Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

melikecım benım de erken geldı ıgneden sonra adetım, doktorumu aradım normal dedı .
ben de bu ayı ılaçsız gecırcem,bayrama denk geldıgı ıcın kontrol edemem dedı doktor, senınle aynı durumdayız :KK43:
[/QUOTE

canım bende bu ay ilaçsız geçiricem doktor bu ay böle geçsin zaten ilcın etskisi devam eder dedi.bakalım bayramdan sonra doktorumuda değiştircem inş. bu doktor daha da uğurlu gelir ve daha iyi ilgilenir.Rabbim yardımcımız olsun :KK43:

sevdecim

gülüm hormon tahlili sonuçlarını merak ediyorum naaptın nasıl çıktı başladın mı klomeni içmeye? bak bence incir kürü de yap ekstradan ben mayıs ayında 2 klomen+15 gün incir suyu içmiştim. gece kaynat bir bardak iç kalanını da sabah iç.afiyet bal şeker olsun gülümm göbişine tombik tombik bebiş olsun:)

bu arada benim çatlatma iğnesinden sonra adet olacakmışım gibi ağrılarım oluyo rahmimde ve de kalçamda batmalar göğüslerde acıma daha çok erken dimi yaaa:)))
ama bunlar yumoştan kaynaklanıyor sanırım.ilk gebeliğimde çatlatma iğnesinden 1 hafta sonra acayip ağrılarım olmuştu resmen döllendiğini anlamıştım bakalım bu sefer neler olucak tabi olucaksa hayırlısı ise olsun inşallah....

canım..ercelf..
hormon testleri gayet normal dedi doktor..hiç bir sorun yok dedi..bende ayrıntılı sormadım artık..evet başladım klomene..bugün itibariyle ilk klomenimi aldım..bugün yarın ve perşembe günü sabah birer tane alacağım..perşembe ögleden sora çağırdı..bakacak ne durumda diye..benimkiler aşırı büyüyorlar ya oda sağlıksız mış...o yüzden birer tane ile bi bakacak sonuca..aşılamaya gelince...gerek yok aşılamaya diyor doktorum..hiç gerek yok diyor hemde..spontane devam edelim sonuç alacağız er geç diyor..:)) ne bilim zaten burda yapılamıyormuş..çevre illere git gel yapmam lazım..işin acıkçası halim de yok inan ki...içimden hiç bişey yapmak gelmiyor...calışma zamanlarının görev haline gelmesi ile ilgili yazmışsınız ya sedda ile...aynen katılıyorum size...psikoloji diye bişey kalmadı hiçbirimizde...zoraki birliktelikler..ruhen yıpratıyor insanı...kendini kötü hissettiriyor...eşlerimiz de cok stres oluyorlar tabi..eşim bana catlatma iğnesi vurulma,,,,,, akabindeki 36 saat gerilimini yaşamak istemiyorum diyor..insanın canı istese bile sırf zorunluluk var diye yapası gelmiyor..maddi maneviyıpranıyoruz..ve işin kötüsü ne biliyor musun...biz bu psikolojiden kurtulmadıkca işimiz daha da zor olacak... korkuyorum artık ben...:KK50::KK50:
evet canım senin ağrılar erken başladı gerçekten..hayırdır inşallah...hayırdır inşallah....

canım..ercelf..
hormon testleri gayet normal dedi doktor..hiç bir sorun yok dedi..bende ayrıntılı sormadım artık..evet başladım klomene..bugün itibariyle ilk klomenimi aldım..bugün yarın ve perşembe günü sabah birer tane alacağım..perşembe ögleden sora çağırdı..bakacak ne durumda diye..benimkiler aşırı büyüyorlar ya oda sağlıksız mış...o yüzden birer tane ile bi bakacak sonuca..aşılamaya gelince...gerek yok aşılamaya diyor doktorum..hiç gerek yok diyor hemde..spontane devam edelim sonuç alacağız er geç diyor..:)) ne bilim zaten burda yapılamıyormuş..çevre illere git gel yapmam lazım..işin acıkçası halim de yok inan ki...içimden hiç bişey yapmak gelmiyor...calışma zamanlarının görev haline gelmesi ile ilgili yazmışsınız ya sedda ile...aynen katılıyorum size...psikoloji diye bişey kalmadı hiçbirimizde...zoraki birliktelikler..ruhen yıpratıyor insanı...kendini kötü hissettiriyor...eşlerimiz de cok stres oluyorlar tabi..eşim bana catlatma iğnesi vurulma,,,,,, akabindeki 36 saat gerilimini yaşamak istemiyorum diyor..insanın canı istese bile sırf zorunluluk var diye yapası gelmiyor..maddi maneviyıpranıyoruz..ve işin kötüsü ne biliyor musun...biz bu psikolojiden kurtulmadıkca işimiz daha da zor olacak... korkuyorum artık ben...:KK50::KK50:
evet canım senin ağrılar erken başladı gerçekten..hayırdır inşallah...hayırdır inşallah....

