Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

alemsin kiz sen yaaa guldurdun beniii bak uzgun halimde cnm yaaa

sen varya beni gençliğimde görcektin şimdi evlilik çökeltti beni durgunum yine amaan arada böle olmak lazım yaa sabahtan beri bir karamsarlık hepimizde valla madem stres yapmamaız lazım birinin bişeler yapması lazım..ma tüp bebek olayı aklıma geldi yaa kahkaha atmamak içğin zor tuttum kendimi 9

kızlar çokkkkkkkkkkk üzgünüm kanda bile baktirdım 07 çıktı :84::84::84::84::84:

ooofff yaa üzülme hazancıım yaa tüüüh bak şimdii sende yapma böle vardır bir hayır bundada inş. gelir gelirde çok beklemeden sağlıklı gelsinde canım üzülme noluuurrrr yapmayıııınnn

ya şuhursuzun tekiyim ben bir kızım var önce sizlere nasip etsin ama ben doğudayım bi bilseniz buraları beni anlarsınız

beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır.sıkma canını allah büyük elbet bizde birgün anne olacağız.

benimde kasık ağrılarım başladı hasta olcam heralde.ama daha 4 ggünüm var

ya şuhursuzun tekiyim ben bir kızım var önce sizlere nasip etsin ama ben doğudayım bi bilseniz buraları beni anlarsınız

canım ist.danmı gittin oraya ?? Ama üzülme bak ne güzel bir kızın varmış birinciyi veren rabbim 2.yide nasip etsin sana inş. üzülme bu kadar oraların nesi varki nerdesin doğuda anlat bakalım dök içini hem kafan dağılsın hemde içini boşalt rahatla istersen msn veriyim ordan konuşalım üzülme ama

kızlar çokkkkkkkkkkk üzgünüm kanda bile baktirdım 07 çıktı :84::84::84::84::84:

nasil yaaa cnm kusura bakma senide cok umitlendirdim ama cok emindim senden cnm yaa bende adet oldum galiba henuz kirmizi gelmedi ama gelmek uzere hayirlisi olsun yaa uzuldum acikcasi((((((

beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır.sıkma canını allah büyük elbet bizde birgün anne olacağız.

benimde kasık ağrılarım başladı hasta olcam heralde.ama daha 4 ggünüm var

aminn allah sağlığımızdan etmesin yeterki şükredelim kızlar tıp ilerledii artık benim dr. dedi tıp öle ilerlediki dedi tüm silahlrımızı kullanmadık daha neler çıktı neler ne ilaçlar var stres yapmayın olur dedi üzülmeyelim bukadr bu kadar takmayalım biz kadın milleti yaa

öncelikle üyeliği eşim yaptı ve ist demiş ben ağrılıyım

ağrıdasın türkiyenin diğer ucu peki memnun değilmisin ki canım orda olmaktan sanırım ist.dan gittin oraya neden mutlu değilsinki yada benmi yanlış anladım orda olmak istemiyorsun sanırım??

ağrıda doğup büyüdüm ben toprağımı severim ama insanları evlendiğin aydan başlarlar hamilemisin demeye

ağrıda doğup büyüdüm ben toprağımı severim ama insanları evlendiğin aydan başlarlar hamilemisin demeye

oraya özgü bişey değil bu banada soruyolar hep.aldırma kim ne derse desin.ne kadar şanslısın ki anneliği tatmışsın o yüzden üzülme

oooff bu insanlar zaten...Hep aman o ne der aman bu ne der felsefesinden bir türlü kurtulamadık yanlış anlamayın benim içinde geçerli bendede var hepimizde var aslında huzurumuzu ekmeğimizi 4 duvar arasında ne yaşadığımızı nerden biliyorlar bilmiyorlar ancak konuşuolar hemen takıp yakıştırıolar insanlara bak seninde nasıl psikolojini bozmuşlar boşver canım benim yaaa üzülmee bırak o insanları sorsunlar takılma onlara onlar soruyor diemi çocuk yapıcan boşver bak banada sorup duruolar 2 senedir ee olsun artık diolar açık açık diorum olmuyor çalışmıyor yumurtalar tedavi görüyorum nasip diyorum sende söle ama ora ist. değil dimi hemen neler denir için ne diyim canım üzülme okadar insanlarıda çok fazla takma kafana sana zarar sana bişey olduğunda onlar koşmazlar merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…