Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

En Büyük TÜRKİYE
hiç acele etme umutsuzda olma ama umutluda olma. ben yemin ederimki hiç şüphe duymadım. sürekli şüphe duyduğumda yine regl oluyordum. bu sefer ki göğüslerim şiş ama normal adet zamanı gibi, hatta hep idrar testinde ağlıyordum allam hiç çift çizgiyi göremeyecekmiyim diye hüngür hüngür ağlardım eşimde benle birlikte ağlardı. hatta öğrendiğim gün eşime hasta oldum dedim. umutlanmasın diyerek. olacağımdan eminmiş gibi akşamına çiftleri görünce şoka uğradım napacamı bilemedi. dün keseyi gördük doktor dediki geç döllenme olmuş onun için 5+2lik değil bir haftalık gecikmeli dedi yani 4+2 lik şuan. haftayada kalp atışları için gidicez inş.ben 30 günde bir regl olurum 10 ekimde oldum 10 kasımda olmam lazımdı 14 kasım da çift çizgiyi hemen gördüm tam 5 testle :) sadece idrarım çok koyu ve sürekli sölemesi ayıptır akıntım sümüksü geliyor sanki altıma kaçırmışım gibi :KK70: aha oldum geldi diyordum olmamıştım akıntıydı sadece. ne olur yanlış anlamayın beni inanın düşünmeden herşey daha iyi daha güzel yerli yerinde oluyor. öbür türlüsü kendinizi ve eşinizi yıpratmaktan başka bir şey yaramıyor. biz her adet olduğumda karşılıklı ağlardık eşimle. sonra sataşmaya başlardım ona. sanki onun suçuymuş gibi.ama 1 ilişkilerinizi 1 haftaya sığdırmak yerine regl bitiminden itibaren olacağınız ana kadar şansa bırakmayın derim.

amma yazmışım özür dilerim. dualarım sizlerle

ya aslında hiç düşünmek istemiyorum bu konuyu aklıma bile gelmesin istiyorum ama elimde değil :KK43: hatta umutlanıyorum diye kendime siteye girmeyi bile yasaklamıştım bir süre ama :KK43:((( Kafayı yicem yaaaa Napayım yaa allah sabrını verir elbet ayın 20sinde adet olmam gerekiyor 3 günüm kaldı eğer olmazsam ayın 22 sinde test yaptırcam hayırllısı artık ne diyim allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun...

En Büyük TÜRKİYE

ya aslında hiç düşünmek istemiyorum bu konuyu aklıma bile gelmesin istiyorum ama elimde değil :KK43: hatta umutlanıyorum diye kendime siteye girmeyi bile yasaklamıştım bir süre ama :KK43:((( Kafayı yicem yaaaa Napayım yaa allah sabrını verir elbet ayın 20sinde adet olmam gerekiyor 3 günüm kaldı eğer olmazsam ayın 22 sinde test yaptırcam hayırllısı artık ne diyim allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun...

:) amin cnm...haber ver bizede bizide merakta bırakma...

En Büyük TÜRKİYE

ayy inş hamilesindir tatlım bi belirtin falan var mı baya az kalmış adetine. bnmde 29 unda günler geçmek bilmiyor:KK43:(

slm kızlarr ben geldiiimmmm...
Kısaca özetleyeyim... 02.11.2011 çarşamba akşam 18:00'da iğnemi oldum. O gece ilişki, ertesi gün boş ve bir sonraki gece ilişki... Bakalım ne olacak. Göğüslerim acayip şiş ve acıolar 3 gündür. bugün iğneden sonra 15. günüm. Ara sıra bel ağrım oluo sonra hemen geçio kasığımda ara sıra batma oluo iğneden beri. Henüz kırmızılar gelmedi... İğneden kaç gün sonra gelio ki? İlk defa yaptırdım ben bu ay hayırlısı artık beni de listenize ekleyin banada dua edin ne olur...

Gözün aydın canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsinn darısı diğer arkadaşlarımızın başına...

ayy inş hamilesindir tatlım bi belirtin falan var mı baya az kalmış adetine. bnmde 29 unda günler geçmek bilmiyor:KK43:(

valla tatlım belirtiler konusunda ne desem yalan olur herhalde :) (zira her ay belirtilerim var)... Ama bu ay ilk defa idrarımda kepek gibi beyaz şeylerin olduğunu gördüm belirti midir bilmiyorum farklı olan tek şey o diğer aylara göre. Göğülerim şiş ve belimde bazen kısa süreli ağrılar oluo. Ama bunlar her ay adetim yaklaşınca da oluo

Kızlaaarrrr,

Siz iğneden kaç gün sonra adet oldunuz???? Benim bugün 15. gün henüz çok şükür bişey yok... İğneden ortalama kaç gün sonra hamile değilsek adet olnuo acaba???

bnde bu ay ilk defa klomen kullandım kızlar 16mm yumurta oluşmuştu sonra ertesi gün baktı ki doktor çatlamış.o gün münasebette bulunduk bakalım tutacak mı bu ay 7 ay oldu hamile kalamıyorum çok istiyorum anne olmak :KK43: ilk denemede var mı hamile kalan.bi de klomen adet gecikmesi yapar mı ??