sevde benim de acayip batma var kasıkarımda... bu ay 3 yumurtam çatladı... haftasonu ağrıdan hep yattım şimdi de bıçak saplanıyo gibi arada da karıncalanıyo.... sence gebelik belirtisimdir? bugün 21. günüm daha. umutlanmak istemiyorum ama umut hep var tabi...

kızlar yaa adet oldumm yaaaa:KK43:çok kötüyüm şuanda ağlıyorum zatennnn.pembe akıntıö geldi tabikide devamı kırmızı olcak.olmadı bu ay doktorumda adetin gelirrse bu ay hapsız devam edelim dedi yani bu ay ilaç kullanmıcam ama sizce yinede doktoru arimmki???zaten bayramdan sonra gelince başka doktora çıkıcam bakalım o ne dicek rahim filmi mi isticek.bugün bi arkadaş dört sene tedavi gördüm meğerse tüpler tıkalıymış dedi bende oyuzden bi baktırıcam bakalm rahim filmiyle belki ondan olmuyodurr:KK14:Allah ım çokk üzügünümm yaaa bize nezman nasip ediceksin yarabbimmm::KK43:((((((((((((((((((((((((((((((

:KK43: uzulme :KK43: en iyi yaptigimiz sey bu degilmi zaten.. herseyi silbastan yasamak kadar iyi bildigimiz ne varki..

melikecım benım de erken geldı ıgneden sonra adetım, doktorumu aradım normal dedı .
ben de bu ayı ılaçsız gecırcem,bayrama denk geldıgı ıcın kontrol edemem dedı doktor, senınle aynı durumdayız :KK43:
[/QUOTE

canım bende bu ay ilaçsız geçiricem doktor bu ay böle geçsin zaten ilcın etskisi devam eder dedi.bakalım bayramdan sonra doktorumuda değiştircem inş. bu doktor daha da uğurlu gelir ve daha iyi ilgilenir.Rabbim yardımcımız olsun :KK43:

MİLKCIM CANINI SIKMAA !!!

HEPIMIZ AYNI SEYLERI YASIYORUZZ..

KISACASI YALNIZ DEGLSIN SENIN GIBI DUNYADA KACTANE INSAN SIKINTI CEKIYO..

DUA EDELIMDE BU SIKINTILAR UZUN SURMESIN

HADI GULUMSE ARTIKK IYCE STRESE GIRME KAFAYI DGAIT EN SEVDIGINS EYLERI YAP ODUL VER KENDINE

PAŞA PAŞA GIT RAHIM FILMINI CEKTIRR GULUM

BU EN BASTA YAPILMASI GEREKN ISTI İŞTE BILGISIZLIK TECRUBESIZLIK BIZI DOLANBACLI YOLLARA ITIYO...

NEYSE HATANIN NERESINDEN DONULSE KARDIR..

ONEMLI OLAN BUGUN ADET GORMEN DGL DUA EDELIMDE RAHIM FILMLERIMIZ IYI CIKSIN...

canım bizim psikoloji de yerlerde inanki dün akşam tam bir görev bilinciyle birlikte olduk ruhsuz hissiz çabucak olsunda bitsin şeklinde nasıl kurtulucaz bu durumdan bilemiyorum valla hamile kalırsam ben 9 ay cinsel perhiz yapıcam anca gelir yerine arzularımız heralde ciddi söylüyorum bak.şimdi bu akşam yine var mesai çok zor çokk normalde mesela ay boyunca akıntım olur kayganlık olur ilişkiye giriceğimiz zaman bende tık yok kupkuru oluyorum e ön sevişme de olamıyor erkekler sabırsız oluyor anam ben çok dertliyim bu konuda bu bebiş mahvetti bizi :d

aynen kızlar yaa:))

okurken hem guldum hem uzuldum....

Odev oldu bıze gercekten artık zevk falanda almıyoruz...

Haıd bebıs olsun dıye dusunmekten başka kafamzıd abısı yok..

Bende bebış tuutsun 1 yıl yok ıstemıyroumm

ılışkıden sonra ayakalrımızı dıkmemız gercketn ıse yarıyormuu

okadar ayakalrı havaya dıkıyorum hıc tutmadı

kızlar yaa adet oldumm yaaaa:KK43:çok kötüyüm şuanda ağlıyorum zatennnn.pembe akıntıö geldi tabikide devamı kırmızı olcak.olmadı bu ay doktorumda adetin gelirrse bu ay hapsız devam edelim dedi yani bu ay ilaç kullanmıcam ama sizce yinede doktoru arimmki???zaten bayramdan sonra gelince başka doktora çıkıcam bakalım o ne dicek rahim filmi mi isticek.bugün bi arkadaş dört sene tedavi gördüm meğerse tüpler tıkalıymış dedi bende oyuzden bi baktırıcam bakalm rahim filmiyle belki ondan olmuyodurr:KK14:allah ım çokk üzügünümm yaaa bize nezman nasip ediceksin yarabbimmm::KK43:((((((((((((((((((((((((((((((

milkcım canını sıkmaa !!!

