Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

sure değil canım sadece 707 kere tesbihle "ya varis ya varis" deniliyormuş bana da beni çok seven ve çocuğumun
olmasını çok isteyen bir ablamız söyledi ben yapacağım

evet sımdı cektım tesbıh su cuma mubarek gunde allahım dualarımızı kabul etsınn

ben adet oluyorum arkadaslar akintim koyulasmaya basladi karnimdada sizi basladi ben dokuldum....

üzülme canım sabır herşeyin başı sabırr stres yapma bu kadr rabim yardımcın olsun bu yolda ne diyebilirimki bak bende adet oldum bu kadr takarsak ohoooo yaşamayalım allah eksikliğini yaşatmasın inş. olur bir daha gidersin dr. araştırırsın canım sorarsın nie böle oluo die üzülme lütfenn

bende cekeyim yatsi namazinin pesine Allah insallah kabul eder....

amin inş. canım bende bu akşam yapıcam inş. rabbim kabul etsin dualarımızı

hazan ne oldu acaba yaa gelmedide testi yaptıda mutluluktan buraya girmeyimi unuttu yada yapmadı valla inş. ondan iyi haberler gelir

Son düzenleme:

hep boyle oluyo umitlerle hayallerle bekle bekle sonunda adet ol cok kotu yaaa off yaaa bana biraz yikim oldu bu adet olma ama olsun yinede onumuzdeki ay var bakalim belki son ayimda Allah nasip eder...

hep boyle oluyo umitlerle hayallerle bekle bekle sonunda adet ol cok kotu yaaa off yaaa bana biraz yikim oldu bu adet olma ama olsun yinede onumuzdeki ay var bakalim belki son ayimda Allah nasip eder...

bilirim bu duyguyu canım allah yardımcımız olsun ve bebeğimize kavuşmayı nasip etsin tüm isteyenlerede inş. Hiç yıkılma dediğin gibi bu ay olmaz diğer ay ne kadar üzülme desemde üzülüyorsun biliyorum ama ne diyebilirim bende çok yaşadım tesellisi yok gibi bişey ama düşme bu kadrda üstüne bu sefer olcakmı bu sefer olcakmı die düşünmeyin bunu yenin ilk önce bak ben eşime aşılıyorum stres yapma düşünme o anda rahatına bak yani aklına gelmesin getirme relaxx yoksa oda etkiliyor yaa cnaım üzülme zamanı var sanırım...

bilirim bu duyguyu canım allah yardımcımız olsun ve bebeğimize kavuşmayı nasip etsin tüm isteyenlerede inş. Hiç yıkılma dediğin gibi bu ay olmaz diğer ay ne kadar üzülme desemde üzülüyorsun biliyorum ama ne diyebilirim bende çok yaşadım tesellisi yok gibi bişey ama düşme bu kadrda üstüne bu sefer olcakmı bu sefer olcakmı die düşünmeyin bunu yenin ilk önce bak ben eşime aşılıyorum stres yapma düşünme o anda rahatına bak yani aklına gelmesin getirme relaxx yoksa oda etkiliyor yaa cnaım üzülme zamanı var sanırım...

cnm benim yaaa sagol guzel sozlerin icin haklisin hayirlisi olsun ne diyim hic olmadi tup bebek yaptiririm...

olur cnm ya boyle kazalar ben daha kimseye ozel mesaj atmadim nasil atiliyoki

eğer msj sayın 100ü geçtiyse atabiliyorsun canım benimde geçmiş sanırım bende yeni keşfediyorum kontrol paneli varya ordan giriyorsun ama en kolayı msh atmak istediğin kişiye tıklayınca özel msj gönder dio öle en basitiymiş en azından az önce öğrendim şimdi atıcam sana canım

tüp olayına gelince merak etme bende gaz basılıyor sanırdım acaba tüpteki gazı nasıl basıolar özel bir oda olmalı falan die düşünürdüm yapılacak işlemin yerini

cok guldum yaa oyle vallahi eskiden tup bebkler bana normal bebek gibi gelmezdi robot gozuylemi bakiyodum ne :))))))))) ben arkadas olarak ekledim seni cnm bilgin olsun...

cok guldum yaa oyle vallahi eskiden tup bebkler bana normal bebek gibi gelmezdi robot gozuylemi bakiyodum ne :))))))))) ben arkadas olarak ekledim seni cnm bilgin olsun...

çocuklukmuş valla ne güzelmiş tmm canım kabul edeyim bakıyım bir bulayımda nasıl kabul edeceğimi hemen ekliyim bende sana özel msj attım

kızlar amın ıns hepınızın bebegı olacak bak benımkı süprız oldu ıns allah hepınıze nasıp eder.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…