Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

cok yakin bi arkadasim komsularim bile var ama annemi cok ozluyorum benim esimde cok kiskanc ama benimki genelde kiyafetlerime takik odaki ben kapaliyim ama yinede uzerime bisey guzel olsun yakissin yok cok dikkat cekici giyme boyle istemiyorum guzel gorunmeni vs. erkekler hep boyle yaa galiba

aynen canım haklısın kadın kadının dilinden anlar.Eşim arkadaşın ,anan , baban,dostun,sırdaşın ,kardeşin herşeyin benim benimle paylaş dio ama herşey koca ile paylaşılmıyor bide bir agresif benimkii sen bana böle dedin kalbim kırıldı desem esip gürlüyor bide bana anlat dio mübarek adam zaten sinirli yapın vr nasıl anlatayım alışana kadar ne çektim ama şimdi sıkıntımız yok kıskançlığı dışında

aynen canım haklısın kadın kadının dilinden anlar.Eşim arkadaşın ,anan , baban,dostun,sırdaşın ,kardeşin herşeyin benim benimle paylaş dio ama herşey koca ile paylaşılmıyor bide bir agresif benimkii sen bana böle dedin kalbim kırıldı desem esip gürlüyor bide bana anlat dio mübarek adam zaten sinirli yapın vr nasıl anlatayım alışana kadar ne çektim ama şimdi sıkıntımız yok kıskançlığı dışında

ah gelde bana sorrr :) annesıyle bıryere gıderız geleseıye kadar 10 defa arar rahat oturmaz evde otur da rahat calısayım der napıyon ne edıyon bole ıste ama alıstım artık :)) bana dıolarkı bı tane yap artık cocuk sende bende daaha kednımız cocuguz olur bakalım nasıpse daha zamanı var derım oysa dogurabılsem saten cıtır cıtır 3 tane cıkarıcam ah ah
kocaya dıoz sole olmuo bole olmuo dert yanıoz hemen uzerlerıne alınırlar kırılırlar denmıo hakkaten

aynıı aynıı ben açığım ama öle dekolte giyinmem hayatta sıfır kol bile giymem içimde sürekli çıtçıtlım olur yazın sıcağında bile düşün açık giyinen bir tip değilim etek bile giymem o derece ama benimkide küpee yaa küpee yakışıyor yaa takma çok yakışmış güzel olma seni beğenen beğenmiş küpesizde seviyorum seni dio çıkarttırıyor küpeleri düşünün ama alıştım kanına gire gire küpe takmaya başladım artık oda sallanan falan değil heee ufak taşlı küpelerden sade beyaz renk öle inciymiş renkli renkli küpeler yok sade olanından

aynısı bide bir hassaslar hemen yağ gibide üste çıkarlarr bize bişe dediklerinde biz kırılamayız ama onlar hemen alınır vayy be demek öle tmm tmm bişe demiyorum daha die tribe girerler..Düşünün dün başıma geleni anlatayım size.

Eşimle günde rahat 2 saatte bir 2 saati bile bulmaz araşırız.Dün işe dalmışım nede olsa o arar düşünceside var aramadım.Saat öğlene doğru 11:30 dedim bir ariyim aradım tlf. açar açmaz aramana gerek yoktu nie aradınki ne gerek var bu saate kadar aramadın zaten dedi pat kapattı hiç bişe diemedim vee koca bebek bütün güüün tlf.larına bakmadı nie onu o saate kadar aramadım die bana ceza veriyor böle bir adam bişe demedim bende akşam gelicek elbette nie açmıosun tlf. başıma bişe gelse ölsem kalsam bakmican dedim uyuz oldum die nie onu aramamışım o saate kadar bu kadrda alınıyorlar yanii koca bebek kocaaa

aynen yaa benimkide diyo kime guzel goruncen bazen hafif makyaj yapiyorum oda rimel kalem adam ona bile karisiyo bi kez ilk okula basladigim gun hafif bi makyaj yapmistim kiz benle 3 gun konusmadi sen niye boyle makyaj yaptin yok niye boyle giydin podyumami cikiyosun sinir etmisti beni yaa ama artik alistim oda eskisi kadar cok karismiyo