Hepımız aynı seylerı yasıyoruzz..

Kısacası yalnız deglsın senın gıbı dunyada kactane ınsan sıkıntı cekıyo..

Dua edelımde bu sıkıntılar uzun surmesın

hadı gulumse artıkk ıyce strese gırme kafayı dgaıt en sevdıgıns eylerı yap odul ver kendıne

paşa paşa gıt rahım fılmını cektırr gulum

bu en basta yapılması gerekn ıstı işte bılgısızlık tecrubesızlık bızı dolanbaclı yollara ıtıyo...

Neyse hatanın neresınden donulse kardır..

Onemlı olan bugun adet gormen dgl dua edelımde rahım fılmlerımız ıyı cıksın...

selam kızlar . sevdecim inşallah bu ay ultrasonda çooook saglıklı yumoşlarını görürsün canım . 6 ay klomen kullanmadım diyorsun vucudun dinlenmiş oldu inşallah bu aradan sonra yumurtalıklarının güzel cevap verecegini düşünüyorum trk şanssızlık bayrama denk gelmesi canım inşallah bu ay yakalarsınız eski arkadaşlardan hamiş kalan lar var hadi sevde hadi ecelf girin artık şu listeye . ecelf canım bu ay çok zorlu geçmiş seninde yinede yumoşun gelişmiş bak bir yerde okumuştum tüp bebek bölümüydü sanırım yumoşun 16mm olması bile yeterliymiş birde yanlış hatırlamıyorsam pregynl ignenin içinde 16 mm sonra vurulabilir yazıyordu canını sıkma onun için senin bebiş biraz nazlı olacak herhalde . babası sopalayacak diyorsun olsunda sopalasın keratayı. canlar bu ay inşallah yüzünüz güler ikinizinde. bana gelince haha artık sıyırdım 3 aydır regl olamıyorum . bu gün dr gittim başka bi dr eski gittigim merkezden ayrılmış. bu erken menapoz dedi dıvına diye bir ilac verdi cyclo gibi bu ilaçta ilk aydan sonra koruma etkisi var artık regli olayımda başka birşey istemiyorum . regl olamamak ço sıkıntı veriyor çünki yaşamadan anlayamıyor insan velhasılı bundan böyle erken menapozla cebelleşecegim . biz kadınların çilesi hiç bitmiyor . hayatın butun sorunları kadınların sırtında . ay dertlendim gene allah beterinden saklasın . rahim temiz onada şükür neler çekenler var herşeyin hayırlısı öncelikle . çokk öptüm sizi güzel haberlerinizi okumak istiyorum.:nazar::emir_bebek:

slm hepınıze bugun doktora gıttım ve adetımın 5.gunu kullanmam gereken klomen verdı hiç bılgım yok yararını goren varmı yada kullanan yada bılgısı olan:)

kızlar 8 aylık evliyim ve korunmuyoruz ancak hamile kalamadım henüz. acaba erken mi yoksa panik yapmam normal mi lütfen cevap yazın :KK43:

[/QUOTE

hayırlısı olsun canım, cok yorma kendını.:KK19:
slm hepınıze bugun doktora gıttım ve adetımın 5.gunu kullanmam gereken klomen verdı hiç bılgım yok yararını goren varmı yada kullanan yada bılgısı olan:)
yararı olmaz mı yumurtlamayı saglıyor, ben gecen ay kullandım ılk kez ve 22mm.boyutunda bır yumurtam oluşmuştu

hayırlısı olsun canım, cok yorma kendını.:KK19:

yararı olmaz mı yumurtlamayı saglıyor, ben gecen ay kullandım ılk kez ve 22mm.boyutunda bır yumurtam oluşmuştu

ya cnm çok ozur dılerım ama biraz daha acıklayabılrmısın anlamadım hıcbırsey yumurtan olustu hamıle kalamadınmı hiç bılgım yok bu konuda kusura bakma lutfen

yani ben kısaca şöyle ozetlim 3yıl vajınısmusla ugrastım 1 ayönce yendım yumurtalıklarımda sorun yokmus bugun doktora gıttım ve bana klomen verdi yumrtlamayı kolaylastıracak dedi maaledef bu konuda çok cahılım:)buraya da diğer topıkten arkadaslar yonlendırdı..

