallaaahh allah emeklerimizi boşa çıkarmazda bu ay hepimiz bizde hamişizzz die bağırırız

ayy inşallah canım inşallaaahh allah emeklerimizi boşa çıkarmazda bu ay hepimiz bizde hamişizzz die bağırırız

inşallahh canım geçen ay ben igneden sonra 14.günde regli olmuştum..genelde de öyle oluyor yani beklenen adetinde olmuyorsun.. seninde 16.gününmüş bi test yaptır bence ..ilk klomen kullanışınmı canım ??

inşallahh canım geçen ay ben igneden sonra 14.günde regli olmuştum..genelde de öyle oluyor yani beklenen adetinde olmuyorsun.. Seninde 16.gününmüş bi test yaptır bence ..ilk klomen kullanışınmı canım ??

evet canım bu ay ilk defa kullanıorum hepsini... Ayy inşallah yaaa heyecan yaptım şimdi eczaneye gönderdim birini test alıp gelcek ama adetim gecikme di kii çıkarmı acaba yaaaa

canım igneden sonra 13.14 günde oluyor regli..bazı insanlarda bi kaç gün de atabiliyor ama dene bence

canım igneden sonra 13.14 günde oluyor regli..bazı insanlarda bi kaç gün de atabiliyor ama dene bence

kızcağız gitti eczaneye amaaa :KK43: öğle tatiliymiş kapalıymış eczane. Ayyy ne çıkacak acaba? Güya söz vermiştim kendime bu ay adetim gecikinceye kadar yapmıcaktım test offf. Yaa bu şeker ölçüm cihazları varya onların gebelik için olanının üretselerde evde kendi kendimize kanda bakıversek değerlerimize olmaz mı:KK1: :KK1: Her ay on tane test alacağımıza bir tane ondan alır kullanırdık bol bol :d

walla öyle bir alet yapsalar her dk yapar dururuzz..ben de heray yapmıcam diyorum ama yapıyorum..meraklı insanlarız işte ..inşallahh pozitif cıkar canım..

Söylemesi ayıp çokta sıkıştım ama :) napim tutucam artık eczaneler açılana kadar :KK1: :KK1: :KK1:[/QUOT
tut tut :) ilk idrarındır umarım...cıkmazsada üzülme ama hemen..regli olmazsan kanda baktırırsın bazı insanlarda hamile olsa bile cıkmıyo

AYY YOK İLK İDRARIM DEĞİL 2. OLCAK EĞER SİLİK FALAN BİŞEY GÖRÜRSEM KOYARIM BURAYA

hadıı ınsallahhh hamılesındırr...

cemrecımmm sesını dglde ayzını okuyabıldık sonunda merak etmıstık nerdesın dıye....

kızalrrrr bugun kan verdımm pazratesıde sonuc gosterıp fılm ıcın gun alıcamm...

bakalım hayırlsııı ama benım bu ayda olmazmıss doktor bu ay beklemede olucaksınız dedıı pek acıklaamdı pazaretsı goruscez dıye sormadım sanırımm ılışkı yok dıycek neyse bekle babam bekel offffffffffffffffffffff banada artık sıkıntı geldııı vallaa yaaa...

ne zormsu bu ıslerr sabır sabırda nereye kadarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

allah gönlüne göre versin canım. Bende senin gibi klomen+ovitrelle+progestan. Sen ne zaman yaptırdın iğneni? Ayy daha 12 gün var adetine benim 2 gün kaldı çatlıcam artık zaman geçmioo... :KK43:

amin canım...
ayın 14 de yaptırdım iğneyi...
dünde progestana başladım.
azcık kalmış işte ne güzel...
benim daha bissürüüüü var...

Son düzenleme:
hadıı ınsallahhh hamılesındırr...

Cemrecımmm sesını dglde ayzını okuyabıldık sonunda merak etmıstık nerdesın dıye....

Kızalrrrr bugun kan verdımm pazratesıde sonuc gosterıp fılm ıcın gun alıcamm...

Bakalım hayırlsııı ama benım bu ayda olmazmıss doktor bu ay beklemede olucaksınız dedıı pek acıklaamdı pazaretsı goruscez dıye sormadım sanırımm ılışkı yok dıycek neyse bekle babam bekel offffffffffffffffffffff banada artık sıkıntı geldııı vallaa yaaa...

Ne zormsu bu ıslerr sabır sabırda nereye kadarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

inşallah canımmmm inşallah bendwe sende bizde herkezde hamiledir... Psikolojim bozuldu artık yhaaa... Allah yardımcımız olsun

amin canım...
Ayın 14 de yaptırdım iğneyi...
Dünde progestana başladım.
Azcık kalmış işte ne güzel...
Benim daha bissürüüüü var...

azcık kaldı da o azcık bir bitseydi artık...... Allah hayırlısını versin ama napim gün yaklaştıkça zaman hiç geçmio sanki

benim 18-19ay oluyo tık yok..bi sorunda yok ama olmayınca olmuyo..benim 2.klomen kullanışım buu

hayırlısı canım yaaa dediğin gibi olmayınca olmuo. Doktorun dediğine göre benim rahim gerideymiş testlerde falan eşimdede bendede bir sorun çıkmadı. Aslında bu ay çok ümitsizdim çünkü saçma sapan bir doktor çıktı benimki ne ultrasona aldı ne bişey adetinin 5. Gününden itibaren günde 1 tane klomen iç dedi. 14. Gün iğne yaptır adet olmazsan gel dedi. Benim yumurtalar büyüdümü çatladımı oluştumu hiçbişey bilmiorum kısacası. Ama hepsini yaptırdık bakalım zaten bu ayda olmazsa başka bir doktor bulcam. Sözde özele gittik ama işte adam gibi bir doktor çıkmadı :KK43:

hayırlısı canım yaaa dediğin gibi olmayınca olmuo. Doktorun dediğine göre benim rahim gerideymiş testlerde falan eşimdede bendede bir sorun çıkmadı. Aslında bu ay çok ümitsizdim çünkü saçma sapan bir doktor çıktı benimki ne ultrasona aldı ne bişey adetinin 5. Gününden itibaren günde 1 tane klomen iç dedi. 14. Gün iğne yaptır adet olmazsan gel dedi. Benim yumurtalar büyüdümü çatladımı oluştumu hiçbişey bilmiorum kısacası. Ama hepsini yaptırdık bakalım zaten bu ayda olmazsa başka bir doktor bulcam. Sözde özele gittik ama işte adam gibi bir doktor çıkmadı :KK43:

evet canım bencede doktorun iyi degilmiş kontrol etmeden ne diye igne vermiş..Allah korusun bazı insanlarda kist oluşuyo falan takip gerekli yani..ama inşallahh hamilesindir..

X