yaa rojdacım öle kocam var iştee ama seviyorum napimm kıyamam ona alıştım huyunada kokusu yeter onun ömrümü veririm onun için yeşil gözlerine kurban olduğum..Duaa ediyorum zaten rabbime eğer çocuğumuz olursa birgün ona benzesin dış görünüşü ama huyu bana

sagol canım çok teşekkür ederim bilgi verdiğin için sen faydasını gördünmü peki birde içine havuç koyuyorlarmış dogrumu birde 21 gün diyorlar 7 gün araverecemişsin

evet aslında doğru olanı o canım öyle de yapabilirsin benim mens döngüm 30 günde bir olur ben adetimin 4. günü başlıyorum eğer sen 28 günde bir oluyorsan 3. günü de başlayabilirsin ama en geç 5. günü başlamış ol.aslında 21 gün devam edilmeli ama ben gebe kaldığım ay 13. günümde sıkılmıştım zaten çatlatma iğnemi de olmuştum üzerinden de 1 hafta geçmişti artık fayda etmez diye içmemiştim.havuç eğer yumurta çatlamada problem varsa kürün son 5. dk sında içine atılıyor.

çok sevindim valla kendi yumoşum büyümüş kadar:) sen ara verme 4-5 gece üst üste çalış.biraz yorgunluk oluyor ama sabır :)
ben mayıs ayında 8 haftalık bebeğimi kaybettim kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım.geçen ay klomen le tekrar tedaviye başladım sonuçsuz kaldı gelişmedi yumurtalarım.bu ay hiç ilaç kullanmıyorum sadece incir suyu içiyorum ve yarın 12. günüm doktor kontrolüm var.Allahımdan hayırlısını diliyorum..

kizlar sohbetinize doyum olmuyo ama ben kacar esim ise gitcek birazdan biraz ilgilenim onunla kib cok optum sizii hazan sonucunu yaz buraya sekerim girince bakarimmmm....

ne deyimmm valla allah size kolaylık ve sabır versinnnn kızlarrrrrrrrrr.
allah mutluluğunuz daim etsinn

Tüm evlat hasreti çekenler için ellerimizi Rabbe kaldırmaya ne dersiniz.
Henüz evladı olmayıp dünya tatlısı bir bebek hasreti çekenler için.
Evladı gurbette olanlar için.
Evladını kaybetmiş olanlar için.(Rabbim cennetinde kavuştursun)
Hayırlı evlat yetiştirme arzusu ve çabası içerisinde bulunanlar için.

Ümit ederiz ki Rabbimiz sesimizi duyup bizlere güzellikler ihsan eder.

Çoçuğu olmayan kimse 707 kere “Ya Varis” okursa Allahın izniyle hayırlı evlat sahibi olur.

Kalpten inanın ve bir gece abdestinizi alıp tesbihinini elinize alıp yapın çok değil sadece 707 kere Allahım dualarınızı kabul edecektir...

vallahi eşime derdimkii sen türünün son örneğisin numunelik bir sen kalmışsındır sanırım derdim ama yok sizleri tanıyınca demek çokmuş..bir tek göz kalmi sürebiliyorum siyah renk öle renkli mekli yookk oda gözüne bazen fazla geliyor o ne öle kapkara yaptın gözlerini die bile karışıyor dediğin gibi alışıyorsun canım yaaa ama beni zorlayan bir tane bile arkadaşım dostumun olmayışı anneye herşey anlatılmıyor üzülmesin die eşimde kimseyle hayatta görüştürmüyor bakalım sanırım bebek olunca çoğu şeye müsade eder umudumu yitirmicem yani

hazan nerde kaldın canım yaaa ne yaptı acaba

Ya Varis duasımı ilk kez duydum bir bakayım araştırayım

kizlar sohbetinize doyum olmuyo ama ben kacar esim ise gitcek birazdan biraz ilgilenim onunla kib cok optum sizii hazan sonucunu yaz buraya sekerim girince bakarimmmm....

tamam canım görüşmek üzere inş. sana kolay gelsinn..Kızlar bende kaçayım yemeğe çıkıcam midem kazındı valla öpüyorum sizleri yine gelicem hazancım sonucunu bekliyoruz merakta bırakmaz bizi..Hoş sohbet için teşekkür ederim kızlar hepinize çok çok memnun oldum sizlerle tanıştığıma..Hoşçakalınn..

görüşürüz hoşçakallll:80:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…