Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

merhaba bayanlar
ahhhhhh ben de 2 yıldır korunmuyorum ramazan bayramında serophene almıştım ama çatlatma vermemişti doktor. 35mm ve 25mm kist oluştu. sonra doğum kontrol habı verdi ama ben içmedim. bugün yarın adet olmam gerekiyor. kistleri de soğan kürü ve bal tarçın çörek otu ile inş. geçmiştir. hiç baktırmadım bile. gitmedim bi daha doktora. eşimin psikolojisi çok bozuk. adeta hayatı çocuğa bağlamış.......:KK43:

merhaba bayanlar
ahhhhhh ben de 2 yıldır korunmuyorum ramazan bayramında serophene almıştım ama çatlatma vermemişti doktor. 35mm ve 25mm kist oluştu. sonra doğum kontrol habı verdi ama ben içmedim. bugün yarın adet olmam gerekiyor. kistleri de soğan kürü ve bal tarçın çörek otu ile inş. geçmiştir. hiç baktırmadım bile. gitmedim bi daha doktora. eşimin psikolojisi çok bozuk. adeta hayatı çocuğa bağlamış.......:KK43:

:KK14: oooff oooff canım yaa senin durum daha fena eşin nie bu kadr bağlad çocuk olayına kedini zorr..Ama senindeihmalin var başka dr. gitmelisin bence canım kistler noldu yumurtalıkların ne durumda ne yapmanız lazım..Bak ben snein gibi bugün olmaz yarın olur mantığı ile 2 sene gitmedim dr. falan ha oldu olucak die..Bir gittim sonra bak problemlerlr varmış koşturmaca devam yoruluyorsun hıpalanıyorsun bu yolda ama allah yardım ediyor canım sabrınıda veriyor gücünüde allah yardımcın olsun inş. ama bence bir dr. bumalı ve tedavi için ne gerekiyorsa yapmalısın elinden geldiğince tabi :KK34:

merhaba bayanlar

canım ya bana da bu ay bir doktor klomen verdi içtim sonra başka doktora gittim 6 dan fazla yumurtam oluşmuş iğne vermedi korunun dedi bu ay çoğul gebelik riski varmış inşallah benimde kist oluşmaz kist olabilir dedi çünkü birde kasıklarımda çok ağrı var özellikle sağda adetime 2 gün var karnım şişiyo sabah iniyo anlamadım hiç böyle olmazdı ben test alıp bakıcam bakalım çünkü ilacı içerken kontrole gidene kadar korunmamıştık hamile miyim çıkarmı acaba idrarda benim eşimde tam tersi anlamda moralimi bozuyo ya 27 yaşındayız 11 aydır olmadı acele ediyorum diye abartıyorum diye kızıyo bana olmasın varsın bile diyor tabi ben kendimi tutamayıp ağlıyorum çok üzülüyorum inşallah Allah hepimize nasip etsin ihmale gelmez canım git mutlaka ahhh bende eşimi çok zor ikna ettim İle özel doktora gidelim diye bende durum tam tersi

kızlar yaa adet oldumm yaaaa:KK43:çok kötüyüm şuanda ağlıyorum zatennnn.pembe akıntıö geldi tabikide devamı kırmızı olcak.olmadı bu ay doktorumda adetin gelirrse bu ay hapsız devam edelim dedi yani bu ay ilaç kullanmıcam ama sizce yinede doktoru arimmki???zaten bayramdan sonra gelince başka doktora çıkıcam bakalım o ne dicek rahim filmi mi isticek.bugün bi arkadaş dört sene tedavi gördüm meğerse tüpler tıkalıymış dedi bende oyuzden bi baktırıcam bakalm rahim filmiyle belki ondan olmuyodurr:KK14:Allah ım çokk üzügünümm yaaa bize nezman nasip ediceksin yarabbimmm::KK43:((((((((((((((((((((((((((((((

kızlar yaa adet oldumm yaaaa:KK43:çok kötüyüm şuanda ağlıyorum zatennnn.pembe akıntıö geldi tabikide devamı kırmızı olcak.olmadı bu ay doktorumda adetin gelirrse bu ay hapsız devam edelim dedi yani bu ay ilaç kullanmıcam ama sizce yinede doktoru arimmki???zaten bayramdan sonra gelince başka doktora çıkıcam bakalım o ne dicek rahim filmi mi isticek.bugün bi arkadaş dört sene tedavi gördüm meğerse tüpler tıkalıymış dedi bende oyuzden bi baktırıcam bakalm rahim filmiyle belki ondan olmuyodurr:KK14:Allah ım çokk üzügünümm yaaa bize nezman nasip ediceksin yarabbimmm::KK43:((((((((((((((((((((((((((((((

canım sakın isyan etme ya veripte sakat olsa dahamı ıyı boşver bende oldum bılıyon nakadar ümit vardı bende olmadı bende bu ay sıkıncı kez olucam olmassa bırakıcam doğalına olursa olur olmassa napalım sakın üzülme boşver canım hayırlı zamanı ALLAH bılır dımı belkı ımtahan edıyo bızı dayanıcakmılar dıye mukafatıda buyuk olucak emın ol inşallah dua edelım canım kafan rahat olmsı için rahım fılmını çektır bence bak benım döllenme oldu sıkıntı olmdığı halde olmadı napalım ölememya sende takma sonra bı doktora daha gıt kıyasla ona göre devam et bence