arkadaslar klomen kullandıktan sonra ıgne olmadan yumurta kendılıgınden catlıyor degıl mı?

slm gecmıs yazıları okuyorumda bu cm leri fln doktor bakıyor deılmı birde kullandıktan ne zmn sonra doktora gıtmek gereklı bana gel fln demedı adetin 5.gunu kullan dedi birde ilişkiye girecegim gunlerın cızelgesını hazırladıı yardımcı olun banaaa anlamdım ben hıcbırsey:KK43:

ya aslinda şöyle, benim rahimde yara oldugu icin akintim hep oluyordu.. ama su son haftalarda daha bi beyaz daha bi cok.. yapiskan kivamli akintim klomen kullandiktan sonra oluyordu.. sanirim catlamayla ilgili biseydi o..
ben seviyorum burayi.. bana benzeyen kimse yok etrafimda herkes massallah pek bi anaç :KK1::KK1::KK1: ama burda hepimizin derdi ayni.. bizi bizden daha iyi anlayan yok bundan eminim :KK34: yardimci oluyorsam ne gusell :KK16:

merhaba benimde rahımde yara var neo penotran fitil verdi doktor çocuk dusundugum için yakmayacagını soyledı yara oldugun halde hamıle kaldın snaırsam bende klomen kullanıcam hamılelıge engel degıl dımı o yara...

ah ah bendede aynı dertvalla mutfakta yemek yapbodoslama öylecene yatak onu yap ayakdık bekle kalk yıkan hemen nete bakbelırtı varmıevet bu bende var buda var hamıleyım kesın bekle coş coş heyecantahlıl al sanaaaaaaa üçünbiri olmadı tekrar yap eee nerde isteksevgi gecelıkhepsi bittibende olsun yanı sadece buay gerçekten takmadan hareket edıcem kısmetse olur zatenyaaa bakmayın gene ençoksoru soran belırtı yaşayan ben olurum:KK1:oda ayrı

Son düzenleme:
MİLKCIM CANINI SIKMAA !!!

HEPIMIZ AYNI SEYLERI YASIYORUZZ..

KISACASI YALNIZ DEGLSIN SENIN GIBI DUNYADA KACTANE INSAN SIKINTI CEKIYO..

DUA EDELIMDE BU SIKINTILAR UZUN SURMESIN

HADI GULUMSE ARTIKK IYCE STRESE GIRME KAFAYI DGAIT EN SEVDIGINS EYLERI YAP ODUL VER KENDINE

PAŞA PAŞA GIT RAHIM FILMINI CEKTIRR GULUM

BU EN BASTA YAPILMASI GEREKN ISTI İŞTE BILGISIZLIK TECRUBESIZLIK BIZI DOLANBACLI YOLLARA ITIYO...

NEYSE HATANIN NERESINDEN DONULSE KARDIR..

ONEMLI OLAN BUGUN ADET GORMEN DGL DUA EDELIMDE RAHIM FILMLERIMIZ IYI CIKSIN...

bencede devam edıyo etkıbenım yumurtalık baya ağrıyo şuanda ılaçkullanmadım ve ağrıdaan yuruyemıyom sankı içimde koca top var arkadaşım takmabıde böyle dene

gamzyy;

Ben de serophene kullandığımda aşırı şişlik anormal şekilde yani ve de ateş basmaları yaşadım. bir de adetim çok düzenlidir ama tam 5 gün gecikti. hamilelik için ümitlenebilirsin tabi ama bu ilaçların geciktirdiğini bilmeni istiyorum.doktorun bana çatlatma iğnesi vermemesi hataydı. sana da vermemiş. bilemiyorum. ya adetle atarsın ya da kist ıoluşur.

yalnız canım kist çok üzüleceğin ve korkacağın bir olay değil. genelde adetle atılıyor. Atılamazsa tedavisi gerekir ama gebeliğe de engel değil. Ancak olurda hamile kalırsan ve kist de varsa bazı gebelik sorunları yaşatır. bu nedenle doktorlar önce onu yok etmeyi sonra gebelik düşünmenizi önerirler.

canım çok sağol test yaptım negatif inşallah çok geçikmez en geç cuma günü olsam c.tesi acıktır inşallah hastane kontrole çağırdı adetimin 2.günü rahim filmi çekilecek sanırım Allah'tan ümit kesilmez ama artık çok üzülüyorum eşim de her ay ümidimi arkasından olmadığını öğrenince yıkıldığımı görünce önceleri gelmek istemiyodu hatta sperm testinide vermem diyodu artık ikna oldu galiba çok üzülüyorum canım hiç bişey yapmak istemiyor keşke iznim bitmiş olmasa bayrama kadar izin alabilsem diyorum :KK43:

X