Klomen adet gecikmesi yapmıyor aksine bi kaç gün evvel adet görüyorsun :KK70: Rabbim ayr ve yardımcın olsun İnşallah müjdelersin bizleri

Klomen adet gecikmesi yapmıyor aksine bi kaç gün evvel adet görüyorsun :KK70: Rabbim ayr ve yardımcın olsun İnşallah müjdelersin bizleri

eğer öyleyse benim şu aralar adet görmem lazım galiba normalde 20 si adet günüm iğnemi 2 sinde vurdurmuştum. Allahım isteyen herkese aratmadan buldursun meleklerini inşallah

selam kızlar...

ben beklemede olduğum için yazacak bişeyim yok ama sizin yazdıklarınızı takip ediyorum hep.

reglim ayın kaçında bilmiyorum bu ay tarih tutmadım,geçen ayda hangi tarihte olduğumu unuttum buda işime geldi açıkçası.tek hatırladığım 20 li günlerde olduğum vede olacağım.

eşim dün akşam sordu reglin ne zaman diye, bilmiyorum dedim.bu ay çok ümitliyim ben ilk defa dedi,hissediyorum olacak bu ay dedi.onaylamamı bekleyen gözlerle baktı bana ben bişey hissetmiyorum dedim,düşünmüyorumda.

eşimin hisleri bence psikolojik.2 aydır falan klomen kullanıyor,bide bu ay aktardan sperm arttırıcı bitkisel sular,ballı karışımlar falan almıştı onu kullanıyor.onların etkisinin olacağını düşünüp hevesleniyor gibi geliyor bana.aslında temiz kalplidir,hissettikleri çıkar genelde ama yinede bilemiyorum.

bu ay son klomenim zaten koskoca 6 ay geçti.nasıl geçtiğini anlamıyor insan.kısmetse aşılamaya geçicez artık gerçi bunları düşünmek için henüz erken bakalım hayırlısı diyelim.

öpüyorum hepinizi

tekrar ettim................

slm canım
burdayımmmmm :)
önceki sayfada yazdım okumadın heralde.durumumu anlattım.
beklemede olduğum için yazcak bişeyim yok ama sizi takip ediyorumm

hoşgeldin canım iyi insansın valla adını andım gelmişsin :KK61:
Aynı bende c.tesi kısmetse gidicem bu ay rahattım anlayacağın :KK34: İnş. aşılamaya falan gerek kalmadan gelir senin bebiş..
Bu sitede bir topik var canım tarot bakıo kadın bana 6 ay içinde küçük bir misafirin olucak mutluluğun zirvesinde olacaksınız dedi nasıl sevindim yaaa :KK53::KK61: inş. diyorum ama fal işte ölede çok inanmıyorum sadece motive oldum yanii :KK1::KK1:

tekrar ettim................

hayırlısı olur inşallah canım keşke bende senin gibi davranabilsem... Ama düşünmeden duramıyorum. Eşimde öyle dünden beri birbirimizi yiyoruz :) O dioki 16sı adet tarihin ben diyorum 20 si :) Benden iyi mi bilcen ben gün sayıyorum demezmiiii koptum gülmekten... Allah hepimizin gönlüne göre versin... Zaman geçmio yaaa

hoşgeldin canım iyi insansın valla adını andım gelmişsin :KK61:
Aynı bende c.tesi kısmetse gidicem bu ay rahattım anlayacağın :KK34: İnş. aşılamaya falan gerek kalmadan gelir senin bebiş..
Bu sitede bir topik var canım tarot bakıo kadın bana 6 ay içinde küçük bir misafirin olucak mutluluğun zirvesinde olacaksınız dedi nasıl sevindim yaaa :KK53::KK61: inş. diyorum ama fal işte ölede çok inanmıyorum sadece motive oldum yanii :KK1::KK1:
dur kızzzz hemen bulayımda bende baktırıyım.hemen bakıyomu ki?ohh ohhhh 6 aymı hadi bakalım inş.
hayırlısı olur inşallah canım keşke bende senin gibi davranabilsem... Ama düşünmeden duramıyorum. Eşimde öyle dünden beri birbirimizi yiyoruz :) O dioki 16sı adet tarihin ben diyorum 20 si :) Benden iyi mi bilcen ben gün sayıyorum demezmiiii koptum gülmekten... Allah hepimizin gönlüne göre versin... Zaman geçmio yaaa

ilk zamanlar bizde öyleydik canım,tedaviye ilk başladığımız aylarda.
ama zaman geçtikçe hevesde,ümitlerde köreliyor biraz o yüzden böyleyim bende.hayırlısı olsun demekten başka dicek bişey yok malesef:KK43:

Rica ederim cnm ne demek görevimiz:KK34: Buarada eğer hormon tahlillerinin içinde tsh da yani guatır için bakılan tahlil varsa ozaman aç karnına gitmelisin sabah..Ama sadece LH,PROLAKTİN,FSH gibi yumurtalık tahlillerine bakılcaksa ozaman farketmez aç veya tok..Ama bence hormon tahlili denilince tsh da vardır içinde aç karnına sabah git bence..Dr.unada sor istersen yine de cnm..

teşekkur ederımm frıendlyy suan oylesıne ozelde fılm ıcın gıdıcemdedoktor nosu yok ama ben acken gıdıyım guatır olanda cıkıcak cunkuuu...

tesekkur ederımmm

X