Son düzenleme:
canım sakın isyan etme ya veripte sakat olsa dahamı ıyı boşver bende oldum bılıyon nakadar ümit vardı bende olmadı bende bu ay sıkıncı kez olucam olmassa bırakıcam doğalına olursa olur olmassa napalım sakın üzülme boşver canım hayırlı zamanı ALLAH bılır dımı belkı ımtahan edıyo bızı dayanıcakmılar dıye mukafatıda buyuk olucak emın ol inşallah dua edelım canım

haklısın onu bende düşünüyorum Allah ım korusun sakat olsaydı dahamı iyi olurdu diye.ama şuan kötüyüm yani niye tutturamıyorz diye bide eşöle şak diye olanlar varya nekadar şanslı insanlar diyorum kızkanmıyorum ama özeniyorum sadece:KK43:Rabbim hayırlısını arkadan verirmiş inş. bizimde öel olurr..cemrecim benim adetime daha 5 gün ardı erken gelmesi normal bişeymi sence niye gününde olmadım acaba iğnedenmikiii????:44:

haklısın onu bende düşünüyorum Allah ım korusun sakat olsaydı dahamı iyi olurdu diye.ama şuan kötüyüm yani niye tutturamıyorz diye bide eşöle şak diye olanlar varya nekadar şanslı insanlar diyorum kızkanmıyorum ama özeniyorum sadece:KK43:Rabbim hayırlısını arkadan verirmiş inş. bizimde öel olurr..cemrecim benim adetime daha 5 gün ardı erken gelmesi normal bişeymi sence niye gününde olmadım acaba iğnedenmikiii????:44:

iğneden olsa gerek canım bende 4 gun geçtı ve ıkıgun oldum düşünsene sadece az leke var çok az koyu sarı çok ağrım var hep ilaçtan bunlar sabredelım rabbım daha hayırlı değimiş ondan vermedı napalım dıyelım veren o alan o bıgün verıcek çokta kıymetlı olucak inşalla bak bu ay hepberaber baştan alıcaz olursak üzülmek yok tek değilsinki aynıyız

gamzyy;

Ben de serophene kullandığımda aşırı şişlik anormal şekilde yani ve de ateş basmaları yaşadım. bir de adetim çok düzenlidir ama tam 5 gün gecikti. hamilelik için ümitlenebilirsin tabi ama bu ilaçların geciktirdiğini bilmeni istiyorum.doktorun bana çatlatma iğnesi vermemesi hataydı. sana da vermemiş. bilemiyorum. ya adetle atarsın ya da kist ıoluşur.

yalnız canım kist çok üzüleceğin ve korkacağın bir olay değil. genelde adetle atılıyor. Atılamazsa tedavisi gerekir ama gebeliğe de engel değil. Ancak olurda hamile kalırsan ve kist de varsa bazı gebelik sorunları yaşatır. bu nedenle doktorlar önce onu yok etmeyi sonra gebelik düşünmenizi önerirler.

sedda89; üzüntümü paylaştığın için sağol çok canm. inan bu sabah eşim psikoloğa mı gitsem diyordu.ya bir de ailesi kalabalık ve eltilerim doğurup duruyo feşmekan yani.

inş. bu ay gebe kalırsın tatlım...

iğneden olsa gerek canım bende 4 gun geçtı ve ıkıgun oldum düşünsene sadece az leke var çok az koyu sarı çok ağrım var hep ilaçtan bunlar sabredelım rabbım daha hayırlı değimiş ondan vermedı napalım dıyelım veren o alan o bıgün verıcek çokta kıymetlı olucak inşalla bak bu ay hepberaber baştan alıcaz olursak üzülmek yok tek değilsinki aynıyız

offff offf yarabbim sen büyüksün:KK14:inş. yüzümüze güler yarbbim.......

hoşgeldin canım msnye pek girmiyom burda daha çok takılıyom naptın sen?
napiyim canım mlk07 üzüldüm şimdi yaa..Ben çalışmaları durdurduk canım yeter dedik bunaldık artı görev gibi hissettik hep o yüzden ümitsizin adetim 8-9 kasım die tahmin ediyorum bakalım hayırlısı allahtan ama ben ümitli değilim kırmızılar gelsede ümidimi bağlamadım üzülürüm ama hüsrana uğramam biliosun umutsuzum..
Canım çook üzüldüm yapma böyle ,isyan etme en kötü şey isyandır..Tek tesellimiz inancımızı yitirmeden dua etmek ve elimizden ne geliyorsa yapmak..Bu yolda defalarca hüsrana uğradık belki uğramaya devam edeceğiz ama cemreninde dediği gibi bu bir imtihan ve rabbim birgün mükafatlandırıcak..Bak burdaki bizden önceki bütün bayanlar neredeyse hamile kalmış ve gitmişler inş. bir gün bizde burda o güzel haberleri vereceğiz..Bende ümitsizim bu ay..Dr. gittim yumurtalar 2 tane çatlamışta ilişkide oldu ama olmicak biliyorm..Eşim bana diyorki başı bir gelse peşine 3-4 tane düşünüyorum ne diyim tıkanıyorum inş. rabbim verir diyorum..Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah..

gamzyy;

Ben de serophene kullandığımda aşırı şişlik anormal şekilde yani ve de ateş basmaları yaşadım. bir de adetim çok düzenlidir ama tam 5 gün gecikti. hamilelik için ümitlenebilirsin tabi ama bu ilaçların geciktirdiğini bilmeni istiyorum.doktorun bana çatlatma iğnesi vermemesi hataydı. sana da vermemiş. bilemiyorum. ya adetle atarsın ya da kist ıoluşur.

yalnız canım kist çok üzüleceğin ve korkacağın bir olay değil. genelde adetle atılıyor. Atılamazsa tedavisi gerekir ama gebeliğe de engel değil. Ancak olurda hamile kalırsan ve kist de varsa bazı gebelik sorunları yaşatır. bu nedenle doktorlar önce onu yok etmeyi sonra gebelik düşünmenizi önerirler.

sedda89; üzüntümü paylaştığın için sağol çok canm. inan bu sabah eşim psikoloğa mı gitsem diyordu.ya bir de ailesi kalabalık ve eltilerim doğurup duruyo feşmekan yani.

inş. bu ay gebe kalırsın tatlım...

eşinle beraber gidebilirsiniz canım destek almak güzel olur bence bu kadar kafasına takıyorsa benimkide takıyor ama bu denli değil inş.da olmaz..Hep öle olur etrafımızdakiler çatır çatır doğurur bizde bakıp ağlarız duygulanırız ama bir gün bizde mutlu olacağız inş. allahın izniyle..

evet tecrübe konuşuyor güveniyorum ve inanıyorum sana canım :KK1:

artık prof olduk burlarda yaa..Bende diktim ayaklarımı yan yattım hiç uzatmadım ayaklarımı bir amuda kalkmadığım kaldı bu ay ve gece duş almadım kayıp gitçeni bildiğim için sabah aldım öle uyudum canım herşey bebiş için..:KK5:

Kızlar benim sancılarım dün öğlen sonrası gitti bitti kalmadı bişe :KK53: Yumoşlar normal haline döndü sanırım..Eşimede dedim allah için 3-4 gün yapmayalım öle şartladıkki psikoloji miskoloji kalmadı oda haklısın kafam takıldı kaldı zevke değil bir an önce boşalimde tutsun die düşünüyorum bişede anlamıyorum dio adam bu ara dinlenmedeyiz canım aa bir haftadır böööğğ artık :KK52::KK37::KK37::KK1:

canım bizim psikoloji de yerlerde inanki dün akşam tam bir görev bilinciyle birlikte olduk ruhsuz hissiz çabucak olsunda bitsin şeklinde nasıl kurtulucaz bu durumdan bilemiyorum valla hamile kalırsam ben 9 ay cinsel perhiz yapıcam anca gelir yerine arzularımız heralde ciddi söylüyorum bak.şimdi bu akşam yine var mesai çok zor çokk normalde mesela ay boyunca akıntım olur kayganlık olur ilişkiye giriceğimiz zaman bende tık yok kupkuru oluyorum e ön sevişme de olamıyor erkekler sabırsız oluyor anam ben çok dertliyim bu konuda bu bebiş mahvetti bizi :KK70:

melikecım benım de erken geldı ıgneden sonra adetım, doktorumu aradım normal dedı .
ben de bu ayı ılaçsız gecırcem,bayrama denk geldıgı ıcın kontrol edemem dedı doktor, senınle aynı durumdayız :KK43:

canım bizim psikoloji de yerlerde inanki dün akşam tam bir görev bilinciyle birlikte olduk ruhsuz hissiz çabucak olsunda bitsin şeklinde nasıl kurtulucaz bu durumdan bilemiyorum valla hamile kalırsam ben 9 ay cinsel perhiz yapıcam anca gelir yerine arzularımız heralde ciddi söylüyorum bak.şimdi bu akşam yine var mesai çok zor çokk normalde mesela ay boyunca akıntım olur kayganlık olur ilişkiye giriceğimiz zaman bende tık yok kupkuru oluyorum e ön sevişme de olamıyor erkekler sabırsız oluyor anam ben çok dertliyim bu konuda bu bebiş mahvetti bizi :KK70:

kız al bendende okadar:KK1: Görevhaline getiiyoruz oof ne zaman bitçek hadi bitsin mal gibi odun gibi git gel başka bişe yok insan etkileniyor birde kocaya çaktırma ben artık dedim valla yapmyalım artık sölemiyorum sana zevkin gitmesin die ben bişe anlamıyorum dedim oda dio bende öle garibim bide dioki tmm unutum bak bebek olayını valla aklımdan sildim dio napsın odaöle motive oluyor o yüzden ara verdik canım vallahi bıktım kız bir haftadır ha babam de babam fenalık basıyor nasılda bittik valla 1 haftada allahım en yardım et bize..Aklımızdan duygularımızdan olmadan sen nasip et bize güzel güzel yavrucaklar rabbbbiiiimmmm.. :KK61:

sevdecim

gülüm hormon tahlili sonuçlarını merak ediyorum naaptın nasıl çıktı başladın mı klomeni içmeye? bak bence incir kürü de yap ekstradan ben mayıs ayında 2 klomen+15 gün incir suyu içmiştim. gece kaynat bir bardak iç kalanını da sabah iç.afiyet bal şeker olsun gülümm göbişine tombik tombik bebiş olsun:)

bu arada benim çatlatma iğnesinden sonra adet olacakmışım gibi ağrılarım oluyo rahmimde ve de kalçamda batmalar göğüslerde acıma daha çok erken dimi yaaa:)))
ama bunlar yumoştan kaynaklanıyor sanırım.ilk gebeliğimde çatlatma iğnesinden 1 hafta sonra acayip ağrılarım olmuştu resmen döllendiğini anlamıştım bakalım bu sefer neler olucak tabi olucaksa hayırlısı ise olsun inşallah....

kızlar benim mesai bitmek üzere kendinize çok çok iyi bakın allahın izniyle yarın sabah görüşmek üzere inş. hoşçakalın :KK34:

napiyim canım mlk07 üzüldüm şimdi yaa..Ben çalışmaları durdurduk canım yeter dedik bunaldık artı görev gibi hissettik hep o yüzden ümitsizin adetim 8-9 kasım die tahmin ediyorum bakalım hayırlısı allahtan ama ben ümitli değilim kırmızılar gelsede ümidimi bağlamadım üzülürüm ama hüsrana uğramam biliosun umutsuzum..

Canım çook üzüldüm yapma böyle ,isyan etme en kötü şey isyandır..Tek tesellimiz inancımızı yitirmeden dua etmek ve elimizden ne geliyorsa yapmak..Bu yolda defalarca hüsrana uğradık belki uğramaya devam edeceğiz ama cemreninde dediği gibi bu bir imtihan ve rabbim birgün mükafatlandırıcak..Bak burdaki bizden önceki bütün bayanlar neredeyse hamile kalmış ve gitmişler inş. bir gün bizde burda o güzel haberleri vereceğiz..Bende ümitsizim bu ay..Dr. gittim yumurtalar 2 tane çatlamışta ilişkide oldu ama olmicak biliyorm..Eşim bana diyorki başı bir gelse peşine 3-4 tane düşünüyorum ne diyim tıkanıyorum inş. rabbim verir diyorum..Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah..

sağol canım güzel yorumların için napalım sabır diyorum ve yola devam diyorum artık napalım rabbim tez zamandan kucaklarımızı doldurur inş.canım inş. senden güzel haberler alırız bizi sevindirirsinn :KK34:benimde adetim 6 kasımdı ama 1 kasımda geldi yani bugün ilaçtan galiba.bende inş. bitane olsun ondan sonra hiç korunmucam arkası gelsin diye düşünüyorumm.bana da bak inş. birincisi gelsindeee:KK1:Allah yardımcımız olsun emeklerimi boşa çıkmasın inş...

sağol canım güzel yorumların için napalım sabır diyorum ve yola devam diyorum artık napalım rabbim tez zamandan kucaklarımızı doldurur inş.canım inş. senden güzel haberler alırız bizi sevindirirsinn :KK34:benimde adetim 6 kasımdı ama 1 kasımda geldi yani bugün ilaçtan galiba.bende inş. bitane olsun ondan sonra hiç korunmucam arkası gelsin diye düşünüyorumm.bana da bak inş. birincisi gelsindeee:KK1:Allah yardımcımız olsun emeklerimiz boşa çıkmasın inş...

X